SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To nie kompilacja tylko po prostu wszystkie wydarzenia z meczu z udziałem Alena.
3
Nawet EkstraKlapa ma więcej technologii :p I ten gość zamierza konkurować z BPL o miano najlepszej ligi na świecie jak tu co tydzień się oddalają jakieś cyrki... Z La Liga jest jak z Lidlem, co tydzień coś nowego.
0
Na pewno 2 z malaga, 2 z villarealem no i wczoraj 2 z betisem. A resztę to bym musiał sobie przypomnieć.
1
O tych wpadkach słyszymy już od dłuższego czasu i nic. Barcelonie jedyne co pozostaje to wygrać GD i liczyć na to, że Atletico zepnie się na Derby Madrytu a i tak może to być za mało...
0
Najpierw to niech nam w końcu kupią kogoś kto zastąpi Xaviego bo do tej pory takie grajka nie mamy a tu już będzie trzeba się rozglądać za następcą Iniesty... Nie wspominając o PO... dobrze, że chociaż Umtiti jest i być może będzie godnym następcą Puyola :)
0
Od dawna już powtarzam, że mają (Barca) to co chcieli. Poszli na wojnę z Tebasem to będą zbierać tego żniwo. Nie wkłada się kij w mrowisko (Madryckie).
6
No chyba jest coś takiego ale ręki sobie uciąć nie dam ;)
Ale wiesz w tym przypadku to nie ma żadnego zastosowania... przecież chodziło o bezpośredniego rywala Realu do tytułu ;) Więc i Sevilla i Barca musiały zostać skrzywdzone ;)
0
Po jakiego grzyba teraz haha ? Już dosyć "fizycznych" zawodników... wystarczy, że mamy potykającego się o własne nogi Ivana i Andre Gomesa ;P
1
Ale wciąż mają szansę historycznie obronić LM... co w połączeniu z ich nielimitowanym fartem (ciekawe u jakiego operatora to kupił Floro ;D ) i coroczną autostradą do półfinałów napawa pewnym lękiem.
2
Jak nie znasz to nie oceniaj ;)
Mówi Ci coś powiedzenie "Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" ? To był właśnie jeden z takich meczy. Przemęczyć, wygrać chociaż 1-0 i zapomnieć. Karawana jedzie dalej. Ale niestety sędzia dopilnował żebyśmy stracili pkt na trudnym terenie.
I wiem że zagrali kupę... boli mnie to bo uwielbiam ofensywny, piękny dla oka futbol. Rakitić dno i 3 metry mułu, Messi na stojąco opalał się do słoneczka Andaluzji itd by można wymieniać.
Ale nie można siedzieć cicho jak w biały dzień Cię okradają i śmieją Ci się w twarz. Tego już za wiele. 2 pkt UKRADZIONE z Betisem, 2 pkt UKRADZIONE z Villarealem i 2 pkt UKRADZIONE z Malagą ! (nie wspominając o cyrkach w CdR).
7
Ile razy można powtarzać ? W futbolu nie liczy się to w jakim stylu grasz tylko kto więcej bramek strzeli. My strzeliliśmy 2 z czego 1 nam ukradziono i straciliśmy przez to 2 pkt.
Fakt, faktem zagrali jak kupa ale w 15 minut potrafili się ruszyć i zdobyli 2 bramki. Tylko co z tego jak ta liga jest z góry sprzedana.
Idąc twoim tokiem myślenia to Real powinien być w środku tabeli i powinien odpaść z LM w końcu grają tylko na wrzutki i wymuszanie karnych. A jednak da się liderować w lidze (oczywiście przy jawnej pomocy Tebasa) i są wymieniani jako faworyt do obrony LM.
3
Też mnie to denerwuje ale jak to się mawia "Kasa, misiu... Kasa !"
Dużo bardziej wolałem transmisje La Ligi w C+.
0
Jak tam przebieg meczu Madrycki klub - RSSS ? Bo po wyniku wnioskuję, że Real odjedzie znów pkt...
0
Pytanie, idzie się jakoś od tego odwołać ? Gość był przecież cały w bramce wybijajac ta piłkę !
0
Jeszcze 93 nie było plus zwijanie się gracza betisu a ten kończy
1
Ciekawe ile dołączy real dostaje 5 zawsze
0
Mats dziękuję !
0
Do kogo gra Ivan ? Do kogo ???
0
Jpdl gość cały w bramce wybijal
0
Boże moje oczy krwawię co ten gość z 4 robi w pomocy barcy
0
Mats paruje na poprzeczkę ! Ogarnijcie się !
1
Parodia, nie ma kto wejść do ofensywy...
2
Gomes i Rakitic razem na boisku... Zabijcie mnie... Moje oczy krwawia
0
Z najlepszej formacji na świecie jest ta teraz najsłabsza w klubie bez Andresa
0
Luis to też agent.... Dziubnac na długi róg a ten na wprost w bramkarza
0
Dlaczego ney nie po ziemi ??? Adan by nic nie zrobił a ten podniósł piłkę i ułatwił mu obronę
0
Na trybunach się nie ogra w obronie....
0
Rakitic dno ile jeszcze go będę musiał w barcy oglądać...
1
Z RSSS biegali to wynik i gra były a dzisiaj na stojąco i do słoneczka się opalaja
0
Nawet nie pytaj, dno i 3 metry mulu