Sheq
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja na jego miejscu zmieniłbym klub..
z Barcą osiągnął ( i w tym sezonie osiągnie ) wszystko co tylko można by było osiągnąć będąc trenerem, czas na wyzwanie!
0
szykują się dobre mecze ;]
0
pww
byłem :) ale chciałbym dokopać GALAKTYCZNYM!
( i irytuja mnie wpisy z cyklu - "niech ginie gupia paua, on jest ze srealu!", nie jestem w stanie zrozumieć wrogosci tylko dlatego ze ktos jest z innej druzyny ( ma fajna dziewczyne, sportowe auto, duzo pieniedzy, swietnie gra w pile, ... ) moze nie myslalem tak o tym jak mialem 15 lat - ale chcialbym zeby wpisy osob ponizej 18 roku zycia byly blokowane ;p )
0
a ja w przeciwieństwie do jakichś dzieci poniżej, chcę żeby wyzdrowiał :)
chcę żeby REAL ładnie grał, życzę im tego z całego serca.
wygrana ze słabym realem nie jest dla mnie frajdą.
0
ja nie wiem kim był dla klubu, wiem kim był dla mnie.
zawsze go szanowałem, dobrze go zapamietalem, niech Mu ziemia lekką będzie!
0
rany, w jakim wy języku piszecie? polski to raczej nie jest ;>
pozdrawiam sezonowców!
p.s. odnosząc się do meczu - na wyjeździe z silnym interem starczyłby mi remis..
0
ja tam go zapamiętałem jako pana "CZERWONA KARTKA" ;>
ale i tak go lubie, gl tam!
0
szkoda go, gl&hf w niebie!
0
xavi1991. jak to dobrze, że Ty się znasz na rynku transferowym i nam to wyjaśniłeś :)
0
Eto lepszy od Ibrahimovica? od kiedy?
xD btw ktoś pamięta, tuż przed golem Iniesty z Chelsea na 1-1, jak Eto w polu karnym przyjął piłkę? I ostatnie mecze w lidze jak się znachalał?! i jego fochy?
Moim zdaniem może nie byłby to korzystnie wyglądający transfer od strony ekonomicznej, ale od sportowej na pewno. I od marketingowej też. Oby się udało.
0
a ja życzę Realowi żeby się odbudował. pokonanie PORZĄDNEGO Realu będzie ciekawsze! i trudniejsze!
powodzenia tam!
0
oj tam, mógłby sprzedawać rzekomo czyste płyty..
0
co do rozdmuchiwania to mogloby byc tak samo jak z kupowaniem meczów przez Legie za czasow Wdowczyka. wszyscy o tym wiedza a jakos nikt tego nie rozdmuchuje? why?
zreszta, moze moj znajomy sie mylil. nie mam zamiaru sprzeczac sie o Figo, to ostatnia rzecz na ktora mam ochote, pozdrawiam!
0
tak sie składa że moje siostry mieszkają na stałe w Barcelonie xD
wiec przedkładam ich dobre znajomości nad Twoimi 2tygodniowymi pobytami... poza tym po co miałbym sobie wymyślać katalończyka? żeby być fajnym w komentarzach?? ;O ja tam Marcowi wierzę.
0
g***o wiecie xD
kiedys tlumaczyl mi to katalonczyk. to ze figo przeszedl do realu bylo wylacznie powodem kwestii finansowych. jesli by nie przeszedl to musialby realowi zaplacic ponad 10mln $ ze swojej kasy bo jego agent sporządził wstepna umowe z perezem ze jesli ten wygra to figo przejdzie. a poniewaz byl przedstawicielem figo z mozliwoscia podpisywania umow...
wiec tak nie do konca ZDRADZIŁ.. kazdemu z nas by w glowie sie przekrecilo gdybysmy mieli taka kase do spłaty xD
0
!fcbcampeones!
otworzysz gdzie chcesz ( dop. nawet w kuchni ;p ) pod warunkiem że masz nowe kodeki k-lite codec pack na przykład :)
DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI za bramki w HD.
różnica jest... zauważalna :)
0
jestem szczęśliwy.
ale byłbym szczęśliwszy gdybym mieszkał w Barcelonie tak jak moje siostry :/
najlepszego!
0
jak wszyscy :)
dla mnie na miano finału zasłużył 2 mecz z Chelsea.
takiej frajdy z kibicowania, łez szczęścia po strzeleniu gola w ostatnich minutach, emocji to szczerze mówiąc chyba dawno nie miałem..
będzie dobrze! niezależnie od tego czy wygrają czy nie. pozdro
0
w każdym razie nie w tym sezonie ;p
0
ja tam się liczę z tym że mecz z ManU będzie bardzo trudny.
dlatego już teraz bardzo się cieszę ( i będę się cieszył ) z wyników fcb niezaleznie od wyniku w Rzymie.
0
do real kocham
jeśli mogą każdego kupić to niech też opłacą Ci dodatkowe lekcje z polskiego. ( ---> budRZet :P )
0
jedyny prawdziwy real,- to w Jankach ;>
0
co ty pierdzielisz? gdyby błyszczał kulturą to nie miałby za co przepraszać.
LOL
0
pilka nozna to sport druzynowy.
teraz druzyna nam wygrywa mecze, mamy wiecej bohaterow indywidualnych, cieszymy sie z goli kazdego zawodnika.
moim zdaniem jest ok, nie chce zeby mecze barcy ukladaly sie dobrze lub nie w zaleznosci od formy jednego pilkarza
0
nie kumam czemu go komplementujecie
emocje uderzyly mu do glowy ( jest to zrozumiałe ), wykonal brzydki gest i wymagalo to przeprosin.
0
przy pique błąd ortograficzny "zwyciezcy"
0
a ja tam byłbym za zalegalizowaniem walk kibiców :)
ustalone miejse, nadzorowane przez policje i pare karetek w okolicy.
chcą się bić? a proszę bardzo.
a w takim wypadku mieli by okazje pobić ludzi o podobnych problemach co oni.
wyżyliby się i byłby spokój ;p
watpie zeby przebieg LM był zakłócony ponieważ..
to będzie najlepszy mecz w tym roku :D
każdy, nawet hooligan, będzie chciał go zobaczyć!!
0
nie, nie mógłby.
tyle w temacie :)
0
marco ja slepy jestem ale nie widze co on zrobil w tym filmiku..
ogladalem 10 razy, nie wiem.
0
nie spodziewałem się.
do tej pory mimo że jest dobrym playerem
to za nim nie przepadałem.
ale kultura jednak wychodzi :)
szacun