SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja twierdzę, że dlatego iż strzelił gola w finale LM... innego powodu nie widzę. A równoważyć to mógł równoważyć jak był Alves i zapędzał się pod pole karne rywala a Roberto jest strasznie bezpłciowy i w ataku i w obronie. Aż się prosi o prawdziwego PO z krwi i kości, który będzie się znał na swojej robocie (od dawna powtarzam kierunek Francja i Sidibe z Monaco).
Tak jak pisałem nawet Fabs by się teraz przydał... może nie był wytrzymały fizycznie ale potrafił rzucić jakąś piłę, miał wizję... podawać do najbliżej ustawionego kolegi to nawet ja bym potrafił a i za czapkę gruszek mógłbym grać nie za miliony. Nie mówiąc już o Thiago... uświadczymy jakiegoś dryblingu Ivana ? Minie jednego, dwóch nawet i trzech i wystawi piłkę jak na tacy Pistolero czy Leo ? Nie... pomocy nie ma ! Jest obrona potem dziura i MSN tylko, że jak to trio jest wyłączone z gry albo ma gorszy dzień to leżymy i kwiczymy. A Andres wszystkiego sam nie załata bo po pierwsze nie da rady a po drugie młodszy nie będzie a i robotem też nie jest. Modlę się już od dłuższego czasu żeby w końcu sprowadzili jakiegoś młodego, technicznego pomocnika z dryblingiem, wizją, podaniem i taką radością z gry jak ma Neymar. AMEN
6
Czekaj jak rano wskoczą i znów przeczytam, że jestem "naczelnym hejterem" Ivana... i to prawda :) Nie widziałem tak słabego pomocnika w historii (tą którą znam i widziałem) Barcy. Nawet "Człapiący" Fabs był kilka klas wyżej ;)
Aż pomyśleć, że kiedyś w pomocy byli Andres, Xavi, Cesc i Thiago ale wtedy było ich za dużo na x2 miejsca... teraz przydałby się chociaż jeden... chociaż jeden.
3
Nie bądźmy tak pewni siebie... już nieraz poznaliśmy zgubną moc "obrony Częstochowy" a i w obecnym sezonie już mieliśmy napakować rywalom w drugich połowach a potem wyszły np. (pierwsze z brzegu co mam w głowie) Atletico, RSSS, Malaga czy Real...
CN może być magiczne jak zawsze ale nie bądźmy tacy... szczególnie, że nasi piłkarze są bez formy po świętach.
1
Chcieliście iść na wojnę z Tebasem to macie :) (ogólnie cały klub) Jeszcze nie raz będą takie kontrowersje ;) Nie wkłada się kij w mrowisko :)
16
Niektórzy otworzą w końcu oczy jak przepieprzymy sezon ;) Niech dalej "równoważy" (jak mnie to zawsze śmieszy). W pomocy mamy tylko Andresa i jedna wielka dziura. Chyba, że Busi jest w formie ale dzisiaj (i nie tylko dzisiaj) poruszał się tak jakby wlazł w rozlany beton i już nieco przywarł do niego :)
26
Jaka symulka ? Samuel się krztusił własnym językiem a Mats strasznie krzyczał bo w rękawicach sam mu języka by nie dał rady wyciągnąć... ja osobiście byłem przerażony...
3
Chłopak prawdę gada... Real dostaje karnego widmo po tym jak James fauluje Modricia a Ney odstawia zwodem rywala, ustawia piłkę pod strzał i dostaje od nogą od rywala... i nie ważne czy chce upaść czy nie to rywal zrobił ruch nogą i faulował.
3
Jak ten pożal się Boże sędzia nic nie wpisze w protokół to mu nic nie zrobią... w Anglii zgłosiłoby się to, sprawdziliby na kamerach i kara jak nic... ale to jest Tebas i Hiszpania... i karne widmo dla Realu a dla nas brak ewidentnego przewinienia.
2
Ja wszystko rozumiem ale nie to, że kolejny ważny mecz grają na stojąco. Tak meczu się nie wygra. Już im to parę razy udowodniły niektóre ekipy.
Ale to mnie boli w Barcy... nie mamy takiej zadziorności jak niektórzy przeciwnicy.
Nie zapomnę raz meczu LM... bodaj z Atletico o awans do dalszej fazy. 85 bodaj minuta, wynik niedający nam awansu, piłka wychodzi na aut a Busi sobie IDZIE i jeszcze rozgląda się gdzie wyrzucić, zastanawia się po czym wyrzuca i tak do tyłu... jaki byłem wściekły wtedy... Brakuje nam nieraz walki do końca.
19
Śmiejemy się z Realu a nie dostrzegamy tego, że źle się dzieje na naszym podwórku. Gdzie ta Barca z trypletu co umiała zabójczo skontrować jak Real za Mou'ła, walnęła ze stałego fragmentu głową albo dalej perfekcyjne klepała ale z ruchem na boisku nie na stojąco...
Gdzie strzały z dystansu ??? Aż się prosi jak rywal muruje... na siłę nie wjedziemy do bramki... nauczyli ich, że najpewniejszy gol to ten co dołożą nogę do pustej ?
1
Francisco jeszcze odpali... dla mnie większym drewnem jest Gomes...
11
Sędziowanie w Hiszpanii to jest kpina... jest dopiero 5 stycznia, dopiero drugie poważne spotkanie (wiecie po meczu Barcy i Realu) i takie klopsy... jak nie wczoraj karny dla Realu po tym jak James faulował Modricia tak dzisiaj nie odgwizdują nam ewidentnego karnego ! No odstawiony zwodem gość robi ruch nogą w stronę nóg Neymara i nie ważne czy Ney chciałby upaść czy nie to jest kurka karny !
0
Niestety meczyk będę musiał obejrzeć w powtórce... od przerwy nie jestem w stanie oglądać...
A jeżeli chodzi o pierwszą połowę no to niestety Bilbao wyjaśniło naszą noworoczną formę... 3 tyg wolnego dostali i widać się wszystkim naszym odbiło. Pique z Umtitim słabiutko, ba... nawet Andres. Szczerze nie wyobrażam sobie żeby nasi byli w stanie zagrać taki mecz np. osłabionym składem, nie wyobrażam.
Pierwszy gol zapieprzony przez Pique i Albę bo kto to widział żeby Gerard odpuścił Aduriza i biegł w stronę brami a Alba spóźniony do końca gnał za "dziadkiem".
Drugiego gola muszę jeszcze raz obejrzeć bo sam nie wiem :P
Mam nadzieję, że to tylko noworoczny falstart i wszystko wróci do normy bo ktoś musi pokrzyżować plany Realu... nie mogą wygrać trypletu na farcie... tryplet jest tylko i wyłącznie dla dominatorów :)
A sędziowanie w Hiszpanii to jest kpina... jest dopiero 5 stycznia, dopiero drugie poważne spotkanie (wiecie po meczu Barcy i Realu) i takie klopsy... jak nie wczoraj karny dla Realu po tym jak James faulował Modricia tak dzisiaj nie odgwizdują nam ewidentnego karnego ! No odstawiony zwodem gość robi ruch nogą w stronę nóg Neymara i nie ważne czy Ney chciałby upaść czy nie to jest kurka karny !
0
Kiedy można rotować to można ale kiedy trzeba wygrać to trzeba posłać w bój najlepszy skład. W przeszłości się tym już Lucho sparzył i widać, że teraz uczy się na błędach.
Aczkolwiek ciekawi mnie jakby nasze rezerwy zaprezentowały się w meczu przeciwko A. Bilbao...
1
Ale Xavi był geniuszem, miał niesamowitą technikę użytkową, wizję, widział wiele i miał tak genialne podania.
0
Poradziłby sobie w Barcy uwierz mi :) Gość ma wizję :)
0
Jakby tak w miejsce Rakiticia wstawić Cou albo jakiegokolwiek innego technicznego pomocnika z wizją i zamiast Roberto jakiś PO z krwi i kości co zna się na swojej robocie to by była bajka :)
1
No u mnie to bywa różnie ze skokami... Wiadomo dawniej "Małyszomania" była... oglądało się wszystkie skoki Adasia, znało się wszystkich jego rywali ich style wiadomo, potem kibicowałem tylko Kamilowi, szczególnie jak poznałem go jeszcze osobiście (na prawdę wspaniały gościu, naturalny - nie ma w nim ani trochę jakiejś sztuczności), no to wiadomo MŚ 2013, Kryształową Kule za cały sezon widziałem i x2 złote medale IO a po igrzyskach ja jakoś przestałem oglądać skoki. Być może brak czasu albo raczej akurat jak były zawody to nie było jak oglądać. I nawet Kamil zaczął wtedy słabiej skakać... a w tym sezonie trafiłem na parę konkursów przed TCS i powiedziałem sobie "nie ma bata, muszę obejrzeć wszystkie 4 imprezy w turnieju" i widzę, że mania znów wraca. Tylko, że teraz to mózg rozwalony trochę... inni rywale, inne style no i Polacy 1 miejsce w Pucharze Narodów ! Tego jeszcze nie grali :D
1
"- Przy lądowaniu poczułem ból w kolanie - powiedział po treningu przed czwartym konkursem Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen Kamil Stoch."
Niedobrze, niedobrze... ale mnie nosi ;) Chyba nie wytrzymam do jutra. Dobrze, że chociaż dzisiaj meczyk jest. Czuję, że znów mi wróciła dawna mania na skoki :D
0
No i fajnie ;) Ile można do tego wracać ? Wszyscy robią wałki nie oszukujmy się :) I Real robi wałki dobrze o tym wiemy :) Pożyczki, grunty pod stadionem ich problemy podatkowe wszystko ucichło. Bayern donosi, ich "góra" za kratami norma :) Nie oszukujmy się w futbolu były i będą wałki :) Taki biznes.
3
Mundo ;) Kocham te szpileczki :)
2
Dla mnie patrzenie jak Chelsea idzie po mistrza nie jest fajne...
4
Szkoda, że LFC przez własną głupotę stracił x2 pkt...
0
Dobra szkoda na to patrzeć, wracam na boisko BPL... ehh
0
Stracić nic nie stracą a zyskać mogą wiele ;) Jakoś nowych "Messich" i "Ronaldów" trzeba będzie znaleźć... kto wie może grywają po jakichś 7 ligach ?
4
Maroko wygrało w towarzyskim meczu z Burkina Faso, ciekawe czy Ronaldo wybrał się na ten mecz skoro dostał wolne od Zizou ;)
3
Szkoda, że zamiast Chile nie poprowadził Argentyny... wielka szkoda...
0
A tak wgl to chyba naszym skoczkom się przyglądają inne ekipy nie ? W ostatnim czasie nadrabiam i zassysam dużo wiadomości o skokach i dużo się mówi o nowych kombinezonach naszych i ich dobrej formie i wgl. I myślałem, że ta papryka to żart w stronę tych którzy się doszukują czegoś u Polaków ;)
3
No i niestety mnie też to boli. Kiedyś najlepsza formacja na świecie, a teraz to ta najsłabsza w klubie. Oczywiście wyłączając z niej Andresa a jak dobrze wiemy, on młodszy nie będzie ;)
0
A tak wracając do tych skoków to o co chodzi z tą "papryką" o której ostatnio cały czas gadają nasi skoczkowie. Przyznaję się bez bicia, że w tym sezonie skoki "odpaliłem" dopiero niedawno przed TCS... wcześniej jakoś nie miałem czasu i okazji śledzić.