Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brr nie ładnie tak kasować komentarzy ;p
0
Komentarz usunięty
2
Uwielbiam tą stronę za wasze komentarze ;)
0
Haha patrzę teraz i proszę "komentarz usunięty". ;)
1
Większość czasu poświęcam na czytanie waszych komentarzy ;)
0
Wystarczy, że wygramy u nich 2-0 i to już będzie dla Bayernu straszliwą klęska :P
1
Vermaelen do pierwszego składu ;)
1
Większość już się dawno upiła z tego szczęścia ;)
3
Co do kopiowania komentarzy kibiców Realu to osobiście lubię poczytać i pośmiać się z ich głupoty.
1
Bale wygląda jak szympans ;P
0
Jezu, poważnie już jesteśmy Mistrzami?!
5
Jeszcze raz oglądałam brameczkę Pedro jest tak piękny,że nie mogę się napatrzyć ;)
0
Owszem są groźni,ale mamy dużą zaliczkę ;) Myślę, że wygramy 2-0 ;)
0
Przestańcie i tak wygramy.
0
Stawiam wynik 3-0 ;)
1
I tak go nie lubię.
6
O już wstał?? ;)
0
Denerwuje mnie to,że wszyscy wytykają nam iż Bayern gra osłabiony kontiuzjami. A barany już zapomnieli o nas w 2013!!!
1
Nooo jasne.. Ten koleś mnie irytuje.
1
A specjaliści "co by było gdyby Lewandowski grał bez maski.." Jezu Barca i tak wygra LM!!
0
Och i tak musieli wspomnieć o Roberciku...
1
Uwielbiam jak oni się przytulają po golu;)
0
Mina Pepa - bezcenne. Choć go szanuje to i tak był u mnie uśmiech ;)
1
Ronaldo siedzi i płacze.
1
Wiedziałam!!! Kocham ich ;) Lewandowskiemu to maską nawet nie pomogła.
3
Ej co z tymi rozgrywkami?? 16 maja??
1
Darek daj spokój i się zamknij!
0
Kibice są cudni;)
2
Tego amatora nie da się słuchać !
6
Tata Martinez... autor D.Szpakowski.