SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio oglądałem jakiś program Eleven w którym był właśnie Zarzeczny, prezes Wisły Kraków, wiceprezes Jagi Białystok i, któryś z komentatorów Eleven. I tak właśnie przypomniałem sobie o panie Pawle :P Pozytywny gość, rozbawia mnie do łez chociaż właśnie czasem sprawia wrażenie bardzo przemądrzałego lub co on to nie przeżył. Szczerze nie wiedziałem, że Eleven prowadzi własne programy dyskusyjne. Pana Pawła dobrze kojarzę z kanału Orange Sport.
A wy znacie jakieś aktualne dobre programy dyskusyjne o tematyce piłki nożnej na kanałach dostępnych w PL ? Chętnie bym się znów zagłębił w ten temat.
0
Śmiechłem ;) Kolo w czarnym dobry agent :D
5
Żółta za to plus żółta za to -> https://streamable.com/w4qmb i panu już dziękujemy :P
13
Widzieliście dzisiaj grę Zielińskiego ? Tak jak mówią trenerzy... on będzie potworem ! Szkoda, że kibicuje Realowi.
4
Dobry dzień ;) Kamil ponownie wygrywa, City łomot, Juve łomot, Real łomot, Napoli wygrało, szkoda tylko, że LFC znów stracił pkt.
1
Sevilla, Sevilla, Sevilla ! Wracamy do gry ;) Teraz trzeba się pilnować. Wygrać pewnie z całym czubem La Ligi i liczyć na Atletico w derbach Madrytu :)
0
Czy to prawda, że Real gra 3-5-2 jak to podaje Livescore ? Będę mógł obejrzeć dopiero drugą połowę.
0
Pytanko, o co chodzi z jakąś sytuacją Ramosa ? Coś się wydarzyło podczas meczu pucharowego Sevilla - Real ?
0
Który jako PO jest całkiem bezpłciowy. Wolałem i wolę Roberto w pomocy.
3
2 bramka Pistolero to jakbym widział go w barwach LFC. Przyjęcie, obrót i wykończenie z zimną krwią (oczywiście w otoczeniu rywali)... takiego go chcę oglądać cały czas a nie jak kopie piłki po bandach czy jak piłka odbija mu się od nóg jak od drewna.
0
Oby, oby ale od co najmniej paru miesięcy czytamy, że Real kiedyś się musi potknąć...
0
Co do dzisiejszego składu to o mój Boże... Jak Busi nie będzie miał dobrego dnia to można powiedzieć, że pomocy wgl nie ma...
No i szansa dla Turana. Zobaczymy. Bo sporo ludzi o niego płakało bo Ney nie strzela, tylko przypominam, że Ney zrobi jedną akcję i może odmienić nasze losy.
1
O mój Boże... Jak Busi nie będzie miał dobrego dnia to można powiedzieć, że pomocy wgl nie ma...
No i szansa dla Turana. Zobaczymy. Bo sporo ludzi o niego płakało bo Ney nie strzela tylko przypominam, że Ney zrobi jedną akcję i może odmienić nasze losy.
3
Czy to nie jego Real wygrał "moralny tryplet" jak to pisały Hala Dzieci ? Czy też mi się coś pomyliło :P
0
Nie chwaląc się to ja posiadam świetną podzielność uwagi :D
2
Zawsze można poszukać meczu na necie np. na laptopie a skoki na tv ;)
1
Było kiedyś forum gdzie można było pobierać całe mecze. Ludzie wrzucali linki do wszelakiej maści wydarzeń sportowych i dużo wersji PL ale wiadomo trzeba było poświęcić czas na pobranie video. Nazywało się to bodaj AllGoals (czy coś takiego) ale potem chyba zostało zamknięte.
1
Zawsze możesz obejrzeć powtórkę na Eleven ale szczerze to nawet nie wiem jak tam u nich z powtórkami. Gdy La Liga leciała na C+ to przeważnie fajnie trafiali z powtórkami ale Eleven na razie nie stać na to żeby zapychać sobie ramówkę i pewnie raczej słabe godziny wybierają.
Ja nauczyłem się już oglądać mecze, których nie widziałem właśnie na stronce, którą Ci podałem. Jak dla mnie świetna :)
2
http://www.fullmatchesandshows.com/
Tam zwykle są szybko w dobrej jakości ale nie uraczysz PL wersji.
9
Ja tam jak przeczytałem, że picie szkodzi to rzuciłem czytanie ;)
0
Na pewno ważna bramka to ta z finału LM ale najładniejsza według mnie to właśnie akcja przeciwko PSG. Takiego Pistolero chciałbym oglądać zawsze. Tamta akcja to tak jakbym widział go w czerwonej koszulce. Nie zawsze jest tak przebojowy i do bólu skuteczny ale to i tak najlepsza 9 na świecie czy się to komuś podoba czy nie :D
0
Aż humor od razu lepszy ;)
2
Pomyśleć tylko, że gdyby Higuain i spółka potrafili dołożyć nogę do akcji które na MŚ im wypracował Leo i te nieszczęsne karne na CA to nikt... NIKT nie podważałby tego, że Leo jest najlepszy we wszechświecie...
0
Wchodzę na profil i wszystko jasne ;) Za "świeżaka" też mnie to cieszyło ale z kolejnymi latami to serio nudzi się jak na każdym zakręcie w zimie lecisz bokiem (ale to urok RWD kiedyś ^^). Jak to się mawia "lata melanży i pracy w branży" ale również i wiele doświadczeń życiowych, niekoniecznie tych pozytywnych :P
A "jazdy na ręcznym" i driftu radzę się pouczyć (w miarę możliwości) na jakimś torze i pod okiem ludzi obeznanych z tematem. Wtedy to jest frajda. Mam znajomych, którzy sami kupują "szroty" a potem przerabiają ja na niesamowite wozidełka i "wózki do zabawy". Wtedy jest największa frajda.
0
Albo po prostu zmyłka ;) F&F dali rady to oni też :P
2
Niezmiernie się cieszymy :)
PS. To jeszcze nie wysadzili im tego stadionu ??
1
Bardzo chciałbym zobaczyć 3-4-3... i Vidala na wahadle. Może w obronie jest słaby ale w ataku może dać dużo. Jakiś drybling, kiwkę, przyśpieszenie coś nowego po prostu. Jak grał to zawsze dobrze uruchamiał naszych z przodu i pokazywał się do klepki. Jak patrzę na Roberto to widzę tylko przyspieszenie i tyle. Zwykle odgrywa do najbliższego i ciągła asekuracja. A jeszcze nie dawno niszczył Real w pomocy i dogrywał cud miód piły do Pistolero (których ten nie dostaje od Ivana :P).
Jak dla mnie oboje (Roberto & Vidal) są słabi w obronie. Ale Vidal dałby nam coś z przodu a miejsce Roberto powinno być w pomocy.
Ale to tylko moje zdanie... może dlatego, że uwielbiam graczy technicznych i z dryblingiem. A jak teraz patrzę na takiego Gomesa, Rakiticia czy Paco (a nie spodziewałem się tego po nim) to aż się odechciewa czegokolwiek.
1
Oby nie do końca sezonu bo to będzie oznaczało, że Chelsea zdobędzie mistrzostwo :/
0
Jpdl... nie wierzę po prostu nie wierzę :(
0
Każdy rekord kiedyś się kończy ;) Aczkolwiek poczekajmy do 90 minuty :)
Mam nadzieję, że to będzie impuls dla Barcy, że farciarze też mogą przegrać jeszcze. Szkoda, że to nie mecz ligowy !