Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Kolejny zamach, a ja dowiedziałam się tego z Rambli.
1
Wątpię, aby tak słabi ludzie rozumieli. Większa ich połowa jest ogłupiona całą tą tolerancją i resztą tych głupot.
0
Oglądałeś ostatni Zdupping? :D
2
I nie tylko. Telewizja jak wiadomo lubi nie mówić o takich rzeczach.
0
To głupie, ale na pudelku jest.
0
Ciekawe czy powiedzą o tym w tej zakłamanej telewizji...
2
Wyglądają jak dla mnie trochę nie poważnie. Purpurę zrozumiem, ale róż?
0
Jeśli Ronaldo wygra Złotą Piłkę będzie to jeszcze bardziej słabo, od tego co stało się wczoraj. Moim zdaniem nie zasługuje.
0
Totalnie niesamowite! Jak drużyna, która w sumie zagrała jeden mecz dobrze mogła zostać mistrzem. Słabo. Wolałam, żeby już ta niby Francja wygrała.
9
Moim zdaniem to jest chore. Drużyna, która ledwie wyszła z grupy zostanie mistrzem... Nie chce mi się tego komentować.
0
A jednak mają szczęście. Głupki ;////
0
Nieeee!!!! Boże nie!
0
Jakaś totalna masakra :D
0
Cofam moje słowa :D
0
Ja pieprze!!! Jak zwykle Niemcy mają farta! ;///
0
Jejku dlaczego?!!
0
Liczę na Włochów ;) PS Komentatorzy są słabi na Polsacie :DD
1
Nie ma nic gorszego niż widok cieszącego się Ronaldo. Jest mi przykro z powodu przegranej, aczkolwiek jestem dumna z naszej Reprezentacji. Nie zakładałam, że zajdą tak daleko. Mam nadzieje, że Belgia lub Walia skopie Portugalię mocno i boleśnie.
0
Bardzo go lubię i trudno mi będzie oglądać go w innych barwach.
2
Przecież to on go niemal cały czas krytykował. Och ironio...
1
Oczywiście Polska
Hmm raczej Belgia
Mam nadzieje, że Włochy
Tutaj jest trudniej, ale stawiam na Islandię
6
Świetny mecz! Islandia zasłużenie wygrała. Bardzo mi się podobała ich gra ;) Momentami irytował mnie ten drugi komentator, nieźle hejtował Anglików. W sumie to trochę miał racje :D
0
Jak dla mnie Argentyna bez Leo będzie średnią drużyną.
0
Byłam przekonana o wygranej, a tu proszę znowu się pomyliłam ;///
1
Teraz taki ogromny hejt będzie leciał w stronę Leo. Kurczę wielka szkoda dla Argentyny. Ale nie od teraz wiadomo, że Leo po porażkach z Reprezentacją bywał załamany. Być może to lepiej dla jego psychiki.
1
O na razie jest słabo.
0
Kibicuje Węgrom, jakoś nie lubię Belgii. Mam nadzieje, że Węgrzy wygrają ten mecz ;)
23
Nie takiego wyniku meczu Portugalia - Chorwacja się spodziewałam. Wierzę w to, że nasza Reprezentacja skopie im tyłki. Chętnie popatrzę, jak Cristiano macha rękami bezradny ;)
13
Oczywiście, że Chorwacji :)
4
Chorwacja jest na tyle silna, aby ich pokonać. Na co chyba wszyscy liczymy ;)