SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie gdzieś można znaleźć HL z golami i komentarzem RAC1 ? Pamiętam swego czasu można było znaleźć wideo w świetnej jakości i wiadomym komentarzem ale szczerze zapomniałem o tym od dawna ;)
1
To tak od Edka :)
0
Nie wierzę.... Przechodzą do historii !
3
Mogliśmy być świadkami wielkiego wieczoru ale niestety nie udało się wcisnąć szybko 4 gola. Strasznie mi smutno i całe ciśnienie już zeszło
0
Arsenal zmiażdżony w dwumeczu... Jakiego rywala przewidujecie dla Realu w następnym etapie ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja jedyne czego chcę to tego żeby Barca nie zmarnowała ani jednej "setki" w meczu. Nieraz za dużo tego bywało.
2
Ja bym tam wolał żeby zdzierali gardło i "siadali" na psychice PSG niż przygotowywali mozaiki ale no cóż taki mamy (mają) klimat... Szkoda tylko, że u wielu innych hiszpańskich ekip da się utworzyć jakiś konkretny doping.
0
Czuje to w moczu ;)
4
Wracając do wczorajszego gestu Leo to wyobrażam sobie tą sytuację tak :)
"Halo !! Jorge ?? Lio mówi, walisz głową w ścianę jeśli liczysz z Sevillą na jakąś wygrane.
Nie ma mnie, meczyk gram ale odsłucham wszystkie wokale. Zostaw swoją wiadomość po sygnale, po sygnale..."
Takie skojarzenie związane z utworem Małpy - Po sygnale :)
0
A już myślałem, że dzwonił po Jorge S. ;)
0
Ameryki nie odkryłeś ;)
1
Mogą bo jak jeden skacze 138 a drugi 103...
1
Zielone bo wiatr z tylu a Dawid i tak leci !
0
Nie puszcza kubackiego bo by odleciał i zapewnił medal
3
Oho to już widzę ten wybór tego następcy skoro chcą go dopiąć jeszcze do końca miesiąca. No tak postawmy na Unzué ! Po co chłopaki się mają spocić na treningach, po co jakaś świeżość w szatni, po co jakieś inne spojrzenie na ten klub i jego funkcjonowanie... niech karuzela dalej się kręci a jak !
Tylko, że z miesiąca na miesiąc gramy coraz gorzej i brzydziej... nawet nie wymagam trofeów, ja zakochałem się w tej grze która cieszyła oko...
2
A ja dalej się zastanawiam co on robi w tym klubie i tak samo Rakitić... ale się czasów doczekaliśmy, że w najlepszej kiedyś formacji na świecie grają teraz tak słabi pomocnicy...
0
Niestety ale wyczuwam kogoś gorszego niż Lucho.
Bardzo chciałbym obecnego trenera Sevilli ale no cóż to nie konkurs życzeń...
Za Koemana trzeba będzie zapłacić, więc coś mi się zdaje, że znów się zabawimy w awansowaniu drugiego trenera...
2
To jest niemożliwe, że po raz kolejny się jakoś "wykaraskali"... ale kij najważniejsze, że jak wygramy wszystkie mecze do końca to mamy mistrzostwo :)
0
Chciałeś napisać chyba "z jedenastki" :)
2
Ale my się już możemy tylko odbić od dna a Real może tam dopiero zejść :)
0
W tamtym meczu to sędzia dał popis ale nie oszukujmy się bo obu drużynom podarował gole.
0
Nie popadajmy w hurra optymizm, Real ma jeszcze mecz zaległy i może wyjść na +1 aczkolwiek mają jeszcze mecz z Atletico no i teraz musimy wygrać GD :)
0
Dla mnie najgorsze jest to, że nie ma z czego zrobić kompilacji o pomocnikach Barcelony. O Rakiticiu to jeszcze nie widziałem dobrej kompilacji od samego początku bo nie ma z czego zrobić ;)
1
Masz rację :) Lepiej od razu sobie dać spokój niż np. rozczarować się po prawie x2 latach jak chociażby ja ;) "Wujkowie dobra rada"
0
Miałem to właśnie pisać ;) Że współczuje fanom Liverpoolu :) Co rok to samo :) No cóż może kiedyś przerwą posuchę... ale kiedy jak nie z Kloppem ?
W tej Anglii to są takie x2 fenomeny ;) Jeden zawsze na 4 pozycji a drugi chce przerwać wieloletnią posuchę :)
8
Wspaniała kompilacja z MAtSem :)
0
Frajerzy sezonu... no cóż... trzeba liczyć na wygraną w GD, zwycięstwo Atletico w Derbach Madrytu i na sam koniec na Celtę :)
0
Pique jednak nie będzie Ramosem...
0
Barcelona która podać do siebie nie potrafi to nie Barcelona... jpdl...