@damianex: Nie szkoda Ci Brazyllii? Po tym, co sie im stało, taki wynik, szczegolnie po tym, ze nie bylo Neymara i Silvy, Neymar przez taka kontuzję, mi ich szkoda, nie mowie tak, ponieważ jestem kibicem Barcelony, tylko dlatego, ze poprostu lubie Brazylie.:/
@siewca: nie chodzi mi o to, ja nie jestem, jak wszystkie gimby, ze lubie Messiego, bo jest dobry i przez to kibicuje Barcelonie, wiec jak nie wiesz, to sie nie odzywaj, odpowiedz c Wybieram:)
Moim zdaniem, to tez plotka, a jak nie, to on sam, jako gracz sie nie zgodzi, poniewaz gra w PSG, od teraz obok na srodku ma Luiza, wiec watpie. Osobiscie, chcialbym, aby Thiago Silva przyszedł do nas, to jeden z najlepszych obrońców srodkowych na całym swiecie.
I to jest bardzo dobra wiadomosc, nie ma na co czekac, tylko brac go, dogadac sie i git.
Zobaczmy na transfery Realu czy innych klubów w tym sezonie, a na transfery Barcy.
Szkoda mi go, ten Wasiliew, to moim zdaniem tez... a zresztą, ja wziołbym go, wiadome jest to, ze teraz taki zawalisty nie bd, bo ma kontuzje, to chyba logiczne
Nie wiem, co oni tworzą teraz. Ja zostawiłbym Alexisa, po tym co prezentował na mistrzostwach, może doszedł teraz do formy. Ja zostawiłbym jego w Barcy, dokupiłbym SUareza za 80 mln i byłoby dobrze, a nie cos tworzą
Ja wysłałbym i tak duzo, nie schodzilbym z ceny, poniewaz Suarez sie zniecheci i nie przyjdzie. Zachował sie jak sie zachował, trudno, ale to juz nie powod, zeby dawac mniej za jego transfer.
0
dzieki 1899 barca :))
2
Czyli Suarez na Gran Derbi 26 pazdziernika juz bd mogl grac??
1
Szkoda go;/
0
@damianex: Nie szkoda Ci Brazyllii? Po tym, co sie im stało, taki wynik, szczegolnie po tym, ze nie bylo Neymara i Silvy, Neymar przez taka kontuzję, mi ich szkoda, nie mowie tak, ponieważ jestem kibicem Barcelony, tylko dlatego, ze poprostu lubie Brazylie.:/
0
@siewca: nie chodzi mi o to, ja nie jestem, jak wszystkie gimby, ze lubie Messiego, bo jest dobry i przez to kibicuje Barcelonie, wiec jak nie wiesz, to sie nie odzywaj, odpowiedz c Wybieram:)
0
Boje się, ze jeszcze nie przyjdzie, Alexis odejdzie na 95%, Barca nie kupi jakiegos obrońcy i dalej będzie 0 pucharów w tym sezonie, co bedzie..
1
Szkoda mi go, ja zrobiłbym tak, ze zostawiłbym Alexisa, a Pedro bym sprzedał :)
0
Bixmix, masz racje, ze straci na tym widowisko, ze nie bd Neymara, ale rowniez nie bd Thiago Silvy, wiec Brazylii bedzie ciezko.
0
No kurde, po co oni go sprzedaja, jak złapie taką forme w lidze, jak miał na mistrzostwach, to będą płakać..
0
Zycze mu jak najlepiej. :)
0
Moim zdaniem, to tez plotka, a jak nie, to on sam, jako gracz sie nie zgodzi, poniewaz gra w PSG, od teraz obok na srodku ma Luiza, wiec watpie. Osobiscie, chcialbym, aby Thiago Silva przyszedł do nas, to jeden z najlepszych obrońców srodkowych na całym swiecie.
1
Czyli tak, jak myslalem, Brazylia niestety odpada z Niemcami. Nie ma Thiago Silvy, Neymara :/
Szkoda Neymara, zasługiwał na bramkę.
1
To jest mistrz. Neymar idzie w jego slady
.
0
I to jest bardzo dobra wiadomosc, nie ma na co czekac, tylko brac go, dogadac sie i git.
Zobaczmy na transfery Realu czy innych klubów w tym sezonie, a na transfery Barcy.
0
Szkoda mi go, ten Wasiliew, to moim zdaniem tez... a zresztą, ja wziołbym go, wiadome jest to, ze teraz taki zawalisty nie bd, bo ma kontuzje, to chyba logiczne
0
Moim zdaniem, to Bardzo Dobry pomysł, tylko czy to wypali, to zależy od Pedro oraz od tego, czy jak sie podłaczy do jednej akcji, czy sie bd wracał.
0
Kroos w Realu ;x
0
To sie nazywa kibic xd
0
Nie wiem, co oni tworzą teraz. Ja zostawiłbym Alexisa, po tym co prezentował na mistrzostwach, może doszedł teraz do formy. Ja zostawiłbym jego w Barcy, dokupiłbym SUareza za 80 mln i byłoby dobrze, a nie cos tworzą
1
Ma racje, więc ja bym go kupił, a następnie umawiał go na spotkania z psychologim
0
ja dałbym już te 80 mln i trudno, Suarez chociażbyłby u nas, te 20 mln to juz bym dał za niego,
0
Oby został
:)
0
Oby Alexis został, jak bedzie miał taką formę w lidze, jak na mistrzostwach, to gitara.
0
I teraz na co czekac, Brac go do nas i jest zawaliscie :)
0
To było kilka ładnych lat, Victora w Barcelonie i dobrych lat. Dziekujemy!
0
NIech biorą tego Suareza, Falcao juz 80%, ze w Madrycie. Wiec bedzie teraz bardzo ciezko.
Atak: Ronaldo, Falcao, Bale...
3
Jak Falcao do Realu przyjdzie to jest masakra. Cr0, Bale i Falcao
1
To jest żałosne, jakies 4 dni temu PSG mowi, ze juz nie chce Alvesa, a teraz mowia, ze dalej sa zainteresowani, Niech sie zdecyduja......
0
Ja wysłałbym i tak duzo, nie schodzilbym z ceny, poniewaz Suarez sie zniecheci i nie przyjdzie. Zachował sie jak sie zachował, trudno, ale to juz nie powod, zeby dawac mniej za jego transfer.
0
za ta kase kupic dwoch obroncow i dolozyc troche do SUareza