Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
0
Od początku w niego wierzę ;)
0
Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać.
0
Ustawka? Błagam was...
0
Niezły skład! ;)
0
Jeest! Czekałam na to ;)
2
Czułam, że odejdzie ale i tak płakać mi się chcę ;/
1
Camp Nou to świątynia. Żadnych takich!
0
Błagam nie rób tego!
0
Będą dziś balować ;)
1
Wylane na CR, to my jesteśmy Mistrzami! ;)
0
Chyba wiemy co nasi piłkarze będą robić jak wygramy ;)
1
Zapomniał o Perdo!!
8
My też mieliśmy kryzys tylko, że Barca To Więcej Niż Klub. A Real to cukierek zawinięty w euro. Wszyscy wiemy iż cukierki szkodzą ;)
0
Dokładnie. Też to zauważyłam, to straszne zamiast cieszyć się iż jego rodak jest najlepszy to zachowuje się jak diva ;/
0
Oj Cristino... Haha!
0
Och to juz sie nudne robi.. Temu te karne zawsze radość przyniosą ;p
1
Wiecie co się będzie jutro dziać?! Lewandowski... ble
0
Piłkarze Bayernu to nawet na konferencję po meczową nie przyjdą ;)
0
Nara niemiaszki!! VeB;)
0
Niech nasi zaczną grać, bo zejdę!
0
To już zaraz...! ;)
0
Ja już nie mogę wytrzymać a co dopiero finał El Classico ;)
0
Owszem Leo jest cudny, ale jest jeszcze Ney i Suarez.
0
Ciekawa jestem jak zagra Robercik ;p
1
Nie mogę się doczekać meczu;)
0
Mój kochany już jest wielka.
7
Ciekawe co zrobi jak jego kolega znowu padnie przed Leo ;)
2
Jak na niego patrzę to mi się niedobrze robi.
0
Tak, tak marzyć to ty sobie możesz ;) Barca wpije wam jeszcze z 2-0 ;)