SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Maciek mógł coś ukłuć dzisiaj... szkoda !
0
Mamy to !!! Historia się pisze !
0
Fart się skończył :D
1
Zaczyna się nerwówka... jeszcze teraz odpalił 142
5
Qwa nie kracz tylko oglądaj...
7
Piotrek !!! Musisz !!!!
1
Kubacki 4 ogniwo naszej kadry ??? Mam nadzieję, że na drużynówkę w PL i MŚ będzie w formie :)
0
Ale są też tymczasowe podmuchy... zobaczymy :)
2
Skoczyć lepiej niż Tande :) A ma 2.8 pkt przewagi aktualnie :) 1.8 pkt to ok 1 metr :)
4
No zaczynajcie już bo zaraz nie wytrzymam z nerwów :D
0
http://dotstream.tv/live/eurochann
Zobacz czy Ci odpali.
1
Mam nadzieję, że chłopaki wytrzymają z formą do drużynówki w Polsce i na MŚ :)
0
Doskonale o tym wiem... a Kamil jak zawsze elegancki w locie mimo złych warunków. Właśnie dlatego zasługuje na najlepsze oceny...
0
x3 Polaków w pierwszej 10 !
1
Kpina... po 18.5... hahaha w takich warunkach minimum 19 powinien mieć
0
Nigdy tego nie grali :)
0
Brawo Piotrek ! Lecimy z nimi !
0
Brawo Kit Cat ! Z wiatrem z tyłu i 130.5 :) A nie jak farcik z wiatrem pod narty...
1
Tylko jest jeden problem ;) Nikt żadnych konsekwencji nie wyciągnie bo to rozkaz z góry ;) Zachciało się wojny z Tebasem to mamy ;) Jeszcze komisja pewnie Pique ukarze za słowa o arbitrze.
1
Niech jeszcze powie, że to Athletic skrzywdzili ;)
0
Fejk, nie ma Kamila na podium :D
1
Ja tam wierzę, że Francisco odpali jeszcze ;) W VCF może nie zawsze strzelał ale przynajmniej robił robotę i wystarczy nawet obejrzeć jego mecze przeciwko nam :) Sam narzekałem na Pistolero zaraz po transferze, że wgl nie przypomina zawodnika, który biegał w czerwonej koszulce LFC a teraz nie wyobrażamy sobie składu bez niego :)
2
@G5P & @Homeopata8989 NARESZCIE ktoś to widzi ! :)
15
Zasada jest prosta ;) Jak Barca ma niekorzystny wynik to przeważnie 1-3 minut a jak Real potrzebuje ważnego gola to przeważnie 5 min doliczone, a jak jeszcze dadzą karnego to mogą go wykorzystać mimo, że na zegarku upływa już 7 minuta z 5 doliczonych ;)
0
Wypowiedz Pique podziwiam. Pisałem, że od dłuższego czasu poszli na wojenkę z prezesem o różne sprawy i teraz będą zbierać żniwo zemsty ;) Jeszcze nieraz zobaczymy takie "kontrowersje".
5
Pytanie tylko kogo ty chcesz za Suareza ? Lewego ? Aguero ? Pistolero jest najlepszą 9 na świecie ale jak się czasem nie ma formy to się nie ma i każdego piłkarza to dotyczy.
Neya też bym nie skreślał. Czasem jedno fantastyczne przebudzenie i daje nam gola albo asystę. I również kogo za niego ? Gdzie znajdziemy takie pokrętło ? Wiadomo można pisać że Costa z FCB, że Carrasco, że nawet Dybala czy Cou na skrzydło ale ja za nic bym nie wymienił Neya.
Problem w Barcy leży w tym, że jak MSN ma gorszy dzień to nikt ich nie odciąży z tyłu. Nie ma pomocnika, który wziąłby odpowiedzialność na swoje plecy, nie wiem przedryblował jednego, dwóch czy nawet trzech i wyłożył piłę na nos Pistolero czy Leo. Obecnie jak samo MSN coś nie wykombinuje to nie mają nic.
Do tego brak ruchu, źle ustawione linie. Gramy w obronie klepiąc ze Stegenem, potem jest dziura i daleko daleko MSN, które jest przeważnie podwojone i jak piłka do nich dotrze to akcja albo zawodnik jest kasowany. Jak cudem się utrzyma to i tak nie ma pomysłu co z nią zrobić.
Problem leży w POMOCY ! pisze to od dłuższego czasu. Jak sama nazwa wskazuje ona nam nie pomaga w chwili obecnej. Kiedyś klepaliśmy na połowie rywala a teraz klepiemy pod własną bramką ;)
2
Co do 1 to wydaje mi się, że Samuel zaczął krztusić się własnym językiem a Mats krzyczał bo w rękawicach bramkarskich nie dal rady by mu pomóc.
Co drugiego to, tak Dybala mówił, że "Do Barcelony popłynąłbym wpław" żeby grać u boku Leo ale czy zostanie w Juve to tego nie jestem pewny. Szczególnie, że Juve znów zawalczy o Alexisa. Kasę mają a wygórowane wymagania Paulo mogą sprawić, że po prostu Dybale zastąpi Sanchez.
Boje się tego, że Florek w końcu przejrzał na oczy i teraz zacznie rzeczywiście konkretnych zawodników sprowadzać... Chcą zatrzymać Isco, do tego cały ten Asensio (którego im zazdroszczę) no i jeszcze teraz to zainteresowanie Dybalą :(
3
Zobaczymy na koniec sezonu te "transfery"... O ile Denis to fajna alternatywa na przyszłość i ciągle wierzę, że Paco jednak odpali (bo w VCF może nie zawsze strzelał ale robił robotę i wystarczy obejrzeć nawet jego mecze przeciwko nam) tak Gomes to dla mnie totalne nieporozumienie. Dla mnie to Ivan 2.0.
Po prostu zobaczymy na koniec sezonu. I czy on będzie taki, że Lucho zostanie z głową podniesioną do góry czy będzie uciekał z podkulonym ogonem.
I tak mam do niego straszny żal o Vidala... byłem pewny, że znaleźliśmy idealnego następcę Alvesa. Strasznie podobni byli dla mnie... chociaż było pewne że Aleix będzie musiał popracować nad obroną. Nie wiem co się stało...
3
Ale ja dobrze wiem jak będzie... w meczach z ogórami Barca dostanie karne gdzie i tak będzie wygrywała po 5-0 i co z nich ? Tylko jak w najważniejszych meczach jest pokrzywdzona to dobrze ? Ja jeszcze pamiętam rękę w meczu LM z Atletico, czy wielokrotne kontrowersje nawet w meczach z Realem...
I niech Real też sobie dostaje karne z ogórami ale nie zawsze w tych najważniejszych meczach albo gdy trzeba im ratować 3pkt (jak w sławnym meczu bodaj z Elche gdzie Pepe sam siebie sfaulował i dostali karnego na wagę wygranej meczu)
37
A Aduriz w rewanżu zagra i tym razem dokończy sprawę i udusi Samuela ;)