0

Ile razy już to słyszałem, że równoważy, niedoceniany itd...
Poczekajmy do kolejnej edycji LM w której odpadniemy przed półfinałem bo pomoc nie istnieje. Trzeba znaleźć takiego zawodnika co będzie walczył i w obronie i w ataku zrobi robotę. Podawać do tyłu, najbliższego i na alibi to i ja potrafię i Gomes potrafi...
Iniesta dziś dał przebłysk magii tym zagraniem zewnętrzną częścią stopy do Luisa ale takich zagrać widzimy coraz mniej. Kiedyś co chwilę otwierałem buzie i krzyczałem WOW co za podanie a teraz ?
Popatrzcie chociażby na asystę Eriksena do Allego ostatnio...

0

Od dawna pisałem, że ja kiedyś widziałem ustawienie 4231 i właśnie Ney a Alexisem na skrzydłach, przed nimi Suarez a w rozegraniu Messi. Wtedy pozostałą dwójkę w pomocy mogliby stanowić "robole" i "pracusie" ale niestety postąpiono inaczej. Mnie osobiście boli to, że sprzedali Alexisa.

1

Przyznać się, który to napisał komentarz na fioletowej, że "wyrzucił koszulkę Realu przez okno a Messi to cham czy coś w tym stylu" nie mogę tego znaleźć ale za pierwszym razem tu na LR była taka beka :D

4

Mojego zdania o Rakiticu nie zmieni ten gol ani nie zrobił tego gol w finale LM. Dla mnie to nie pomocnik dla Barcy. Nam w pomocy potrzeba takiego wirtuoza jakim w ataku jest Leo.

0

Ale też niekoniecznie będzie mi dane to zobaczyć. Teraz delektuję się tym, że mogę oglądać Leo. Najlepszego piłkarza w historii. A kto twierdzi inaczej ma po prostu klapki na oczach i chyba nie zna się na futbolu. Pięknie Leo wyjaśnił pewnego pana z plackiem węgierskim na głowie ;) I ta celebracja :) On zawsze ma prosty przekaz... nie musi napinać mięśni uda, brzucha, uciszać trybunę rywali że wcale nie jest się decydującym w meczu czy krzyknąć sobie od czasu do czasu "Siiii".

0

Niestety jakby nie ostatnia wpadka ligowa to wystarczyłoby wygrać wszystkie mecze do końca a tak no cóż dalej czekamy.

2

Mordka do tej pory mi się cieszy ! Na takiego Leo długo czekałem... bestię, terminatora, wodza... KRÓLA ! To co wyczyniał w tym meczu. Jak mijał te białe pachołki :) Będę kiedyś ze łzami w oczach opowiadał przyszłemu pokoleniu, że mogłem oglądać najlepszego piłkarza w historii futbolu.

3

Król wrócił !

1

I dopuścili do wrzutki

3

Aż szkoda będzie tego zremisowanego 1 Klasyku

2

Pique coś ty zrobił

1

Aż wstałem i zacząłem klaskać, brawo Hernandez Hernandez. Jeszcze próbował go ręka złapać bo Leo by go przeskoczyl

0

Nareszcie uderzył z dystansu ale i tak to powinien być jego ostatni sezon tutaj

1

Suarez co to odwalasz

0

Jakby był Ney na boisku...

0

Ale szukał karnego Carvajal, już nawet piłkę puścił wolno haha

0

Po hooya mu podaje jak bez formy, mógł sam kończyć

0

Co zrobił Paco ?

0

Narzekajcie dalej na Matsa

0

Poogladajcie sobie, Zubi poskapil 5 melonow na Asensio a tyle samo wydał na Douglasa

0

Do dupy z ta gra... Real powinien całą połowę grać w osłabieniu

0

Jak zawsze a nie dzisiaj

1

No i Zizu zmieni tego klocka i dupa z tego

2

Faul taktyczny !

3

Jak mnie wkurzają te niedokladnosci naszych w podaniach...

0

Biedy Isco haha siedź dalej na ławie

0

Ramos nie był na spalonym ale Ronaldo biegł do tej piłki i był na spalonym

2

Rakitic i Iniesta niech się uczą że można uderzyć z dystansu

2

Znów niedokladnosc i brak skuteczności

0

Upadek w meczu z Juve na twarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?