4

0

Od początku w niego wierzę ;)

0

Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać.

0

Ustawka? Błagam was...

0

Niezły skład! ;)

0

Jeest! Czekałam na to ;)

2

Czułam, że odejdzie ale i tak płakać mi się chcę ;/

1

Camp Nou to świątynia. Żadnych takich!

0

Błagam nie rób tego!

0

Będą dziś balować ;)

1

Wylane na CR, to my jesteśmy Mistrzami! ;)

0

Chyba wiemy co nasi piłkarze będą robić jak wygramy ;)

1

Zapomniał o Perdo!!

8

My też mieliśmy kryzys tylko, że Barca To Więcej Niż Klub. A Real to cukierek zawinięty w euro. Wszyscy wiemy iż cukierki szkodzą ;)

0

Dokładnie. Też to zauważyłam, to straszne zamiast cieszyć się iż jego rodak jest najlepszy to zachowuje się jak diva ;/

0

Oj Cristino... Haha!

0

Och to juz sie nudne robi.. Temu te karne zawsze radość przyniosą ;p

1

Wiecie co się będzie jutro dziać?! Lewandowski... ble

0

Piłkarze Bayernu to nawet na konferencję po meczową nie przyjdą ;)

0

Nara niemiaszki!! VeB;)

0

Niech nasi zaczną grać, bo zejdę!

0

To już zaraz...! ;)

0

Ja już nie mogę wytrzymać a co dopiero finał El Classico ;)

0

Owszem Leo jest cudny, ale jest jeszcze Ney i Suarez.

0

Ciekawa jestem jak zagra Robercik ;p

1

Nie mogę się doczekać meczu;)

0

Mój kochany już jest wielka.

7

Ciekawe co zrobi jak jego kolega znowu padnie przed Leo ;)

2

Jak na niego patrzę to mi się niedobrze robi.

0

Tak, tak marzyć to ty sobie możesz ;) Barca wpije wam jeszcze z 2-0 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?