0

I co teraz???? Haha

0

Ej ej bez przesady nasze trio się przebudzi i zobaczycie! A niektórzy to już im się wydaje, że przegraliśmy...

1

Żewłakow normalnie odżył. Kretyn.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Barca, Barca Barca na trybunach ;)

0

Leo się rozkręca.

0

Błagam niech ktoś uderzy tego debila Żewłakowa!

0

Co za połowa!! Stracę głos to pewne:p

1

Komentarz usunięty

3

Na Tvp1 powinni zwolnić tych baranów!!

6

Płacz... Żewłakow i Szpakowski!!

1

Śpiewający Ney ;)

2

Doczekalam się studia na Tvp1!!

8

Zgadnijcie co leci na Tvp1....

1

Kocham go tak samo jak cały klub ;)

0

Stawiam 3-0 ;) oo boże to już prawie zaraz!!

4

Jak patrzę na Inieste to zawsze koło niego jest Xavi. Dla mnie ta para zawsze będzie symbolem Barcy.

0

A co będzie w przyszłym sezonie?! Jak już jest kosmos!! ;)

0

Pique jak zwykle;)

0

Pokażą wręczenie pucharu.

11

"Przyjemność z komentowania mieli.." przyjmnosc??? Błagam!

5

Żewłakow żółci się z niego wylewa. Pajac zwykły.

1

Sędzia amator.

0

Ej nie mogą oni zostawić Neya???

0

Ivan bardzo ładnie ;)

0

Bum bum! Kocham ich ;)

0

Wybacz, ale chyba na to się nie zanosi.

0

Nie widzę w tym sensu.

0

Tak poza tematem...
Wiecie może czy Tvp1 puści finał Cdr??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?