26

Kolejny zamach, a ja dowiedziałam się tego z Rambli.

1

Wątpię, aby tak słabi ludzie rozumieli. Większa ich połowa jest ogłupiona całą tą tolerancją i resztą tych głupot.

0

Oglądałeś ostatni Zdupping? :D

2

I nie tylko. Telewizja jak wiadomo lubi nie mówić o takich rzeczach.

0

To głupie, ale na pudelku jest.

0

Ciekawe czy powiedzą o tym w tej zakłamanej telewizji...

2

Wyglądają jak dla mnie trochę nie poważnie. Purpurę zrozumiem, ale róż?

0

Jeśli Ronaldo wygra Złotą Piłkę będzie to jeszcze bardziej słabo, od tego co stało się wczoraj. Moim zdaniem nie zasługuje.

0

Totalnie niesamowite! Jak drużyna, która w sumie zagrała jeden mecz dobrze mogła zostać mistrzem. Słabo. Wolałam, żeby już ta niby Francja wygrała.

9

Moim zdaniem to jest chore. Drużyna, która ledwie wyszła z grupy zostanie mistrzem... Nie chce mi się tego komentować.

0

A jednak mają szczęście. Głupki ;////

0

Nieeee!!!! Boże nie!

0

Jakaś totalna masakra :D

0

Cofam moje słowa :D

0

Ja pieprze!!! Jak zwykle Niemcy mają farta! ;///

0

Jejku dlaczego?!!

0

Liczę na Włochów ;) PS Komentatorzy są słabi na Polsacie :DD

1

Nie ma nic gorszego niż widok cieszącego się Ronaldo. Jest mi przykro z powodu przegranej, aczkolwiek jestem dumna z naszej Reprezentacji. Nie zakładałam, że zajdą tak daleko. Mam nadzieje, że Belgia lub Walia skopie Portugalię mocno i boleśnie.

0

Bardzo go lubię i trudno mi będzie oglądać go w innych barwach.

2

Przecież to on go niemal cały czas krytykował. Och ironio...

1

Oczywiście Polska
Hmm raczej Belgia
Mam nadzieje, że Włochy
Tutaj jest trudniej, ale stawiam na Islandię

6

Świetny mecz! Islandia zasłużenie wygrała. Bardzo mi się podobała ich gra ;) Momentami irytował mnie ten drugi komentator, nieźle hejtował Anglików. W sumie to trochę miał racje :D

0

Jak dla mnie Argentyna bez Leo będzie średnią drużyną.

0

Byłam przekonana o wygranej, a tu proszę znowu się pomyliłam ;///

1

Teraz taki ogromny hejt będzie leciał w stronę Leo. Kurczę wielka szkoda dla Argentyny. Ale nie od teraz wiadomo, że Leo po porażkach z Reprezentacją bywał załamany. Być może to lepiej dla jego psychiki.

1

O na razie jest słabo.

0

Kibicuje Węgrom, jakoś nie lubię Belgii. Mam nadzieje, że Węgrzy wygrają ten mecz ;)

23

Nie takiego wyniku meczu Portugalia - Chorwacja się spodziewałam. Wierzę w to, że nasza Reprezentacja skopie im tyłki. Chętnie popatrzę, jak Cristiano macha rękami bezradny ;)

13

Oczywiście, że Chorwacji :)

4

Chorwacja jest na tyle silna, aby ich pokonać. Na co chyba wszyscy liczymy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?