0

A ja spodziewałem się po Ivanie takich akcji jakich robił np. w meczach przeciwko Realowi w barwach Sevilli a tymczasem otrzymaliśmy zapchaj dziurę, która "równoważy" i oddaje piłkę do najbliżej ustawionego kolegi ;)
Tak, tak wczoraj zagrał świetnie na tle 3 ligowca... czemu w ciężkich meczach nie stara się rzucać genialnych podań, rozrywających linie rywala tylko wtedy oddaje piłkę do kolegi ??

2

Takiego rogalika jak Turan to miał Ney na nodze w Klasyku... z tym, że Ney miał dużo łatwiejszą sytuację a przestrzelił...

2

La Krokiecik :) Andres czy to ty ???

0

Mamy Neymara ale nie ukrywam, że fajnie by było mieć x2 takie rakiety na skrzydłach na szpicy Pistolero a przed nimi bliżej pomocy Leo :)

3

"Diń" ratuje tyłek... prawie 40 minuta i dopiero pierwszy celny strzał na bramkę ;)

Biedny Jasper musi się znów czuć jak w Ajaxie ;) Poziom ogórkowy po obu stronach :D

0

Obserwujemy dzisiaj Rakiticia... jest najbardziej podstawowym pomocnikiem Barcy na tle dzisiejszej linii pomocy... zobaczymy co wykombinuje...

0

No i fajnie :) Będzie można zobaczyć Denisa, Paco, Digne, Vidala i Umtitiego :)

0

Pamiętam nawet chyba jakieś newsy dotyczące plotek transferowych ale cieszę się, że do nas nie trafił. Swoją postawą w Realu mnie zniechęcić. No i był jednym z najbardziej zaufanych człowieczków "Muła".
I nie wiem czemu ale on jak mało który piłkarz pasuje mi do szwabskiego klubu. No bo bardziej niż Muller to pasować do Bayernu nie można ;)

1

Ożesz ty w mordę jeża ;) Jak dobrze, że Leo wrócił do swojego koloru bo bym już panikował :D

0

Mam nadzieję, że meczyk Barcy poprawi jakoś dzisiaj humor... jedyne co mi aktualnie pozostało to miłość do futbolu :)

2

WUT ? Alonso ? Już zapomniałeś mecze z Realem ? U mnie jest na czubie najbardziej nielubianych piłkarzy razem z Ramosem i Marcelo.

0

Raczej nie bardzo bo on akurat wygląda beznadziejnie :P

1

Eurosport 2

3

Ale to Cris dostał Balona i dostanie nagrodę FIFA ;)

2

A ja chciałbym zobaczyć znów radosną i magiczną pomoc Barcy. Niestety ale w jednym miejscu i czasie zebrali się Xavi z Fabregasem oraz Thiago a teraz nie ma żadnego takiego pomocnika u nas :(
I nie mówcie mi, że potrzebujemy równoważenia... jestem zdania, że linia stoperów złożona z Pique i Umtitiego + Busi w formie da nam spokój na tyłach. Do tego Roberto nie zapędza się tak pod pole karne jak Alves a jak już to potrafi natychmiastowo wrócić o czym Dani z czasem zapominał.
Bardzo chciałbym powrotu magicznej pomocy i móc krzyczeć "WOW" po niesamowitych zagraniach. Obecnie pomoc to nasza najsłabsza linia...

0

Jak tam chcesz ale ja czekam na Scorpio od MS :) To będzie maszynka :) Jak dla mnie PS4 Pro to tylko chęć wydojenia kasy z ludzi. I nie mam nic do Sony, po prostu więcej moich znajomych jest na platformie MS i z niej korzystam :)

0

Spokojnie jak nie przełamie się dzisiaj to na pewno zrobi to w Wigilię :) Czill :D

1

Lepsze rzeczy się robiło na orliku, oj lepsze ;)

1

Przecież CP ma w swojej ofercie kanały Eleven więc już teraz na "Polsacie" są mecze Barcy ;)

12

Klasyk ;) Przyjemnie się uśmiechnąć na wieczór :D
La Rambla jaka by nie była i tak będą uwielbiał tu wchodzić... dobrze, że jest :D

0

Jane Ahonoeaeą hahaha :D

Początki internetu... aż się łezka w oku zakręciła ;) Się kiedyś oglądało filmiki w 240p :D

0

14h temu dodawałem ;) Rozwalają mnie te japońskie telewizyjne show.

2

Czego nie rozumie ? Że jest beznadziejny ? Że nie wnosi nic do gry ofensywnej zespołu ? Gomes pokazał, że też potrafi biegać i podawać jedynie do najbliższego kolegi ;)
Mam nadzieję, że czas pana Ivana się kończy i jego przygody w Barcelonie, która nigdy się nie powinna zacząć ;) Idzie znaleźć dużo lepszych pomocników od niego ;)

1

Pomieścilibyśmy wszystkich. Tak samo można było zatrzymać Sancheza i kupić Pistolero.
Jak widzę naszą słabość w pomocy to aż prosi się żeby Leo zaczął cofać się bardziej do pomocy. Na skrzydłach Ney z Dybalą na szpicy Luis.

No chyba, że pomyśleć o grze na x2 armaty na szpicy :)

I nie oszukujmy się bo naszym piłkarzom wieku nie ubywa :)

0

Równi i równiejsi ;) Co jak co ale teraz powinniśmy się dogadać z Atletico żeby oboje skopać tyłki Realowi.
Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie szwindle Pereza wyjdą na jaw :)
Boję się, że Real może sprzątnąć nam Dybalę :(

8



Leo i Luis konta dron :) Widzieliście już ? Rozwalają mnie te japońskie telewizyjne show :D

0

Cud ! Cud ! Hahaha :D Siadło fartowne zwycięstwo Bilbao i może jeszcze siądzie LFC :D

4

Sad but true...

0

Na pewno był bardziej mobilny niż Rakitić i Gomes razem wzięci :) Coś tam szarpnął do przodu ale nie oszukujmy się wszedł na podmęczonego i słabego rywala.

1

Wystarczy, że odbierzemy im Puchar Króla i już nie będą mieli ani trypletu ani sekstetu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?