0

Jeszcze Maciek mógł coś ukłuć dzisiaj... szkoda !

0

Mamy to !!! Historia się pisze !

0

Fart się skończył :D

1

Zaczyna się nerwówka... jeszcze teraz odpalił 142

5

Qwa nie kracz tylko oglądaj...

7

Piotrek !!! Musisz !!!!

1

Kubacki 4 ogniwo naszej kadry ??? Mam nadzieję, że na drużynówkę w PL i MŚ będzie w formie :)

0

Ale są też tymczasowe podmuchy... zobaczymy :)

2

Skoczyć lepiej niż Tande :) A ma 2.8 pkt przewagi aktualnie :) 1.8 pkt to ok 1 metr :)

4

No zaczynajcie już bo zaraz nie wytrzymam z nerwów :D

0

http://dotstream.tv/live/eurochann

Zobacz czy Ci odpali.

1

Mam nadzieję, że chłopaki wytrzymają z formą do drużynówki w Polsce i na MŚ :)

0

Doskonale o tym wiem... a Kamil jak zawsze elegancki w locie mimo złych warunków. Właśnie dlatego zasługuje na najlepsze oceny...

0

x3 Polaków w pierwszej 10 !

1

Kpina... po 18.5... hahaha w takich warunkach minimum 19 powinien mieć

0

Nigdy tego nie grali :)

0

Brawo Piotrek ! Lecimy z nimi !

0

Brawo Kit Cat ! Z wiatrem z tyłu i 130.5 :) A nie jak farcik z wiatrem pod narty...

1

Tylko jest jeden problem ;) Nikt żadnych konsekwencji nie wyciągnie bo to rozkaz z góry ;) Zachciało się wojny z Tebasem to mamy ;) Jeszcze komisja pewnie Pique ukarze za słowa o arbitrze.

1

Niech jeszcze powie, że to Athletic skrzywdzili ;)

0

Fejk, nie ma Kamila na podium :D

1

Ja tam wierzę, że Francisco odpali jeszcze ;) W VCF może nie zawsze strzelał ale przynajmniej robił robotę i wystarczy nawet obejrzeć jego mecze przeciwko nam :) Sam narzekałem na Pistolero zaraz po transferze, że wgl nie przypomina zawodnika, który biegał w czerwonej koszulce LFC a teraz nie wyobrażamy sobie składu bez niego :)

2

@G5P & @Homeopata8989 NARESZCIE ktoś to widzi ! :)

15

Zasada jest prosta ;) Jak Barca ma niekorzystny wynik to przeważnie 1-3 minut a jak Real potrzebuje ważnego gola to przeważnie 5 min doliczone, a jak jeszcze dadzą karnego to mogą go wykorzystać mimo, że na zegarku upływa już 7 minuta z 5 doliczonych ;)

0

Wypowiedz Pique podziwiam. Pisałem, że od dłuższego czasu poszli na wojenkę z prezesem o różne sprawy i teraz będą zbierać żniwo zemsty ;) Jeszcze nieraz zobaczymy takie "kontrowersje".

5

Pytanie tylko kogo ty chcesz za Suareza ? Lewego ? Aguero ? Pistolero jest najlepszą 9 na świecie ale jak się czasem nie ma formy to się nie ma i każdego piłkarza to dotyczy.
Neya też bym nie skreślał. Czasem jedno fantastyczne przebudzenie i daje nam gola albo asystę. I również kogo za niego ? Gdzie znajdziemy takie pokrętło ? Wiadomo można pisać że Costa z FCB, że Carrasco, że nawet Dybala czy Cou na skrzydło ale ja za nic bym nie wymienił Neya.

Problem w Barcy leży w tym, że jak MSN ma gorszy dzień to nikt ich nie odciąży z tyłu. Nie ma pomocnika, który wziąłby odpowiedzialność na swoje plecy, nie wiem przedryblował jednego, dwóch czy nawet trzech i wyłożył piłę na nos Pistolero czy Leo. Obecnie jak samo MSN coś nie wykombinuje to nie mają nic.

Do tego brak ruchu, źle ustawione linie. Gramy w obronie klepiąc ze Stegenem, potem jest dziura i daleko daleko MSN, które jest przeważnie podwojone i jak piłka do nich dotrze to akcja albo zawodnik jest kasowany. Jak cudem się utrzyma to i tak nie ma pomysłu co z nią zrobić.
Problem leży w POMOCY ! pisze to od dłuższego czasu. Jak sama nazwa wskazuje ona nam nie pomaga w chwili obecnej. Kiedyś klepaliśmy na połowie rywala a teraz klepiemy pod własną bramką ;)

2

Co do 1 to wydaje mi się, że Samuel zaczął krztusić się własnym językiem a Mats krzyczał bo w rękawicach bramkarskich nie dal rady by mu pomóc.

Co drugiego to, tak Dybala mówił, że "Do Barcelony popłynąłbym wpław" żeby grać u boku Leo ale czy zostanie w Juve to tego nie jestem pewny. Szczególnie, że Juve znów zawalczy o Alexisa. Kasę mają a wygórowane wymagania Paulo mogą sprawić, że po prostu Dybale zastąpi Sanchez.

Boje się tego, że Florek w końcu przejrzał na oczy i teraz zacznie rzeczywiście konkretnych zawodników sprowadzać... Chcą zatrzymać Isco, do tego cały ten Asensio (którego im zazdroszczę) no i jeszcze teraz to zainteresowanie Dybalą :(

3

Zobaczymy na koniec sezonu te "transfery"... O ile Denis to fajna alternatywa na przyszłość i ciągle wierzę, że Paco jednak odpali (bo w VCF może nie zawsze strzelał ale robił robotę i wystarczy obejrzeć nawet jego mecze przeciwko nam) tak Gomes to dla mnie totalne nieporozumienie. Dla mnie to Ivan 2.0.
Po prostu zobaczymy na koniec sezonu. I czy on będzie taki, że Lucho zostanie z głową podniesioną do góry czy będzie uciekał z podkulonym ogonem.
I tak mam do niego straszny żal o Vidala... byłem pewny, że znaleźliśmy idealnego następcę Alvesa. Strasznie podobni byli dla mnie... chociaż było pewne że Aleix będzie musiał popracować nad obroną. Nie wiem co się stało...

3

Ale ja dobrze wiem jak będzie... w meczach z ogórami Barca dostanie karne gdzie i tak będzie wygrywała po 5-0 i co z nich ? Tylko jak w najważniejszych meczach jest pokrzywdzona to dobrze ? Ja jeszcze pamiętam rękę w meczu LM z Atletico, czy wielokrotne kontrowersje nawet w meczach z Realem...

I niech Real też sobie dostaje karne z ogórami ale nie zawsze w tych najważniejszych meczach albo gdy trzeba im ratować 3pkt (jak w sławnym meczu bodaj z Elche gdzie Pepe sam siebie sfaulował i dostali karnego na wagę wygranej meczu)

37

A Aduriz w rewanżu zagra i tym razem dokończy sprawę i udusi Samuela ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?