0

Terminator się popsuł...

1

Nic z tego dzisiaj, już tyle strzałów i żaden celny... Szkoda tylko tej remontady, po takim wyniku powinniśmy wygrać całą LM a oni pojechali do Turynu i zblaznili się ponownie

1

Spytaj Real jak to robi...

0

W 1 połowie Leo zamiast na siłę pod poprzeczkę to lekko po ziemi niecelnie, teraz zamiast wyciągnąć Buffona jak strunę to huknal niecelnie na siłę

1

Szkoda tylko będzie tej remontady z PSG. Nasi nie postarali się w 1 meczu...

5

Juve za każdym razem leży a ten minutę dołączył

1

Nic z tego nie będzie, braknie setek z 1 meczu

6

Pjanic ładne podanie do Grubego, od Rakiticia takich nie zobaczymy

0

Zemszczą się te setki na stadionie Juve

1

Je*ać aktualizację dekodera nc+... wyszedłem przed meczem ogarnąć szamanko itd wracam i zastała mnie samoczynna aktualizacja. Właśnie straciłem ponad 10 min meczu i jeszcze dalej nie mogę oglądać. Ale z tego co czytam i widzę na livescore to lipa :(

1

Jak Real w lecie będzie w stanie przeprowadzić jakiś transfer to po prostu zwątpię... Przecież skrócenie sankcji, pomoc w lidze i LM, opłacanie dziennikarzy, prokuratorów żeby rozdmuchiwali cały czas sprawy Messiego i Neymara, przeloty całej "świty" na gale na których Brylant odbierał nagrody musi bardzo dużo kosztować...

1

Gadałem dzisiaj z kolegą kibicem Realu. Powiedział, że koncertowo przekręcili Bayern i że osobiście jest mu wstyd.

0

Ja to wyczuwam w asiku albo mareczce informację, że to Real został skrzywdzony bo Vidal nie wyleciał jeszcze wcześniej ;) Casemiro oczywiście czysty jak łza ;)

53

Kibic madryckiego klubu po meczu Barca-PSG: "Skandal, oszustwo ! Piszemy petycję o powtórzenie meczu ! 'Ajetkin' wydrukował !".

Ten sam kibic dzisiaj: "Przekręcili to przekręcili, na hooy drążyć temat".

0

Ja bym napisał petycję ;)

1

Pomoc Barcy i tak już nie istnieje. Żal będzie tylko bo następcy brak. Jeszcze nie zastąpiliśmy nikim luki po Xavim a tu szukaj kolejnego następcy.
Szczerze to ja się dziwię tym legendom... muszą zdawać sobie sprawę, że powoli są za słabi na swój klub ale i tak wkurza ich brak gry. No to śmiało na piłkarską emeryturkę do MLS albo Chin. Ale ja do końca był wolał zostać w "swoim" klubie i ciągle chciałbym się dzielić doświadczeniem z młodymi zawodnikami.

0

Rozgrywki się zakończyły... przecież dzisiaj już został wyłoniony mistrz. I żadne Atletico ani Juve nie da rady.

0

Mnie się zdaje, że półfinały były zawsze jakoś w maju.

0

"Banana power" IYKWIM ;)

0

A ja znów czytałem, że to Lewandowski, Vidal i Thiago wparowali z dymem do sędziów...

1

Jak dla mnie to nie jest już prestiżowy turniej piłki nożnej tylko skorumpowane rozgrywki dla kasy ;)

0

Cole nalewał ;)

0

Czyli co ? Piszemy petycję ??

0

???

0

Aż mi się przypomina jedno z GD na Santiago (stara gwardia Mou z czerwonym Ramosem i Alonso na czele)... 4 faule Barcy 3 kartki, dwucyfrowa liczba fauli Realu (bodaj przekraczająca nawet liczbę 15) i tylko jedna kartka jeszcze chyba za protesty...

0

Pozamiatane ;) To musi znaleźć się na głównej :D

0

Daj spokój rezerwowi Asensio czy Isco to dużo lepsi piłkarze niż niektórzy goście, którzy grają w 1 składzie Barcelony a ty piszesz o wystawianiu młodych. Palencia i Alena grają na tle 3 ligi a Sandro i Munir nie zostali bo po prostu są słabi. Nie bez przyczyny pałętają się tylko po Malagach, Nietoperzach czy innych Las Palmas.

0

Jak Real w lecie będzie w stanie przeprowadzić jakiś transfer to po prostu zwątpię... Przecież skrócenie sankcji, pomoc w lidze i LM, opłacanie dziennikarzy, prokuratorów żeby rozdmuchiwali cały czas sprawy Messiego i Neymara, przeloty całej "świty" na gale na których "Żel" odbiera nagrody musi bardzo dużo kosztować...

0

Nie graj nic w dwumeczu - zdobądź 5 goli... Jakby taką skuteczność ostatnio miał Luis...

1

W obu sytuacjach Barcelony na karnego był kontakt zawodnika PSG z piłkarzem Barcelony. Arbiter wybroniłby się w każdym sądzie. A to, że Luis dodał od siebie ? Nie pierwszy i nie ostatni raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?