2

To nie kompilacja tylko po prostu wszystkie wydarzenia z meczu z udziałem Alena.

3

Nawet EkstraKlapa ma więcej technologii :p I ten gość zamierza konkurować z BPL o miano najlepszej ligi na świecie jak tu co tydzień się oddalają jakieś cyrki... Z La Liga jest jak z Lidlem, co tydzień coś nowego.

0

Na pewno 2 z malaga, 2 z villarealem no i wczoraj 2 z betisem. A resztę to bym musiał sobie przypomnieć.

1

O tych wpadkach słyszymy już od dłuższego czasu i nic. Barcelonie jedyne co pozostaje to wygrać GD i liczyć na to, że Atletico zepnie się na Derby Madrytu a i tak może to być za mało...

0

Najpierw to niech nam w końcu kupią kogoś kto zastąpi Xaviego bo do tej pory takie grajka nie mamy a tu już będzie trzeba się rozglądać za następcą Iniesty... Nie wspominając o PO... dobrze, że chociaż Umtiti jest i być może będzie godnym następcą Puyola :)

0

Od dawna już powtarzam, że mają (Barca) to co chcieli. Poszli na wojnę z Tebasem to będą zbierać tego żniwo. Nie wkłada się kij w mrowisko (Madryckie).

6

No chyba jest coś takiego ale ręki sobie uciąć nie dam ;)
Ale wiesz w tym przypadku to nie ma żadnego zastosowania... przecież chodziło o bezpośredniego rywala Realu do tytułu ;) Więc i Sevilla i Barca musiały zostać skrzywdzone ;)

0

Po jakiego grzyba teraz haha ? Już dosyć "fizycznych" zawodników... wystarczy, że mamy potykającego się o własne nogi Ivana i Andre Gomesa ;P

1

Ale wciąż mają szansę historycznie obronić LM... co w połączeniu z ich nielimitowanym fartem (ciekawe u jakiego operatora to kupił Floro ;D ) i coroczną autostradą do półfinałów napawa pewnym lękiem.

2

Jak nie znasz to nie oceniaj ;)
Mówi Ci coś powiedzenie "Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" ? To był właśnie jeden z takich meczy. Przemęczyć, wygrać chociaż 1-0 i zapomnieć. Karawana jedzie dalej. Ale niestety sędzia dopilnował żebyśmy stracili pkt na trudnym terenie.

I wiem że zagrali kupę... boli mnie to bo uwielbiam ofensywny, piękny dla oka futbol. Rakitić dno i 3 metry mułu, Messi na stojąco opalał się do słoneczka Andaluzji itd by można wymieniać.

Ale nie można siedzieć cicho jak w biały dzień Cię okradają i śmieją Ci się w twarz. Tego już za wiele. 2 pkt UKRADZIONE z Betisem, 2 pkt UKRADZIONE z Villarealem i 2 pkt UKRADZIONE z Malagą ! (nie wspominając o cyrkach w CdR).

7

Ile razy można powtarzać ? W futbolu nie liczy się to w jakim stylu grasz tylko kto więcej bramek strzeli. My strzeliliśmy 2 z czego 1 nam ukradziono i straciliśmy przez to 2 pkt.
Fakt, faktem zagrali jak kupa ale w 15 minut potrafili się ruszyć i zdobyli 2 bramki. Tylko co z tego jak ta liga jest z góry sprzedana.

Idąc twoim tokiem myślenia to Real powinien być w środku tabeli i powinien odpaść z LM w końcu grają tylko na wrzutki i wymuszanie karnych. A jednak da się liderować w lidze (oczywiście przy jawnej pomocy Tebasa) i są wymieniani jako faworyt do obrony LM.

3

Też mnie to denerwuje ale jak to się mawia "Kasa, misiu... Kasa !"

Dużo bardziej wolałem transmisje La Ligi w C+.

0

Jak tam przebieg meczu Madrycki klub - RSSS ? Bo po wyniku wnioskuję, że Real odjedzie znów pkt...

0

Pytanie, idzie się jakoś od tego odwołać ? Gość był przecież cały w bramce wybijajac ta piłkę !

0

Jeszcze 93 nie było plus zwijanie się gracza betisu a ten kończy

1

Ciekawe ile dołączy real dostaje 5 zawsze

0

Mats dziękuję !

0

Do kogo gra Ivan ? Do kogo ???

0

Jpdl gość cały w bramce wybijal

0

Boże moje oczy krwawię co ten gość z 4 robi w pomocy barcy

0

Mats paruje na poprzeczkę ! Ogarnijcie się !

1

Parodia, nie ma kto wejść do ofensywy...

2

Gomes i Rakitic razem na boisku... Zabijcie mnie... Moje oczy krwawia

0

Z najlepszej formacji na świecie jest ta teraz najsłabsza w klubie bez Andresa

0

Luis to też agent.... Dziubnac na długi róg a ten na wprost w bramkarza

0

Dlaczego ney nie po ziemi ??? Adan by nic nie zrobił a ten podniósł piłkę i ułatwił mu obronę

0

Na trybunach się nie ogra w obronie....

0

Rakitic dno ile jeszcze go będę musiał w barcy oglądać...

1

Z RSSS biegali to wynik i gra były a dzisiaj na stojąco i do słoneczka się opalaja

0

Nawet nie pytaj, dno i 3 metry mulu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?