Sheq
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Raszyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakiś fanatyk to pisał ;/
0
heh, jakie burdy w komentach..
nie spinajcie się tak ;>
0
ładny garniaczek miał. bez kitu, zapewne bardzo drogi ale sprawiłbym sobie taki. no i sprint... bezcenny :)
są rzeczy których kupić się nie da.
za wszystkie inne zapłaci Real Madryt. haha
0
ryan to nic osobistego. wrócimy do dyskusji jak nauczysz się pisać powtarzane przez RZ ;)
0
bramke z wczorajszego meczu trzymam na pulpicie i co chwilę odpalam żeby przeżyć to raz jeszcze ;p
jestem w niebie.
0
mnie tez boli gardło od krzyku..
najserdeczniejsze Bóg zapłać :)
0
ktoś tu nie umie liczyć :)
stwierdzenie że barca w lm strzelila 29 razy, o 10 razy wiecej niz chelsea oznacza tyle samo co stwierdzenie ze chelsea zdobyła 2,9 gola w lm :)
0
brak mi słów, dawno się tak nie cieszyłem.
jest przejrzysta, czytelna, ładna stylistycznie.
brawo!