Wiem, ze troche odchodze od tematu, ale..
Tylko ja zauważyłem, ze gracze Barcelony na Mundialu grają dobrze, a w sezonie, co sie skonczyl nie grali za bardzo dobrze w drugiej rundzie?
WIdzieliscie Bramke Leo z wolnego? COs pieknego xd
Bramkarze to: Ter Stegen i ten z CHile, zapomnialem, jak sie nazywa.
Nie wiem, na co oni czekaja, Suarez chce grac w Hiszpanskiej lidze, wiec na co czekac, kupowac go za powyzej 70 mln i atak zawalisty. Na Obrone Cuadrado i Bartre trenowac, zeby w pierwszym skladzie gral i git.
Messi strzelił ładną bramkę, ale patrząc, to cale spotkanie nie zagrał tak rewelacyjnie. Argentyna gra tragicznie, 2:1/1:0 :P
Nie obrazajac oczywiscie Messiego i Argentyny.
0
Wiem, ze troche odchodze od tematu, ale..
Tylko ja zauważyłem, ze gracze Barcelony na Mundialu grają dobrze, a w sezonie, co sie skonczyl nie grali za bardzo dobrze w drugiej rundzie?
WIdzieliscie Bramke Leo z wolnego? COs pieknego xd
0
Kapitana dalbym Iniescie, Pique i Alvesowi :P
1
Bramkarze to: Ter Stegen i ten z CHile, zapomnialem, jak sie nazywa.
Nie wiem, na co oni czekaja, Suarez chce grac w Hiszpanskiej lidze, wiec na co czekac, kupowac go za powyzej 70 mln i atak zawalisty. Na Obrone Cuadrado i Bartre trenowac, zeby w pierwszym skladzie gral i git.
0
W tym momencie Ja nie wiem, na co Barca czeka, Brac go nawet za 70-80 mln i git jest..
0
Małe, ale fajne
1
MessiFabre14: co chcesz od Alexisa, dobry jest, jego zostawic, dokupic Higuaina i jest git :)
0
45 + Song i git, wole Higuaina niz Pedro :)
0
Messi-Neymar-Suarez. Zmiana Alexis/Higuain.
Za nimi Iniesta, Sergio, Mascherano Xd
Obrona: Alba, Cuardado, Pique,Bartra
2
Ale bryką przyjechał na trening XD
0
Messi strzelił ładną bramkę, ale patrząc, to cale spotkanie nie zagrał tak rewelacyjnie. Argentyna gra tragicznie, 2:1/1:0 :P
Nie obrazajac oczywiscie Messiego i Argentyny.
1
chociaz tyle, ze przeprasza. Chamsko sie zachował, ale zdaje sobie z tego sprawe...
0
przydalby sie taki :P
0
Włochy przegrały z Kostaryka, to jest smieszne...
0
goryl16, zgadzam sie z toba, przydalby sie, zeby trenowal mlode pokolenia xd
0
"Jeśli kiedyś założę koszulkę Chelsea, zabijcie mnie"
Fabregas.
"Założenie innej koszulki byłoby jak zdrada"
Xavi.
Dziękuję.
0
Sprzedac Pedro, Zostawic Alexisa. Kupic takiego Higuaina czy kogos w jego stylu i rozwalamy wszystkich :)
1
Kupic Ashley COla i Mathieu. Na atak Higuaina i git :)
0
Stopa, masz racje ::P