0

Jedyne napięcie jakie występuje to wtedy kiedy się wypinasz przed Perezem ;)

A Tebas czasami nie ma jakichś powiązań z Telefonicą ?

3

Nie zrozumiesz tego tak samo jak ja nie rozumiem faktu, iż osoba zasiadająca w loży honorowej Realu obok prezydenta tego klubu potem zajmuje się sprawami sądowymi Neymara i Messiego czyli piłkarzy Barcelony. Sprawy, które są cały czas wywlekane i specjalnie rozdmuchiwane przez media. Jakoś nie słychać już o sprawach podatkowych Casillasa, Alonso, Ramosa i Ronaldo.
Nie słychać już o sprawie gruntów pod SB. Nie słychać o pożyczkach rządowych dla Realu. Nie słychać o tym jak zaraz po kupnie Jamesa do Realu, firma budowlana Pereza podchwyciła lukratywny kontrakt na budowę autostrad w Kolumbii. Nie słychać już o skróconej sankcji Realu gdzie za to samo przewinienie Barca i Altetico musiały odcierpieć dłuższą karę + młodzi piłkarze Barcy i Atletico mieli dużo gorszą sytuacje niż dzieciaki z Madrytu.
Nie słychać już o wielu sprawach ale wszędzie słychać, że kibice Barcy mają kompleks Realu. My nie mamy kompleksu Realu bo jak możemy go mieć gdy od 10 lat ich równamy z ziemią sportowo ? To z nami nie walczy się na boisku tylko poza nim i dobrze, że ktoś nareszcie o tym gada. Szkoda tylko, że Geri jest z tym wszystkim sam.

4

Pani prokurator z Madrytu ;) Tej samej prokuratury, która zajmowała się sprawami Neymara i Messiego. A o sprawie CR cisza haha

0

Ma podobno bardzo wysokie IQ.
Bierze się też za następny projekt jakim jest e-sport.

1

Szef ! No po prostu cholerny (najłagodniej jak się dało) Szef ! Pięknie zaorał śmietankowych. Czekam już na bólopupowe odpowiedzi bo w końcu prawda w oczy kole ;)

0

Gdzieś była tu fajna grafika z przyszłym składem a na każdej pozycji przynajmniej po 3 porządnych grajków. Mają dobrobyt.

5

O to samo zapytaj Bayern jak podpi*****ał kluby z Hiszpanii do FIFY ;)

0

Chłopie oni nie mają kasy nawet na ochroniarzy a co dopiero na zatrudnienie trenera i sztabu z topu. Na CA piłkarze opłacali sobie przeloty i nocleg. A któryś z trenerów był zmuszony pożyczać kasę od córki. W AFA jest jeden wielki burdel.

0

Prawdopodobnie tak. Ostatnim trenerom reprezentacji zalegano z wypłatami, gdzieś czytałem, że jeden z nich ale nie wiem czy aktualny czy jakiś wcześniejszy musiał pożyczać kasę od córki. Na CA piłkarze opłacali sobie przeloty i noclegi.
Leo od pół roku utrzymuje ochroniarzy reprezentacji. Jest cienko w Argentynie nie powiem.

1

Twierdzenie HAJTOrasa ;)

1

Ciekawe co powiedział skoro sędziowie twierdzą, że nic nie słyszeli.

3

"Frajern" ;)

26

Niesamowite jak dojrzał :) Chociaż jak czasem pokaże odrobinę "bezczelności" na boisku to uśmiecham się tak samo jak wtedy gdy oglądałem go w Brazylii ;)

Mam nadzieję, że wszystkie jego słowa są szczere, że dobrze tu się czuje i nigdzie się nie wybierze przez następne lata.

41

A mnie się zdaje, że to raczej wynik polityki A. Bilbao ;)

0

Synuś bodaj rocznik 2000 (+/-). Na pewno dumny z mamusi :D Ale hajs się zgadza to wiesz :P Wyobrażam sobie komentarze znajomych... "jak tam twoja MILF'eta ?" "widziałeś już balony swojej matki ? Bo ja je właśnie oglądam na necie !" itp.

0

Fani EDM jak tam po UMF 2017 ? :) Kto według was pozamiatał ?

2

Niestety ten pociąg już odjechał ;) Jemu jak i panu T. Silvie ;)

0

Przy 3-4-3 będzie potrzeba skrzydłowego bo Leo będzie podwieszony pod środkowego napastnika czyli Pistolero. Przydałby się Alexis... od samego początku uważałem, że ta 4 mogła grać razem... no niestety.

A poza tym co wy się tak uczepiliście do tych pozycji ? Że ten gra tam a ten tam... zawodnik ma być do dyspozycji trenera i się przystosować do tego gdzie go ustawi.

Villa był na szpicy a u nas grał na skrzydle, Masche był DM a gra na ŚO, Vidal grał jako skrzydłowy a nie PO, Fabregas od zawsze reżyser gry w Barcy rzucany na fałszywą 9 a o przypadku Roberto chyba nie muszę mówić.

A ja cały czas czytam że Cou to skrzydłowy. Według Kloppa... a ja gościa widziałem już jako pomocnika i ofensywnego pomocnika podwieszonego pod napastnika.

Eriksen np grał cały czas na środku pomocy a ostatnio w Totkach bywa skrzydłowym albo podwieszonym pod napastnika.

Jakbym tylko mógł to moja pomoc marzeń by wyglądała tak:
Cou - Verratti - Eriksen

1

Dembele i Bernardo Silva i osobiście byłbym zadowolony gdyby nie udało się z Cou albo Verrattim :)

0

Porządnych torów wyścigowych nie ma a ty chcesz taki do F1 ;)

Wiem, że w Małopolsce pod Krakowem ma powstać tor wyścigowy z prywatnej inicjatywy pewnej modelki motomaniaczki. Jak ktoś siedzi w tych tematach i tych kręgach regionalnych to pewnie wie o co i o kogo chodzi ;)
Kojarzę syna owej kobitki... mieć taką "mamuśkę" o jpdl ;D

0

"Berbatov spin" czy mi się wydaje ?

A tak wgl ten Mor to ten "Turecki Messi" o którym jakiś czas temu gdzieś tam pisano ?

0

Tu się rozchodzi o to, że za błędy trzeba płacić... Thiago był naszym zawodnikiem i są sami sobie winni, że jego klauzula zmalała do śmiesznych 25 mln (???) ponieważ nie rozegrał jednego meczu więcej czy tam też iluś minut jeszcze do tego co miał zapisane w kontrakcie.

Ale wtedy się niczym nie przejmowano bo był Xavi i Iniesta i myślano, że będą wieczni... a teraz musimy oglądać w pomocy takie tuzy jak Rakitić i Gomes...
Teraz z pocałowaniem ręki bym wziął Thiago czy Cesca.

6

Nie wierzę w to co czytam... i tacy ludzie kierują światową piłką nożną ???

0

A Carrasco gdzie ?

4

Spokojnie jak wypajacuje kiedyś na twarz to się nauczy ;) W sumie to się śmieje z niego bo ten styl ma mu niby pomagać a chyba na razie działa jakoś na odwrót :D
Ogólnie Prevce i Kraft to najbardziej znienawidzeni przeze mnie skoczkowie :D

0

;)

1

Ja przestałem oglądać jak zaczęli zmieniać, kombinować i jeszcze dbać o ekologię ;P
A tak to wiadomo najbardziej się emocjonowało jak Robert jeździł, chwilę jeszcze po nim wytrzymałem a potem dałem sobie spokój.

0

Drugą serię skoków musiałem obejrzeć w udostępnionych materiałach na yt... Kamil fenomenalny :) Ale niestety tylko największy koszmar może odebrać Kraftowi KK... Szkoda wpadek w Sapporo i Oslo i pewnie jeszcze jakichś z samego początku sezonu których już nie pamiętam. Dla mnie Kamil i tak będzie zawsze mistrzem jednak zawsze 2 i 4 miejsca to najgorsze które można zająć :(

0

Byłem, polecam ;) Dobrze jest mieć rodzinę w Belgii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?