0

Wiem, ze troche odchodze od tematu, ale..
Tylko ja zauważyłem, ze gracze Barcelony na Mundialu grają dobrze, a w sezonie, co sie skonczyl nie grali za bardzo dobrze w drugiej rundzie?
WIdzieliscie Bramke Leo z wolnego? COs pieknego xd

0

Kapitana dalbym Iniescie, Pique i Alvesowi :P

1

Bramkarze to: Ter Stegen i ten z CHile, zapomnialem, jak sie nazywa.
Nie wiem, na co oni czekaja, Suarez chce grac w Hiszpanskiej lidze, wiec na co czekac, kupowac go za powyzej 70 mln i atak zawalisty. Na Obrone Cuadrado i Bartre trenowac, zeby w pierwszym skladzie gral i git.

0

W tym momencie Ja nie wiem, na co Barca czeka, Brac go nawet za 70-80 mln i git jest..

0

Małe, ale fajne

1

MessiFabre14: co chcesz od Alexisa, dobry jest, jego zostawic, dokupic Higuaina i jest git :)

0

45 + Song i git, wole Higuaina niz Pedro :)

0

Messi-Neymar-Suarez. Zmiana Alexis/Higuain.
Za nimi Iniesta, Sergio, Mascherano Xd
Obrona: Alba, Cuardado, Pique,Bartra

2

Ale bryką przyjechał na trening XD

0

Messi strzelił ładną bramkę, ale patrząc, to cale spotkanie nie zagrał tak rewelacyjnie. Argentyna gra tragicznie, 2:1/1:0 :P
Nie obrazajac oczywiscie Messiego i Argentyny.

1

chociaz tyle, ze przeprasza. Chamsko sie zachował, ale zdaje sobie z tego sprawe...

0

przydalby sie taki :P

0

Włochy przegrały z Kostaryka, to jest smieszne...

0

goryl16, zgadzam sie z toba, przydalby sie, zeby trenowal mlode pokolenia xd

0

"Jeśli kiedyś założę koszulkę Chelsea, zabijcie mnie"
Fabregas.
"Założenie innej koszulki byłoby jak zdrada"
Xavi.
Dziękuję.

0

Sprzedac Pedro, Zostawic Alexisa. Kupic takiego Higuaina czy kogos w jego stylu i rozwalamy wszystkich :)

1

Kupic Ashley COla i Mathieu. Na atak Higuaina i git :)

0

Stopa, masz racje ::P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?