Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz popełnił błąd - to się zdarza. A teraz pełno baranów komentuje go. Najlepiej to by go sprzedali...
1
Prawie i 3-1 ;D
2
Romek oklapł. haaaha
1
Leeeeeeeeeooooooooooo!!!!
0
Romek wszystko wie :D
0
Ney to zrobił!!!
0
Jezuuu.. Zaraz rzygnę tym durniem!
0
Kosecki i te jego piedolamento...
0
Co to będzie za mecz!! :D
0
Dla mnie to straszne. Fifa to tak gówniana instytucja, że szkoda gadać...
0
To super, że zaczyna grać coraz lepiej. Chyba właśnie o to chodzi, żebyśmy mieli zastępce Daniego ;)
0
Super wiadomość! Osobiście to stęskniłam się za naszym Neymarem :)
0
Chyba jestem naiwna, ale jak Barca porządnie zagra to mamy duże szanse. Ale jak zagrają tak jak wczoraj to wątpię.
0
Enrique wydaje się być sympatyczny z twarzy ;)
2
Już ich lubię ;)
0
Szkoda mi trochę VV.. A co do Ikera to wszyscy wiedzieliśmy, że tak będzie.
0
Kiedy oni w końcu zrozumieją, że Leo to wielki piłkarz?!
18
Leo zasłużył jak mało kto.
0
Leo powinnien strzelić w finale;)
1
Oni na Camp Nou to leżeć będą ;)
2
Pique złodziej siatek ;)
4
Chce mi się płakać ze szczęścia;)
0
Kocham!!! Barca!!
0
Mogę już krzyknąć?? ;)
2
Uwielbiam Marca ;)
0
Oj ten Szpaku..
0
Shakira nie da:d
0
Ciulowa murawa!!
0
Chce jeszcze Leo i Neya;)
0
Kurwa nie uznany!