0

Bramkarz popełnił błąd - to się zdarza. A teraz pełno baranów komentuje go. Najlepiej to by go sprzedali...

1

Prawie i 3-1 ;D

2

Romek oklapł. haaaha

1

Leeeeeeeeeooooooooooo!!!!

0

Romek wszystko wie :D

0

Ney to zrobił!!!

0

Jezuuu.. Zaraz rzygnę tym durniem!

0

Kosecki i te jego piedolamento...

0

Co to będzie za mecz!! :D

0

Dla mnie to straszne. Fifa to tak gówniana instytucja, że szkoda gadać...

0

To super, że zaczyna grać coraz lepiej. Chyba właśnie o to chodzi, żebyśmy mieli zastępce Daniego ;)

0

Super wiadomość! Osobiście to stęskniłam się za naszym Neymarem :)

0

Chyba jestem naiwna, ale jak Barca porządnie zagra to mamy duże szanse. Ale jak zagrają tak jak wczoraj to wątpię.

0

Enrique wydaje się być sympatyczny z twarzy ;)

2

Już ich lubię ;)

0

Szkoda mi trochę VV.. A co do Ikera to wszyscy wiedzieliśmy, że tak będzie.

0

Kiedy oni w końcu zrozumieją, że Leo to wielki piłkarz?!

18

Leo zasłużył jak mało kto.

0

Leo powinnien strzelić w finale;)

1

Oni na Camp Nou to leżeć będą ;)

2

Pique złodziej siatek ;)

4

Chce mi się płakać ze szczęścia;)

0

Kocham!!! Barca!!

0

Mogę już krzyknąć?? ;)

2

Uwielbiam Marca ;)

0

Oj ten Szpaku..

0

Shakira nie da:d

0

Ciulowa murawa!!

0

Chce jeszcze Leo i Neya;)

0

Kurwa nie uznany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?