0

dzieki 1899 barca :))

2

Czyli Suarez na Gran Derbi 26 pazdziernika juz bd mogl grac??

1

Szkoda go;/

0

@damianex: Nie szkoda Ci Brazyllii? Po tym, co sie im stało, taki wynik, szczegolnie po tym, ze nie bylo Neymara i Silvy, Neymar przez taka kontuzję, mi ich szkoda, nie mowie tak, ponieważ jestem kibicem Barcelony, tylko dlatego, ze poprostu lubie Brazylie.:/

0

@siewca: nie chodzi mi o to, ja nie jestem, jak wszystkie gimby, ze lubie Messiego, bo jest dobry i przez to kibicuje Barcelonie, wiec jak nie wiesz, to sie nie odzywaj, odpowiedz c Wybieram:)

0

Boje się, ze jeszcze nie przyjdzie, Alexis odejdzie na 95%, Barca nie kupi jakiegos obrońcy i dalej będzie 0 pucharów w tym sezonie, co bedzie..

1

Szkoda mi go, ja zrobiłbym tak, ze zostawiłbym Alexisa, a Pedro bym sprzedał :)

0

Bixmix, masz racje, ze straci na tym widowisko, ze nie bd Neymara, ale rowniez nie bd Thiago Silvy, wiec Brazylii bedzie ciezko.

0

No kurde, po co oni go sprzedaja, jak złapie taką forme w lidze, jak miał na mistrzostwach, to będą płakać..

0

Zycze mu jak najlepiej. :)

0

Moim zdaniem, to tez plotka, a jak nie, to on sam, jako gracz sie nie zgodzi, poniewaz gra w PSG, od teraz obok na srodku ma Luiza, wiec watpie. Osobiscie, chcialbym, aby Thiago Silva przyszedł do nas, to jeden z najlepszych obrońców srodkowych na całym swiecie.

1

Czyli tak, jak myslalem, Brazylia niestety odpada z Niemcami. Nie ma Thiago Silvy, Neymara :/
Szkoda Neymara, zasługiwał na bramkę.

1

To jest mistrz. Neymar idzie w jego slady
.

0

I to jest bardzo dobra wiadomosc, nie ma na co czekac, tylko brac go, dogadac sie i git.
Zobaczmy na transfery Realu czy innych klubów w tym sezonie, a na transfery Barcy.

0

Szkoda mi go, ten Wasiliew, to moim zdaniem tez... a zresztą, ja wziołbym go, wiadome jest to, ze teraz taki zawalisty nie bd, bo ma kontuzje, to chyba logiczne

0

Moim zdaniem, to Bardzo Dobry pomysł, tylko czy to wypali, to zależy od Pedro oraz od tego, czy jak sie podłaczy do jednej akcji, czy sie bd wracał.

0

Kroos w Realu ;x

0

To sie nazywa kibic xd

0

Nie wiem, co oni tworzą teraz. Ja zostawiłbym Alexisa, po tym co prezentował na mistrzostwach, może doszedł teraz do formy. Ja zostawiłbym jego w Barcy, dokupiłbym SUareza za 80 mln i byłoby dobrze, a nie cos tworzą

1

Ma racje, więc ja bym go kupił, a następnie umawiał go na spotkania z psychologim

0

ja dałbym już te 80 mln i trudno, Suarez chociażbyłby u nas, te 20 mln to juz bym dał za niego,

0

Oby został
:)

0

Oby Alexis został, jak bedzie miał taką formę w lidze, jak na mistrzostwach, to gitara.

0

I teraz na co czekac, Brac go do nas i jest zawaliscie :)

0

To było kilka ładnych lat, Victora w Barcelonie i dobrych lat. Dziekujemy!

0

NIech biorą tego Suareza, Falcao juz 80%, ze w Madrycie. Wiec bedzie teraz bardzo ciezko.
Atak: Ronaldo, Falcao, Bale...

3

Jak Falcao do Realu przyjdzie to jest masakra. Cr0, Bale i Falcao

1

To jest żałosne, jakies 4 dni temu PSG mowi, ze juz nie chce Alvesa, a teraz mowia, ze dalej sa zainteresowani, Niech sie zdecyduja......

0

Ja wysłałbym i tak duzo, nie schodzilbym z ceny, poniewaz Suarez sie zniecheci i nie przyjdzie. Zachował sie jak sie zachował, trudno, ale to juz nie powod, zeby dawac mniej za jego transfer.

0

za ta kase kupic dwoch obroncow i dolozyc troche do SUareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?