SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
1
Najważniejsze żeby u białych został jeden największy Galaktyczny i to jak najdłużej ;) Sami widzicie i wiecie dlaczego ;) Dzięki temu nie postarają się o kogoś młodego i przebojowego, kto by rzeczywiście wniósł coś do ich ataku ;)
0
Nie dziwię się. Kiedyś oglądaliśmy w pomocy duet Xavi & Iniesta a jak teraz oglądamy takie tuzy jak Gomes i Rakitić...
3
Co ??? Na stos z nim ! ;)
8
Tylko, że to MSN już nie jest tym triem co w sezonie trypletu. Nie wygrają nam wszystkiego sami zawsze. Czasem w ciężkich meczach musi przyjść pomoc z drugiej linii a niestety nie mamy takiego pomocnika (Iniesty oczywiście nie liczę), który właśnie w ważnym momencie odciążyłby trójkę z ataku.
A co do Gomesa to jak można go chwalić skoro szwankuje u niego taka podstawa jak przyjęcie piłki i kontrola nad nią... to o czym tu gadać. Kolejny mecz i kolejny raz pokazuje babole nawet w przyjęciu piłki. No ludzie to jest podstawa... a do tego podstawa w pomocy Barcy ... (kiedyś na pewno).
0
A skutkiem tej akcji były kolejne stracenia ludności Warszawy ;)
3
Antłan powinien zostać wywalony z boiska za x2 brutalne faule przed polem karnym...
1
Całe szczęście że mamy indywidualne akcje MSN i dwa gole dzięki temu bo drużyna to oni nie są
5
Sedziowanie to parodia. Messi wycięty i traci nic a zaraz to samo robi masche pilkarzowi Atletico i zaraz jest faul i kartka. Atletico powinno w 9 już grać
10
"Przy Jasperze czuję się pewniej" buhaha
2
Jakaś parodia w obronie w 2 połowie
0
Gdzie jest czerwo ?
0
O Jezusie... W sumie może dobrze że odpocznie w rewanzu...
0
Albo to Atletico poczulo krew po golu kontaktowym ?
0
Gabi jak słaby tak kreatywniejszy niż pomocnicy Barcy w 1 połowie
0
Atletico się rzuciło do ataku a miałem pisać że może będą wierni swojej filozofii i 2 połowę też przebronią całą
0
Alba !
0
Przelaczylem na chwilę na City i cholera ten Gabriel dobrze się prezentuje... A jak widzę bezradność Paco to szkoda słów.
1
Zmień dilera albo bierz połowę
1
Da się uderzać z dystansu ? Da się ! Geniusz MSN znów uratuje tyłek Lucho
0
W tej sytuacji powinien dryblowac tak pomocnik Barcy a nie żeby Leo musiał jeszcze na własnej połowie zaczynać akcje...
0
Gabi nie dostał kartki bo pod koniec by wyleciał. A teraz koncertowo przekombinowali. No w sezonie trypletu się udawało ;)
0
Gomes pokazuje przyjęcie i technikę uzytkową pomocnika Barcelony... Więc nie trzeba się dziwić że z najlepszej formacji na świecie stała się ta najgorszą w klubie.
0
Masche ! Nie wyobrażam sobie że może odejść kiedys.
0
El Pistolero :) Popatrzcie to jest właśnie ten Suarez którego pamiętam z LFC, który sam sobie robi akcje i robi 3 rywali :) więcej takich akcji Luis. Jak z PSG
0
Wstałem na sam mecz... Gomes & Rakitic razem... Moje oczy krwawią. Mam nadzieję że pan odejdziesz po sezonie panie Lucho.
0
Ale miały nosa pewne osoby :) Rano ktoś pytał jak postawić dzisiejszy szlagier a dużo osób pisało, że wyczuwają remis ;)
27
Taki suchar na noc ;)
Wałęsa do Kiszczaka: - "Czesiek to nie wypłynie ?" a generał na to - "Po moim trupie !" :D
3
Nawet i z golem w finale LM jest dla mnie słaby i od pierwszych jego dni tutaj pisałem że to nie pomocnik dla Barcy. Całe szczęście że zarząd ma łeb na karku i kupił młodego pomocnika (Gomesa) który jest równie spektakularny i przebojowy jak gość z 4. Normalnie taka wirtuozeria że aż Leo musi wracać do pomocy żeby ta gra miała ręce i nogi.
11
Bez Iniesty i Busiego na Atletico... dobry Boże miej nas w opiece... Przecież jak ponownie zobaczę razem na boisku Gomesa i Rakiticia to już lepiej sobie oczy wydrapać niż to oglądać. Obu nie powinno być w tym klubie wgl...