Shinedown
Dołączył/a: kwiecień 2015
Opole
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co teraz???? Haha
0
Ej ej bez przesady nasze trio się przebudzi i zobaczycie! A niektórzy to już im się wydaje, że przegraliśmy...
1
Żewłakow normalnie odżył. Kretyn.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Barca, Barca Barca na trybunach ;)
0
Leo się rozkręca.
0
Błagam niech ktoś uderzy tego debila Żewłakowa!
0
Co za połowa!! Stracę głos to pewne:p
1
Komentarz usunięty
3
Na Tvp1 powinni zwolnić tych baranów!!
6
Płacz... Żewłakow i Szpakowski!!
1
Śpiewający Ney ;)
2
Doczekalam się studia na Tvp1!!
8
Zgadnijcie co leci na Tvp1....
1
Kocham go tak samo jak cały klub ;)
0
Stawiam 3-0 ;) oo boże to już prawie zaraz!!
4
Jak patrzę na Inieste to zawsze koło niego jest Xavi. Dla mnie ta para zawsze będzie symbolem Barcy.
0
A co będzie w przyszłym sezonie?! Jak już jest kosmos!! ;)
0
Pique jak zwykle;)
0
Pokażą wręczenie pucharu.
11
"Przyjemność z komentowania mieli.." przyjmnosc??? Błagam!
5
Żewłakow żółci się z niego wylewa. Pajac zwykły.
1
Sędzia amator.
0
Ej nie mogą oni zostawić Neya???
0
Ivan bardzo ładnie ;)
0
Bum bum! Kocham ich ;)
0
Wybacz, ale chyba na to się nie zanosi.
0
Nie widzę w tym sensu.
0
Tak poza tematem...
Wiecie może czy Tvp1 puści finał Cdr??