2

Brr nie ładnie tak kasować komentarzy ;p

0

Komentarz usunięty

2

Uwielbiam tą stronę za wasze komentarze ;)

0

Haha patrzę teraz i proszę "komentarz usunięty". ;)

1

Większość czasu poświęcam na czytanie waszych komentarzy ;)

0

Wystarczy, że wygramy u nich 2-0 i to już będzie dla Bayernu straszliwą klęska :P

1

Vermaelen do pierwszego składu ;)

1

Większość już się dawno upiła z tego szczęścia ;)

3

Co do kopiowania komentarzy kibiców Realu to osobiście lubię poczytać i pośmiać się z ich głupoty.

1

Bale wygląda jak szympans ;P

0

Jezu, poważnie już jesteśmy Mistrzami?!

5

Jeszcze raz oglądałam brameczkę Pedro jest tak piękny,że nie mogę się napatrzyć ;)

0

Owszem są groźni,ale mamy dużą zaliczkę ;) Myślę, że wygramy 2-0 ;)

0

Przestańcie i tak wygramy.

0

Stawiam wynik 3-0 ;)

1

I tak go nie lubię.

6

O już wstał?? ;)

0

Denerwuje mnie to,że wszyscy wytykają nam iż Bayern gra osłabiony kontiuzjami. A barany już zapomnieli o nas w 2013!!!

1

Nooo jasne.. Ten koleś mnie irytuje.

1

A specjaliści "co by było gdyby Lewandowski grał bez maski.." Jezu Barca i tak wygra LM!!

0

Och i tak musieli wspomnieć o Roberciku...

1

Uwielbiam jak oni się przytulają po golu;)

0

Mina Pepa - bezcenne. Choć go szanuje to i tak był u mnie uśmiech ;)

1

Ronaldo siedzi i płacze.

1

Wiedziałam!!! Kocham ich ;) Lewandowskiemu to maską nawet nie pomogła.

3

Ej co z tymi rozgrywkami?? 16 maja??

1

Darek daj spokój i się zamknij!

0

Kibice są cudni;)

2

Tego amatora nie da się słuchać !

6

Tata Martinez... autor D.Szpakowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?