2

1

Najważniejsze żeby u białych został jeden największy Galaktyczny i to jak najdłużej ;) Sami widzicie i wiecie dlaczego ;) Dzięki temu nie postarają się o kogoś młodego i przebojowego, kto by rzeczywiście wniósł coś do ich ataku ;)

0

Nie dziwię się. Kiedyś oglądaliśmy w pomocy duet Xavi & Iniesta a jak teraz oglądamy takie tuzy jak Gomes i Rakitić...

3

Co ??? Na stos z nim ! ;)

8

Tylko, że to MSN już nie jest tym triem co w sezonie trypletu. Nie wygrają nam wszystkiego sami zawsze. Czasem w ciężkich meczach musi przyjść pomoc z drugiej linii a niestety nie mamy takiego pomocnika (Iniesty oczywiście nie liczę), który właśnie w ważnym momencie odciążyłby trójkę z ataku.

A co do Gomesa to jak można go chwalić skoro szwankuje u niego taka podstawa jak przyjęcie piłki i kontrola nad nią... to o czym tu gadać. Kolejny mecz i kolejny raz pokazuje babole nawet w przyjęciu piłki. No ludzie to jest podstawa... a do tego podstawa w pomocy Barcy ... (kiedyś na pewno).

0

A skutkiem tej akcji były kolejne stracenia ludności Warszawy ;)

3

Antłan powinien zostać wywalony z boiska za x2 brutalne faule przed polem karnym...

1

Całe szczęście że mamy indywidualne akcje MSN i dwa gole dzięki temu bo drużyna to oni nie są

5

Sedziowanie to parodia. Messi wycięty i traci nic a zaraz to samo robi masche pilkarzowi Atletico i zaraz jest faul i kartka. Atletico powinno w 9 już grać

10

"Przy Jasperze czuję się pewniej" buhaha

2

Jakaś parodia w obronie w 2 połowie

0

Gdzie jest czerwo ?

0

O Jezusie... W sumie może dobrze że odpocznie w rewanzu...

0

Albo to Atletico poczulo krew po golu kontaktowym ?

0

Gabi jak słaby tak kreatywniejszy niż pomocnicy Barcy w 1 połowie

0

Atletico się rzuciło do ataku a miałem pisać że może będą wierni swojej filozofii i 2 połowę też przebronią całą

0

Alba !

0

Przelaczylem na chwilę na City i cholera ten Gabriel dobrze się prezentuje... A jak widzę bezradność Paco to szkoda słów.

1

Zmień dilera albo bierz połowę

1

Da się uderzać z dystansu ? Da się ! Geniusz MSN znów uratuje tyłek Lucho

0

W tej sytuacji powinien dryblowac tak pomocnik Barcy a nie żeby Leo musiał jeszcze na własnej połowie zaczynać akcje...

0

Gabi nie dostał kartki bo pod koniec by wyleciał. A teraz koncertowo przekombinowali. No w sezonie trypletu się udawało ;)

0

Gomes pokazuje przyjęcie i technikę uzytkową pomocnika Barcelony... Więc nie trzeba się dziwić że z najlepszej formacji na świecie stała się ta najgorszą w klubie.

0

Masche ! Nie wyobrażam sobie że może odejść kiedys.

0

El Pistolero :) Popatrzcie to jest właśnie ten Suarez którego pamiętam z LFC, który sam sobie robi akcje i robi 3 rywali :) więcej takich akcji Luis. Jak z PSG

0

Wstałem na sam mecz... Gomes & Rakitic razem... Moje oczy krwawią. Mam nadzieję że pan odejdziesz po sezonie panie Lucho.

0

Ale miały nosa pewne osoby :) Rano ktoś pytał jak postawić dzisiejszy szlagier a dużo osób pisało, że wyczuwają remis ;)

27

Taki suchar na noc ;)
Wałęsa do Kiszczaka: - "Czesiek to nie wypłynie ?" a generał na to - "Po moim trupie !" :D

3

Nawet i z golem w finale LM jest dla mnie słaby i od pierwszych jego dni tutaj pisałem że to nie pomocnik dla Barcy. Całe szczęście że zarząd ma łeb na karku i kupił młodego pomocnika (Gomesa) który jest równie spektakularny i przebojowy jak gość z 4. Normalnie taka wirtuozeria że aż Leo musi wracać do pomocy żeby ta gra miała ręce i nogi.

11

Bez Iniesty i Busiego na Atletico... dobry Boże miej nas w opiece... Przecież jak ponownie zobaczę razem na boisku Gomesa i Rakiticia to już lepiej sobie oczy wydrapać niż to oglądać. Obu nie powinno być w tym klubie wgl...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?