Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Racja. Oni trzymali tą hołotę krótko!
2
Bardzo fajnie razem wyglądają :)
0
Liczyłam na niego od początku. Bardzo się cieszę, że w końcu możemy cieszyć się z jego dobrej gry! :)
0
I bardzo dobrze. To co robi UEFA to przesada!
0
Barany się nie znają ;D
0
Już sobie wyobrażam takie strojach na naszych pilkarzach. Świetne!
1
Dziwisz się? Jak już niektórzy nazwali Lewandowskiego bogiem, więc to było do przewidzenia ;D
0
Żadnej agitacji wyborczej! Pamiętajcie :)
0
Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie. Jak długie są macki Pereza?
4
Trener Realu? A to niby dlaczego??
1
Również jestem tego zdania. Pewni ludzie nie pojmują tego, że Lewandowski od pewnego czasu tyle strzela ;D
0
To chyba nic nowego..
0
Super wiadomość!
0
Zapewne tak by było. Nie ja jedna :)
6
Moja pogarda do FIFY jest tak wielka, że nawet sobie nie wyobrażacie!
0
Ostatnie zdanie to czysta prawda.
0
Jak nie urok to...
Masakra!
1
Na stronie 3dychy.pl widziałam parę ;)
3
Uważam, że Lewandowski zasługuje na bycie w pierwaszej 15, ale nie na podium! Czy świat oszalał?! Jest świetnym piłkarzem to prawda,kurcze dlaczego polskie media robią z niego boga?!
0
Również jestem zdania,że MU to już nigdy nie będzie ten sam klub co przed odejściem Fergusona. Szkoda, bo lubilam ten klub. Teraz jak widzę co obecny trener prezentuje to brak mi słów...
0
Pieniądze się przydadzą, ale nie chcę mieć tego na koszulkach Barcy.
0
Też właśnie zastanawiam się dlaczego tyle piłkarzy Realu??? Co za brzydkie buźki??
0
Pieprzone fatum, czy co??
0
Dokładnie, pamiętam te oburzenie z powodu usuniętego komentarza ;D
0
W końcu poczytali komentarze i zrobili to co niektórzy chcieli :)
0
Z pewnością tak będzie!
1
Czuje rozpacz. Dla mnie to nie normalne, że Leo nie gra...
0
Dobra wiadomość. Nie ma pewności, że zagra ale i tak się cieszę :)
0
Jasne.. Autobus i sprawa załatwiona. On to nazywa taktyką?!
0
Wielka szkoda zawodnika. Jakiś pech się nas uczepił, jak nie kontuzja to kara...