SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Terminator się popsuł...
1
Nic z tego dzisiaj, już tyle strzałów i żaden celny... Szkoda tylko tej remontady, po takim wyniku powinniśmy wygrać całą LM a oni pojechali do Turynu i zblaznili się ponownie
1
Spytaj Real jak to robi...
0
W 1 połowie Leo zamiast na siłę pod poprzeczkę to lekko po ziemi niecelnie, teraz zamiast wyciągnąć Buffona jak strunę to huknal niecelnie na siłę
1
Szkoda tylko będzie tej remontady z PSG. Nasi nie postarali się w 1 meczu...
5
Juve za każdym razem leży a ten minutę dołączył
1
Nic z tego nie będzie, braknie setek z 1 meczu
6
Pjanic ładne podanie do Grubego, od Rakiticia takich nie zobaczymy
0
Zemszczą się te setki na stadionie Juve
1
Je*ać aktualizację dekodera nc+... wyszedłem przed meczem ogarnąć szamanko itd wracam i zastała mnie samoczynna aktualizacja. Właśnie straciłem ponad 10 min meczu i jeszcze dalej nie mogę oglądać. Ale z tego co czytam i widzę na livescore to lipa :(
1
Jak Real w lecie będzie w stanie przeprowadzić jakiś transfer to po prostu zwątpię... Przecież skrócenie sankcji, pomoc w lidze i LM, opłacanie dziennikarzy, prokuratorów żeby rozdmuchiwali cały czas sprawy Messiego i Neymara, przeloty całej "świty" na gale na których Brylant odbierał nagrody musi bardzo dużo kosztować...
1
Gadałem dzisiaj z kolegą kibicem Realu. Powiedział, że koncertowo przekręcili Bayern i że osobiście jest mu wstyd.
0
Ja to wyczuwam w asiku albo mareczce informację, że to Real został skrzywdzony bo Vidal nie wyleciał jeszcze wcześniej ;) Casemiro oczywiście czysty jak łza ;)
53
Kibic madryckiego klubu po meczu Barca-PSG: "Skandal, oszustwo ! Piszemy petycję o powtórzenie meczu ! 'Ajetkin' wydrukował !".
Ten sam kibic dzisiaj: "Przekręcili to przekręcili, na hooy drążyć temat".
0
Ja bym napisał petycję ;)
1
Pomoc Barcy i tak już nie istnieje. Żal będzie tylko bo następcy brak. Jeszcze nie zastąpiliśmy nikim luki po Xavim a tu szukaj kolejnego następcy.
Szczerze to ja się dziwię tym legendom... muszą zdawać sobie sprawę, że powoli są za słabi na swój klub ale i tak wkurza ich brak gry. No to śmiało na piłkarską emeryturkę do MLS albo Chin. Ale ja do końca był wolał zostać w "swoim" klubie i ciągle chciałbym się dzielić doświadczeniem z młodymi zawodnikami.
0
Rozgrywki się zakończyły... przecież dzisiaj już został wyłoniony mistrz. I żadne Atletico ani Juve nie da rady.
0
Mnie się zdaje, że półfinały były zawsze jakoś w maju.
0
"Banana power" IYKWIM ;)
0
A ja znów czytałem, że to Lewandowski, Vidal i Thiago wparowali z dymem do sędziów...
1
Jak dla mnie to nie jest już prestiżowy turniej piłki nożnej tylko skorumpowane rozgrywki dla kasy ;)
0
Cole nalewał ;)
0
Czyli co ? Piszemy petycję ??
0
???
0
Aż mi się przypomina jedno z GD na Santiago (stara gwardia Mou z czerwonym Ramosem i Alonso na czele)... 4 faule Barcy 3 kartki, dwucyfrowa liczba fauli Realu (bodaj przekraczająca nawet liczbę 15) i tylko jedna kartka jeszcze chyba za protesty...
0
Pozamiatane ;) To musi znaleźć się na głównej :D
0
Daj spokój rezerwowi Asensio czy Isco to dużo lepsi piłkarze niż niektórzy goście, którzy grają w 1 składzie Barcelony a ty piszesz o wystawianiu młodych. Palencia i Alena grają na tle 3 ligi a Sandro i Munir nie zostali bo po prostu są słabi. Nie bez przyczyny pałętają się tylko po Malagach, Nietoperzach czy innych Las Palmas.
0
Jak Real w lecie będzie w stanie przeprowadzić jakiś transfer to po prostu zwątpię... Przecież skrócenie sankcji, pomoc w lidze i LM, opłacanie dziennikarzy, prokuratorów żeby rozdmuchiwali cały czas sprawy Messiego i Neymara, przeloty całej "świty" na gale na których "Żel" odbiera nagrody musi bardzo dużo kosztować...
0
Nie graj nic w dwumeczu - zdobądź 5 goli... Jakby taką skuteczność ostatnio miał Luis...
1
W obu sytuacjach Barcelony na karnego był kontakt zawodnika PSG z piłkarzem Barcelony. Arbiter wybroniłby się w każdym sądzie. A to, że Luis dodał od siebie ? Nie pierwszy i nie ostatni raz.