SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile razy już to słyszałem, że równoważy, niedoceniany itd...
Poczekajmy do kolejnej edycji LM w której odpadniemy przed półfinałem bo pomoc nie istnieje. Trzeba znaleźć takiego zawodnika co będzie walczył i w obronie i w ataku zrobi robotę. Podawać do tyłu, najbliższego i na alibi to i ja potrafię i Gomes potrafi...
Iniesta dziś dał przebłysk magii tym zagraniem zewnętrzną częścią stopy do Luisa ale takich zagrać widzimy coraz mniej. Kiedyś co chwilę otwierałem buzie i krzyczałem WOW co za podanie a teraz ?
Popatrzcie chociażby na asystę Eriksena do Allego ostatnio...
0
Od dawna pisałem, że ja kiedyś widziałem ustawienie 4231 i właśnie Ney a Alexisem na skrzydłach, przed nimi Suarez a w rozegraniu Messi. Wtedy pozostałą dwójkę w pomocy mogliby stanowić "robole" i "pracusie" ale niestety postąpiono inaczej. Mnie osobiście boli to, że sprzedali Alexisa.
1
Przyznać się, który to napisał komentarz na fioletowej, że "wyrzucił koszulkę Realu przez okno a Messi to cham czy coś w tym stylu" nie mogę tego znaleźć ale za pierwszym razem tu na LR była taka beka :D
4
Mojego zdania o Rakiticu nie zmieni ten gol ani nie zrobił tego gol w finale LM. Dla mnie to nie pomocnik dla Barcy. Nam w pomocy potrzeba takiego wirtuoza jakim w ataku jest Leo.
0
Ale też niekoniecznie będzie mi dane to zobaczyć. Teraz delektuję się tym, że mogę oglądać Leo. Najlepszego piłkarza w historii. A kto twierdzi inaczej ma po prostu klapki na oczach i chyba nie zna się na futbolu. Pięknie Leo wyjaśnił pewnego pana z plackiem węgierskim na głowie ;) I ta celebracja :) On zawsze ma prosty przekaz... nie musi napinać mięśni uda, brzucha, uciszać trybunę rywali że wcale nie jest się decydującym w meczu czy krzyknąć sobie od czasu do czasu "Siiii".
0
Niestety jakby nie ostatnia wpadka ligowa to wystarczyłoby wygrać wszystkie mecze do końca a tak no cóż dalej czekamy.
2
Mordka do tej pory mi się cieszy ! Na takiego Leo długo czekałem... bestię, terminatora, wodza... KRÓLA ! To co wyczyniał w tym meczu. Jak mijał te białe pachołki :) Będę kiedyś ze łzami w oczach opowiadał przyszłemu pokoleniu, że mogłem oglądać najlepszego piłkarza w historii futbolu.
3
Król wrócił !
1
I dopuścili do wrzutki
3
Aż szkoda będzie tego zremisowanego 1 Klasyku
2
Pique coś ty zrobił
1
Aż wstałem i zacząłem klaskać, brawo Hernandez Hernandez. Jeszcze próbował go ręka złapać bo Leo by go przeskoczyl
0
Nareszcie uderzył z dystansu ale i tak to powinien być jego ostatni sezon tutaj
1
Suarez co to odwalasz
0
Jakby był Ney na boisku...
0
Ale szukał karnego Carvajal, już nawet piłkę puścił wolno haha
0
Po hooya mu podaje jak bez formy, mógł sam kończyć
0
Co zrobił Paco ?
0
Narzekajcie dalej na Matsa
0
Poogladajcie sobie, Zubi poskapil 5 melonow na Asensio a tyle samo wydał na Douglasa
0
Do dupy z ta gra... Real powinien całą połowę grać w osłabieniu
0
Jak zawsze a nie dzisiaj
1
No i Zizu zmieni tego klocka i dupa z tego
2
Faul taktyczny !
3
Jak mnie wkurzają te niedokladnosci naszych w podaniach...
0
Biedy Isco haha siedź dalej na ławie
0
Ramos nie był na spalonym ale Ronaldo biegł do tej piłki i był na spalonym
2
Rakitic i Iniesta niech się uczą że można uderzyć z dystansu
2
Znów niedokladnosc i brak skuteczności
0
Upadek w meczu z Juve na twarz