0

a ja na jego miejscu zmieniłbym klub..

z Barcą osiągnął ( i w tym sezonie osiągnie ) wszystko co tylko można by było osiągnąć będąc trenerem, czas na wyzwanie!

0

szykują się dobre mecze ;]

0

pww

byłem :) ale chciałbym dokopać GALAKTYCZNYM!

( i irytuja mnie wpisy z cyklu - "niech ginie gupia paua, on jest ze srealu!", nie jestem w stanie zrozumieć wrogosci tylko dlatego ze ktos jest z innej druzyny ( ma fajna dziewczyne, sportowe auto, duzo pieniedzy, swietnie gra w pile, ... ) moze nie myslalem tak o tym jak mialem 15 lat - ale chcialbym zeby wpisy osob ponizej 18 roku zycia byly blokowane ;p )

0

a ja w przeciwieństwie do jakichś dzieci poniżej, chcę żeby wyzdrowiał :)

chcę żeby REAL ładnie grał, życzę im tego z całego serca.

wygrana ze słabym realem nie jest dla mnie frajdą.

0

ja nie wiem kim był dla klubu, wiem kim był dla mnie.

zawsze go szanowałem, dobrze go zapamietalem, niech Mu ziemia lekką będzie!

0

rany, w jakim wy języku piszecie? polski to raczej nie jest ;>

pozdrawiam sezonowców!

p.s. odnosząc się do meczu - na wyjeździe z silnym interem starczyłby mi remis..

0

ja tam go zapamiętałem jako pana "CZERWONA KARTKA" ;>

ale i tak go lubie, gl tam!

0

szkoda go, gl&hf w niebie!

0

xavi1991. jak to dobrze, że Ty się znasz na rynku transferowym i nam to wyjaśniłeś :)

0

Eto lepszy od Ibrahimovica? od kiedy?

xD btw ktoś pamięta, tuż przed golem Iniesty z Chelsea na 1-1, jak Eto w polu karnym przyjął piłkę? I ostatnie mecze w lidze jak się znachalał?! i jego fochy?

Moim zdaniem może nie byłby to korzystnie wyglądający transfer od strony ekonomicznej, ale od sportowej na pewno. I od marketingowej też. Oby się udało.

0

a ja życzę Realowi żeby się odbudował. pokonanie PORZĄDNEGO Realu będzie ciekawsze! i trudniejsze!

powodzenia tam!

0

oj tam, mógłby sprzedawać rzekomo czyste płyty..

0

co do rozdmuchiwania to mogloby byc tak samo jak z kupowaniem meczów przez Legie za czasow Wdowczyka. wszyscy o tym wiedza a jakos nikt tego nie rozdmuchuje? why?

zreszta, moze moj znajomy sie mylil. nie mam zamiaru sprzeczac sie o Figo, to ostatnia rzecz na ktora mam ochote, pozdrawiam!

0

tak sie składa że moje siostry mieszkają na stałe w Barcelonie xD

wiec przedkładam ich dobre znajomości nad Twoimi 2tygodniowymi pobytami... poza tym po co miałbym sobie wymyślać katalończyka? żeby być fajnym w komentarzach?? ;O ja tam Marcowi wierzę.

0

g***o wiecie xD

kiedys tlumaczyl mi to katalonczyk. to ze figo przeszedl do realu bylo wylacznie powodem kwestii finansowych. jesli by nie przeszedl to musialby realowi zaplacic ponad 10mln $ ze swojej kasy bo jego agent sporządził wstepna umowe z perezem ze jesli ten wygra to figo przejdzie. a poniewaz byl przedstawicielem figo z mozliwoscia podpisywania umow...

wiec tak nie do konca ZDRADZIŁ.. kazdemu z nas by w glowie sie przekrecilo gdybysmy mieli taka kase do spłaty xD

0

!fcbcampeones!

otworzysz gdzie chcesz ( dop. nawet w kuchni ;p ) pod warunkiem że masz nowe kodeki k-lite codec pack na przykład :)

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI za bramki w HD.

różnica jest... zauważalna :)

0

jestem szczęśliwy.

ale byłbym szczęśliwszy gdybym mieszkał w Barcelonie tak jak moje siostry :/

najlepszego!

0

jak wszyscy :)

dla mnie na miano finału zasłużył 2 mecz z Chelsea.

takiej frajdy z kibicowania, łez szczęścia po strzeleniu gola w ostatnich minutach, emocji to szczerze mówiąc chyba dawno nie miałem..

będzie dobrze! niezależnie od tego czy wygrają czy nie. pozdro

0

w każdym razie nie w tym sezonie ;p

0

ja tam się liczę z tym że mecz z ManU będzie bardzo trudny.

dlatego już teraz bardzo się cieszę ( i będę się cieszył ) z wyników fcb niezaleznie od wyniku w Rzymie.

0

do real kocham

jeśli mogą każdego kupić to niech też opłacą Ci dodatkowe lekcje z polskiego. ( ---> budRZet :P )

0

jedyny prawdziwy real,- to w Jankach ;>

0

co ty pierdzielisz? gdyby błyszczał kulturą to nie miałby za co przepraszać.

LOL

0

pilka nozna to sport druzynowy.

teraz druzyna nam wygrywa mecze, mamy wiecej bohaterow indywidualnych, cieszymy sie z goli kazdego zawodnika.

moim zdaniem jest ok, nie chce zeby mecze barcy ukladaly sie dobrze lub nie w zaleznosci od formy jednego pilkarza

0

nie kumam czemu go komplementujecie

emocje uderzyly mu do glowy ( jest to zrozumiałe ), wykonal brzydki gest i wymagalo to przeprosin.

0

przy pique błąd ortograficzny "zwyciezcy"

0

a ja tam byłbym za zalegalizowaniem walk kibiców :)

ustalone miejse, nadzorowane przez policje i pare karetek w okolicy.

chcą się bić? a proszę bardzo.

a w takim wypadku mieli by okazje pobić ludzi o podobnych problemach co oni.

wyżyliby się i byłby spokój ;p

watpie zeby przebieg LM był zakłócony ponieważ..

to będzie najlepszy mecz w tym roku :D

każdy, nawet hooligan, będzie chciał go zobaczyć!!

0

nie, nie mógłby.

tyle w temacie :)

0

marco ja slepy jestem ale nie widze co on zrobil w tym filmiku..

ogladalem 10 razy, nie wiem.

0

nie spodziewałem się.

do tej pory mimo że jest dobrym playerem

to za nim nie przepadałem.

ale kultura jednak wychodzi :)

szacun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?