SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zawsze na posterunku ;)
5
Jak dla mnie kolejny zbędny transfer z Valencii... żeby jeszcze grali jak Sevilla to rozumiem... Ja nie wiem czy ten Barto klepnął jakieś porozumienie z Limem i Barca chce im zasponsorować budowę nowego Mestalla ?
Obrońcy to tylko z Francji. Powinni się skupić na Sidibe z Monaco...
Paco jeszcze dam szansę ale na tego Gomesa patrzyć nie mogę... I co teraz w Barcy kolonia Portugalczyków bo wygrali Euro ? Jakby Polska wygrała to mięlibyśmy biało-czerwoną ekipę w Barcy ?
A tak nawiasem to słyszeliście, że podobno Real klepnął z BvB porozumienie i jeżeli jakikolwiek klub przedstawi ofertę za zawodnika BvB to Real się o tym dowie i będzie mógł przebić ofertę albo przekonać tego danego zawodnika do przeniesienia się do Madrytu. Czyli jak kiedyś będziemy próbowali wyciągnąć Dembele (a warto !) to będziemy mieć pod górkę :/
3
WOW coś niesamowitego :) Filmik o ludziach, którzy wdrapali się na znane stadiony. Jest i Camp Nou :)
2
Wielce smutno mi się zrobiło :( Szkoda...
0
Powiem Ci, że kiedyś jak byłem młodszy słuchałem rocka, potem przyszedł czas na muzykę elektroniczną a teraz jakoś uderza we mnie rap :)
Hollywood Undead - Lubię to ! :D
0
Jak dla mnie zawsze był poetą wśród raperów ;) Lubię teksty z sensem i jakimś przesłaniem :)
1
Ey no trzeba być otwartym na różne gatunki :)
0
Tak odbiegając od futbolu, świąt, losowania CdR itd to co sądzicie o nowej płycie Eldo ?
0
"Kućka" najlepszy ;)
1
Kwestia bramkarza to inna sprawa. Widać u niego niedoświadczenie tak jak przy jednym z dośrodkowań (już nie pamiętam czy to 2 połowa czy dogrywka) przy dośrodkowaniu pokrył tylko bliższy słupek i gdyby nie kolega to Juve mogło by wbić gola do pustej bramki :)
Ale w takim wieku grać na takim poziomie, wybronić karnego itd itd no tylko pozazdrościć.
2
Wracając dzisiaj do Włoskiego meczu to cieszę się, że Milan wygrał trofeum :) I mam nadzieję, że niedługo dominacja Juve w Serie A się zakończy :)
A ten Bonaventura na skrzydle jest niesamowity :)
0
Chyba sam nie wierzy w to co mówi ;) Chciałbym zobaczyć x2 po "trójeczce" dla szejków :)
6
Czytam właśnie, że PSG chce się pozbyć Jese... co jak co ale Real potrafi robić interesy... wypchnąć taki szrot po kontuzji za 25 mln bajka !
3
0
A potem mamy niezrównoważonych psychicznie policjantów tak jak mają w Hiszpanii sędziów na boisku ;)
1
Wiecie, że te nagrody gazet, dzienników itd to sobie można nie powiem o co rozbić ;) To tak jak z galami Marci czy Asa ;) Dobrze wiecie jak to wygląda... Gorzej jak Ronaldo dostanie nagrodę piłkarza roku FIFA (na co się zanosi według MD) bo to będzie oznaczało, że nawet trenerzy i kapitanowie reprezentacji nie mają pojęcia o futbolu ;P
Jak dla mnie to za każdy oficjalny mecz powinno się wystawiać danemu piłkarzowi nie wiem punkty albo coś... za wszystko dryblingi, wykreowane sytuacje itd. Ale nie tylko napastnikom. Przecież obrońcy czy bramkarze będą mieli swoje kategorie i kryteria i na tej podstawie powinna zostać wybierana najlepsza 11 i najlepszy piłkarz ;) I tylko jedna oficjalna nagroda bo resztę to można o "tyłek rozbić".
0
Wszystko pięknie ładnie byleby Sevilla nie straciła formy do czasu meczu z Realem ;)
1
Też nigdy nie lubiłem "oklepanych", "wymuszonych" życzeń i im starszy byłem tym bardziej magia świąt zanikała ale wierz mi chciałbym móc do tego wszystkiego wrócić chociaż raz, chociaż w jeden rok. Tak jak pisałem doceniajmy pewne rzeczy póki je mamy, żeby późnej na własnej skórze się nie przekonać co było ważne a co np. utraciliśmy.
Rodzina i przyjaciele o to właśnie chodzi podczas świąt :)
"Na podstawie tego kogo masz koło siebie wiesz kim naprawdę jesteś."
PS. Ale mnie wzięło na rozkminy... mam nadzieję, że szybko znajdą się jakieś tematy na Rambli i nie będzie to długo wisiało ;)
0
Twoja decyzja czy kupisz gotowca czy pomęczysz się i złożysz PC do kupy :) Mnie własna konfiguracja na pewno dałaby 100% radości i satysfakcji. Nie mnie jednak idzie też trafić na fajne "gotowce" ale chyba zdajesz sobie sprawę, że czasami można też po prostu przepłacić albo okaże się, że elementy można było ułożyć wydajniej :)
Ktoś kiedyś podrzucił taki link więc go odkopuję i sam zobacz ;)
http://zalecane.pl/zestawy
0
Wspaniałe podejście do życia nie ma co... Ale rozumiem bo sam kiedyś taki byłem ;) Nie życzę jednak nikomu podobnych doświadczeń jakie przytrafiły się mojej osobie :) Mam nadzieję, że większość z was bezboleśnie odnajdzie wartości którymi powinno się kierować w życiu :)
10
Nie narzekaj tylko świętuj jak tylko możesz ;) Dobrze Ci radzę :) Rodzina i znajomi to najcenniejsze co mamy.
Nie dla wszystkich święta to radosny czas...
1
Nawet nie wiesz co narobiłeś ;) Bardzo się wzruszyłem... święta za pasem ale nie dla wszystkich to wspaniały czas...
Tak jak napisałem, może nie mój styl ale odświeżyłem sobie ten utwór w tej aranżacji i niesamowicie się wzruszyłem ! Dzięki wielkie bo sam bym raczej tego nie znalazł.
1
Nie mój styl lecz utwór kojarzę a to wykonanie jest fenomenalne !
1
Ile przewaliłeś ??? "Pewniak" to teraz będzie, że rywal Espanyolu trafi na Real ;)
1
A ja się zawsze zastanawiam czemu on bandażuje ten nadgarstek i kciuka :D
Może zamiast rywali to w złości gryzie nadgarstek ;)
1
Wrócił Don Andres ???
0
A no było parę słabszych spotkań :(
1
A ich zarząd czy ludzie postawieni wysoko siedzą w więzieniu :D Cały Bayern ;)
0
Nie ma to jak próbować poprawiać własne rekordy ;)
0
Meeh mam 307 z 2002 roku i też mam ostatnio problemy z elektroniką :/ Aczkolwiek również "kopię" temat i mam paru ludzi od tego więc jakbym czegoś się dowiedział to dam znać na PW :)