SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja spodziewałem się po Ivanie takich akcji jakich robił np. w meczach przeciwko Realowi w barwach Sevilli a tymczasem otrzymaliśmy zapchaj dziurę, która "równoważy" i oddaje piłkę do najbliżej ustawionego kolegi ;)
Tak, tak wczoraj zagrał świetnie na tle 3 ligowca... czemu w ciężkich meczach nie stara się rzucać genialnych podań, rozrywających linie rywala tylko wtedy oddaje piłkę do kolegi ??
2
Takiego rogalika jak Turan to miał Ney na nodze w Klasyku... z tym, że Ney miał dużo łatwiejszą sytuację a przestrzelił...
2
La Krokiecik :) Andres czy to ty ???
0
Mamy Neymara ale nie ukrywam, że fajnie by było mieć x2 takie rakiety na skrzydłach na szpicy Pistolero a przed nimi bliżej pomocy Leo :)
3
"Diń" ratuje tyłek... prawie 40 minuta i dopiero pierwszy celny strzał na bramkę ;)
Biedny Jasper musi się znów czuć jak w Ajaxie ;) Poziom ogórkowy po obu stronach :D
0
Obserwujemy dzisiaj Rakiticia... jest najbardziej podstawowym pomocnikiem Barcy na tle dzisiejszej linii pomocy... zobaczymy co wykombinuje...
0
No i fajnie :) Będzie można zobaczyć Denisa, Paco, Digne, Vidala i Umtitiego :)
0
Pamiętam nawet chyba jakieś newsy dotyczące plotek transferowych ale cieszę się, że do nas nie trafił. Swoją postawą w Realu mnie zniechęcić. No i był jednym z najbardziej zaufanych człowieczków "Muła".
I nie wiem czemu ale on jak mało który piłkarz pasuje mi do szwabskiego klubu. No bo bardziej niż Muller to pasować do Bayernu nie można ;)
1
Ożesz ty w mordę jeża ;) Jak dobrze, że Leo wrócił do swojego koloru bo bym już panikował :D
0
Mam nadzieję, że meczyk Barcy poprawi jakoś dzisiaj humor... jedyne co mi aktualnie pozostało to miłość do futbolu :)
2
WUT ? Alonso ? Już zapomniałeś mecze z Realem ? U mnie jest na czubie najbardziej nielubianych piłkarzy razem z Ramosem i Marcelo.
0
Raczej nie bardzo bo on akurat wygląda beznadziejnie :P
1
Eurosport 2
3
Ale to Cris dostał Balona i dostanie nagrodę FIFA ;)
2
A ja chciałbym zobaczyć znów radosną i magiczną pomoc Barcy. Niestety ale w jednym miejscu i czasie zebrali się Xavi z Fabregasem oraz Thiago a teraz nie ma żadnego takiego pomocnika u nas :(
I nie mówcie mi, że potrzebujemy równoważenia... jestem zdania, że linia stoperów złożona z Pique i Umtitiego + Busi w formie da nam spokój na tyłach. Do tego Roberto nie zapędza się tak pod pole karne jak Alves a jak już to potrafi natychmiastowo wrócić o czym Dani z czasem zapominał.
Bardzo chciałbym powrotu magicznej pomocy i móc krzyczeć "WOW" po niesamowitych zagraniach. Obecnie pomoc to nasza najsłabsza linia...
0
Jak tam chcesz ale ja czekam na Scorpio od MS :) To będzie maszynka :) Jak dla mnie PS4 Pro to tylko chęć wydojenia kasy z ludzi. I nie mam nic do Sony, po prostu więcej moich znajomych jest na platformie MS i z niej korzystam :)
0
Spokojnie jak nie przełamie się dzisiaj to na pewno zrobi to w Wigilię :) Czill :D
1
Lepsze rzeczy się robiło na orliku, oj lepsze ;)
1
Przecież CP ma w swojej ofercie kanały Eleven więc już teraz na "Polsacie" są mecze Barcy ;)
12
Klasyk ;) Przyjemnie się uśmiechnąć na wieczór :D
La Rambla jaka by nie była i tak będą uwielbiał tu wchodzić... dobrze, że jest :D
0
Jane Ahonoeaeą hahaha :D
Początki internetu... aż się łezka w oku zakręciła ;) Się kiedyś oglądało filmiki w 240p :D
0
14h temu dodawałem ;) Rozwalają mnie te japońskie telewizyjne show.
2
Czego nie rozumie ? Że jest beznadziejny ? Że nie wnosi nic do gry ofensywnej zespołu ? Gomes pokazał, że też potrafi biegać i podawać jedynie do najbliższego kolegi ;)
Mam nadzieję, że czas pana Ivana się kończy i jego przygody w Barcelonie, która nigdy się nie powinna zacząć ;) Idzie znaleźć dużo lepszych pomocników od niego ;)
1
Pomieścilibyśmy wszystkich. Tak samo można było zatrzymać Sancheza i kupić Pistolero.
Jak widzę naszą słabość w pomocy to aż prosi się żeby Leo zaczął cofać się bardziej do pomocy. Na skrzydłach Ney z Dybalą na szpicy Luis.
No chyba, że pomyśleć o grze na x2 armaty na szpicy :)
I nie oszukujmy się bo naszym piłkarzom wieku nie ubywa :)
0
Równi i równiejsi ;) Co jak co ale teraz powinniśmy się dogadać z Atletico żeby oboje skopać tyłki Realowi.
Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie szwindle Pereza wyjdą na jaw :)
Boję się, że Real może sprzątnąć nam Dybalę :(
8
Leo i Luis konta dron :) Widzieliście już ? Rozwalają mnie te japońskie telewizyjne show :D
0
Cud ! Cud ! Hahaha :D Siadło fartowne zwycięstwo Bilbao i może jeszcze siądzie LFC :D
4
Sad but true...
0
Na pewno był bardziej mobilny niż Rakitić i Gomes razem wzięci :) Coś tam szarpnął do przodu ale nie oszukujmy się wszedł na podmęczonego i słabego rywala.
1
Wystarczy, że odbierzemy im Puchar Króla i już nie będą mieli ani trypletu ani sekstetu :)