8

Jakoś jestem spokojny o ten element gry ;) Jak na boisku jest Umtiti i Pique (skoncentrowany i w formie a nie tak jak ostatnio) to strefa powietrzna nad polem karnym ter Stegena jest bezpieczna ;)

5

Smuteczek... przywitał się z BPL. W Brazylii chyba jednak tak mocno nie kopią po nogach.

15

Pamiętam ten mecz jakby to było wczoraj ;) To co grali chłopaki to poezja. Nie dało się grać ładniej wtedy. Neymar zaprezentował "Rainbow flick'a" na piłkarzu Celty, Messi przy faulu na rzut karny powiązał rywala jak krawat, genialna asysta Pistolero do Rakiticia. Palce lizać.

2

https://kwejk.pl/obrazek/2886311/zycie-jak-z-filmu.html

To tak pod te walentynki... Dobrze, że jest mecz i piwo ;)

5

Zdecydowanie wystarczy mu jedna noga, żeby związać całą obronę PSG jak krawat ;)
A patrząc na korki to widać, że fotka stara :P

1

Mam nadzieję, że Ney wróci do dyspozycji, którą już nieraz prezentował przeciwko PSG ;)
No i będę oglądał boki obrony PSG bo nie ukrywam, że Kurzawa i Aurier to dobrzy zawodnicy (chociaż temu drugiemu ostatnio odbija palma).

0

France Football już podziękujemy za opinie ;) (i chyba każdy domyśla się o co chodzi)

0

Widać już nie pamiętasz jak Alves straszył gołębie na dachach stadionów gdy był bez formy, przecież ciągle się z tego śmialiśmy. Dla mnie Aleix miodnie potrafi dorzucić

1

Mam podobne odczucia. Co patrzę na Aleixa to widzę Alvesa w nim ;)
a do pana wyżej to też uważam że na PO tylko Sidibe

1

Cristiano powinien spróbować nowego sposobu na drybling ;) Może w końcu uda mu się chociaż jednego rywala przejść :D

1

Piona, będę miał podobnie :) Wyśpię się, w ciągu dnia się czymś zajmę byle czas jakoś zleciał, potem mecz + browar i ta wolność :) Uwolniłem się po prawie 2 latach :) Pamiętajcie, nigdy nie poświęcajcie za dużo dla drugiej osoby :P
"Nauczyłem się już wiele, ale dziś wiem, że nie należy skakać obok drugiej osoby. Nie zostaniecie docenieni, pamiętajcie o tym.".

1

Keitełe to Keitełe :D On grał na innym "własnym" poziomie ;)

1

Nawet mi nie przypominaj. Gomes i Rakitić to porażka... Niech się cieszą, że ktoś ich ściągnął do tego klubu bo jeszcze niedawno temu by nawet miejsca w rezerwach nie zagrzali. Kiedyś bycie pomocnikiem Barcy to znaczyło być kimś. Przede wszystkim uzdolnionym technicznie i z wizją gry. Teraz możesz być pachołkiem na boisku i wystarczy, że będziesz podawał do najbliższego kolegi często całkiem do tyłu ;)

0

Takżem czuł ;) Szkoda mi chłopa. Ale sam sobie zmarnował karierę. A no czasem lubię obejrzeć sobie naszych byłych zawodników.
Adama dzik ;)
Jedynie Tello i Cuenci nie śledzę bo nigdy ich nie lubiłem ;) Chociaż to samo tyczy się Munira i Sandro. Mam nadzieję, że już więcej w Barcy nie zobaczę tak słabych zawodników.

0

TVP już nie ma żadnych praw do transmisji LM. C+ wykosiło wszystko jak Eleven zabrało im x3 duże ligi ;) TVP pokaże chyba tylko finał LM.

0

Pyka coś w tym Milanie G. Deulofeu ? Miałem oglądać i kolejny raz jakoś nie dałem rady :P

5

Boshe drogi co to jest...

3

Mam nadzieję, że zostanie i udowodni, iż może być naturalnym następcą Alvesa. Bo co patrzę na niego to widzę w nim nieraz Daniego (z tym, że Aleix lepiej potrafi dorzucić piłkę ale jak wiemy jest gorszy w defensywie, którą oczywiście na trybunach nie miał jak poprawić).
Niech wraca do zdrowia i w nowym presezonie (oby pod okiem nowego trenera) pokazał co potrafi ! :)

0

Tylko i wyłącznie Sidibe. Bellerin za drogi i nie pała chęcią powrotu, Aurier jest konfliktowy i mu palma odbija a Moses jest cieniutki nawet jak na Chelsea.

0

Czyli od 110 będzie rządził w szatni ? ;)

0

U mnie największy sentyment mają FIFA 2001, 05, 08 oraz 2010 i 14 którą niesamowicie "wymasterowałem" a każda kolejna po niej już mi wgl nie siadła. Teraz od czasu do czasu pogra się u kumpla w najnowszą odsłonę ale tylko dla beki, browaru i rozmowy bo mechaniki tej edycji i tak nie zamierzam poznać ;)

13

Mam nadzieję, że Umtiti zgasi go jak peta ;)

19

Piękne słowa Denisa :')

0

A kto go operował ? Z Barcą na wyjazdy jadą najlepsi lekarze czy nie bardzo ?

1

Szczerze to mam nadzieję, że Aleix wróci silniejszy i zacznie presezon pod okiem nowego trenera.
A jeżeli chodzi o sytuację na teraz to na PO powinien występować Digne. Z tego co kojarzę to w poprzednich klubach grywał i na lewej i na prawej stronie. Warto spróbować. Jak na lewej będzie Alba to Digne na prawej powinien być przywiązany do obrony a jak Alby nie będzie to można Francuzowi pozwolić trochę pohasać.
Może jakby teraz dostał ciągłą szansę na boku obrony to by się polepszył bo nie ukrywam, że się trochę na nim zawiodłem. W Romie lepiej się prezentował.

23

Dramat, jestem bardzo smutny. Szczególnie, że lubię Vidala. Bądź silny chłopie i wracaj na następny presezon może już pod okiem nowego trenera.

4

Nie wierzę, po prostu nie wierzę... Miałem nadzieję, że na dobre Aleix odpali i będziemy mieć godnego następcę Alvesa a tu takie coś...
Jestem wstrząśnięty... szczególnie, że go bardzo lubię. Że się nie poddał, nie odszedł mimo, iż już wcześniej poświęcił 6 msc swojej kariery a potem jak nie szło, został praktycznie odsunięty od gry to zacisnął zęby i za wszelką cenę chciał się poprawić.

0

No dobra przesadzam ale przecież oni tym fenomenem grają kolejny sezon... nie wiem ile to może jeszcze trwać...

0

Osasuno ! Por que ???

Nie rozumiem tego fenomenu... grać taką kaszanę a i tak wygrywać z przeciwnikiem 1-3...

0

W 1 drużynie zadebiutował przecież w meczu pucharowym. Gola jeszcze zdobył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?