0

Ale bez niego nie ma trypletu ;) Szczerze to dałbym wygrać Madryckiemu Klubowi CdR byle nie obronili LM :D

0

Miałem pisać to samo :) Przy takiej boskiej grze jaką prezentuje Cris "The Best & ZP" po prostu chomiki padły z wrażenia :)

1

Jak dobrze, że nie kupiliśmy Danilo :P Ale z drugiej strony mleczni się cieszą, że nie kupili Gomesa :P

1

Może to zabrzmieć śmiesznie ale mój wybór na ŚO byłby taki sam.
Jakoś ostatnio był temat i ludzie podawali listę swoich wyborów na daną pozycję więc można sprawdzić co pisałem :P

0

Niemożliwe... moje wszystkie modele tak bardzo "tyrane" i nie zdarzyło mi się żeby się rozkleiły. Prędzej po prostu pękały od intensywności używania więc trzeba było kupować nowe ;)

2

Nadgarstek też ale to po jakiejś przygodzie w Lambo a stopę miał podobno bardzo stłuczoną podczas ostatniego meczu i dlatego tak słabo się zaprezentował ;P

1

Cris gra ? Przecież miał tak obolałą stopę ! Cóż za heros ! ;)

1

Od dłuższego czasu wspominam właśnie o nim jako o wyborze na PO. Jak dla mnie obrońcy to tylko i wyłącznie z Francji (w sensie ograni w L1 a nie, że narodowści francuskiej :P). W końcu mielibyśmy bocznego obrońcę z krwi i kości a nie farbowanego lisa. Sidibe jest świetny :)

0

Ja tam jakoś nie przepadam za NB :P Po prostu mi się nie podobają ani nie mają jakichś systemów (jak np. poduszka Air Max od Nike). Ale dużo ludzi je nosi (nie tylko młodzi) szczególnie w Polsce... być może dlatego, że taniej można je kupić niż Air Maxy.
Osobiście od lat wybieram tylko i wyłącznie Nike ;) I to nie tylko dlatego, że ta firma sponsoruje Barcę :P Po prostu od zawsze wybieram, czy to jeżeli chodziło o korki, halówki czy buty stricte do użytku codziennego. Nigdy się nie zawiodłem :D

5

Czyli mówicie, że od dzisiaj nazwa białego klubu to Madrid Club de Fútbol ? :D

0

Jak dobrze pamiętam to musieli sprzedać Cesca i Alexisa żeby kupić Suareza. Tylko boli fakt, że Barto twierdził, iż "Alexis nie jest na sprzedaż".

Czasem trochę przykro, że Real może pozwolić sobie na wywalanie pieniędzy gdzie popadnie a my na kupno Luisa musieliśmy poświęcić x2 piłkarzy. Co prawda można było zrobić coś innego ale stało się jak już stało. Tak czy siak gorszą decyzją było kupno Douglasa a poskąpienie na Asensio.

1

Ostatnio w oko wpadła mi pewna grafika, która przedstawiała sytuacje z jakimś tam wypadkiem... Były 2 auta i w każdym po 4 osoby. I chodziło coś o to żeby nie dać się robić w bambuko ubezpieczycielowi, ponieważ wszystkim osobom z obu tych aut należy się odszkodowanie (oczywiście oprócz winowajcy). Bo wielu ludzi zapomina, że np naszemu pasażerowi też należy się odszkodowanie (jeżeli jechał z nami) pomimo tego, że wypadek był np z naszej winy.

0

Tak mi przykro, że kłamca Barto go sprzedał :( Przydałby się nam. Ney z Alexisem na skrzydłach, na szpicy Pistolero a Leo mógłby powoli przechodzić do rozgrywania w końcu i tak cały czas siedzi w środku pola... ale nie dziwię się jakbym miał takich x2 wirtuozów w pomocy jak Gomes i Rakitić to sam bym się wracał i brał cały ciężar gry na siebie.

1

Panna dla picu byle nie gadali, że nie ma "żony" a potajemnie i tak będzie latał do Maroko ;)

0

Jakby Barca zgłosiła się po Cou to jestem pewny, że nawet dopłaciłby do transferu byle tylko się do nas przenieść ;) Musi chcieć tylko Barca a niestety ostatnimi czasy ściągamy zawodników którzy są troszeczkę drewnopodobni i z silniejsi fizycznie niż zwinni.

43

No żebyś wiedział, że całą karierę gra z urazem... ma uraz o to, że Leo akurat urodził się w podobnych czasach co on :P

1

Poleci ktoś jakiś fajny film na noc ? Wczoraj odpaliłem (jak to się mówi) "z tyłka" Być jak Kazimierz Deyna i bardzo mi się spodobał ten film :)

2

Ja jestem już za stary na tego typu darowizny. Cieszyłem się, że mogę ją jeszcze zobaczyć. Nie zawsze jestem w PL ;) Ale pysznego torcika nie odmówiłem ;D

0

Elo wróciłem dopiero od swojej babci... no wiadomo :) I słyszę od ojca (który zdenerwowany mówi), że Real wygrał dzięki jawnej pomocy sędziego... To jak to było ?

0

Czyli nic nowego niestety...

0

Futbol się zmienia. Barca się zmienia. Wszystko się zmienia.
Aktualnie nie śledzę La Masii ale wydaje mi się, że po prostu nie ma tam teraz piłkarzy, którzy mogli by wejść do drużyny i narobić furory. Ale popatrzmy... Barca B spadła do niższej ligi co równa się słabszym poziomem i mniejszymi szansami na rozwój, aktualny sztab 1 drużyny też z nich mało korzysta więc stoją w rozwoju, do tego co lepszy wyróżniający się chłopak może odejść np. do Anglii bo Ci mogą im zaproponować dużo lepsze kontrakty (z resztą nie tylko im bo rodzicom również ale to Barca ma kłopoty w FIFIE oczywiście) i jeszcze właśnie te całe sankcje od FIFA.

Mnie osobiście boli odejście paru zawodników a najbardziej Thiago. Ogólnie boli mnie sytuacja w której jest POMOC Barcy. Uważam, że jest tą najsłabszą linią w klubie a jeszcze niedawno była najlepszą najbardziej magiczną linią na świecie. A wtedy niestety 2 miejsca w pomocy ( bo wiadomo 3 zajmował Busi) to za mało jeżeli chodziło o Xaviego, Iniestę, Cesca i Thiago.

Jeżeli chodzi o nowe nabytki to uważam, że taki Umtiti czy Digne mają jakiś tam zalążek DNA Barcy i jak im się da szansę i zaufa im się to oni pokażą, że mają ten klub, herb i miasto w sercu.

Innych linii nie zmienimy. Bramka jest dobrze obsadzona, atak to wiadomo MSN i każdy zmiennik do ataku będzie się marnował a tym bardziej młody, który potrzebuje regularnej gry.
Można by kogoś z rozwojówki zabrać właśnie do linii pomocy i obrony.
Boli mnie sytuacja z Halilem... miałem nadzieję, że wypożyczą go do Hiszpanii żeby się ograł a tu niestety jak na razie zatrzymał swój rozwój... Niemcy nie dla niego.

I wracając jeszcze, to styl gry 1 drużyny też się zmienił. Nie jesteśmy już tak magiczni (oczywiście to nie dotyczy Leo), nie jesteśmy takim walcem co rozjeżdża każdego i przed którym leszcze trzęsą portkami (bo wiedzą, że jak postawią autobus i się nie ugną to może coś wywalczą a my sobie z takimi autobusami nie radzimy). Ogólnie uważam, że czas Lucho dobiega końca. To co zrobił z pomocą albo raczej jakich zawodników w niej trzyma i jakich kupił to jest śmiech. Ja jestem zdania, że miejsce w pomocy powinni mieć na razie tylko Busi, Iniesta, Roberto (który de facto gra jako PO i to mój kolejny ból bo Vidal mógł stać się kimś na miarę Alvesa ale niestety stało jak się stało) i D. Suarez....

Ja jestem za zmianami... Tylko kogo za Lucho ? Ja bym z chęcią zobaczył u nas trenera Totków (ale tak wiem, jego historia i wgl) albo obecnego trenera Sevilli. W której na razie idzie mu jak mu idzie ale to co zrobił z Chile było fenomenalne.

0

A ja się zastanawiam czemu on jeszcze młodych techniki i dryblingu nie uczy... Przykładem moralnym może nie jest ale Barca musi wypuścić jakiegoś kolejnego piłkarza, który przez następne lata po Messim będzie wkręcał w ziemię piłkarzy Realu ;)

0

Jak coś skręcisz to z chęcią spalę ;) A tak na serio to już trochę w tym nie siedzę więc nie chcę doradzać :P Ale czekaj może ktoś się zgłosi :P

2

Niestety taka prawda, że jakby Pistolero wykorzystywał wszystkie swoje "setki" to nikt by nie podważał tego, że jest najlepszą 9 na świecie. A tak Luis raz zagra fenomenalnie a w następnym meczu kopie się po czole, piłka mu odskakuje jak od sęka i obija strzałami bandy za bramką. Ale tak jak mówię, przychodzi potem taki mecz, że klękajcie narody więc cieszę się, że to akurat Suarez trafił do nas. Śledziłem jego grę od Ajaxu. A LFC oglądałem tylko dla niego ;)

A spuszczanie się Polskich mediów nad Lewym jest śmieszne. Zobaczymy co będzie jak zawiedzie w końcu przez dłuższy czas na meczach reprezentacji. Już widzę tę nagłówki "Czyżby czas na zmianę kapitana drużyny reprezentacji ??".

0

Ja tam liczę, że "Kamień" dzisiaj będzie jak skała ;)

0

W mojej opinii Rakitić do tej pory nie odpalił. W Sevilli oglądałem innego piłkarza niż u nas...

2

Ja tam się zgadzam z Tom30. Rakitić nigdy nie błyszczał. Nie przypominam sobie chociaż jednego zagrania po którym bym mógł krzyknąć WOW. A jestem na to uczulony strasznie bo uwielbiam rolę pomocnika a szczególnie technicznych piłkarzy. Ivan nie ma dryblingu, zwinności i nigdy nie zastąpi Xaviego. Na miejsce Generała już dawno powinien być sprowadzony Verratti albo ktoś o podobnym profilu wirtuoza. A u nas jak na razie do pomocy sprowadzamy rzemieślników, ociężałych z siłą przez co nasza gra wygląda jak wygląda. Kiedyś nasza pomoc to była najbardziej magiczna linia świata a teraz stała się tą najgorszą formacją w klubie.
A teraz jak Iniesta wypadnie na kolejne 3 spotkania to odczujemy to jeszcze bardziej. Xaviego nadal nikim nie zastąpiliśmy kto by chociaż w 50% pozwolił nam o nim zapomnieć więc nawet nie chcę myśleć jak czas Andresa dobiegnie końca.

0

Czekam teraz na słowa A. Vidala, w których powie, że dla Lucho rzuciłby się z wieżyczki Sagrada Família, po czym doczołga się na Camp Nou ... i zasiądzie na trybunach ;)

10

Czekam teraz na słowa Vidala, w których powie, że dla Lucho rzuciłby się z wieżyczki Sagrada Família, po czym doczołga się na Camp Nou ... i zasiądzie na trybunach ;)

5

On już chyba raz spadł z tego mostu bo gra jak potłuczony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?