21

Gość bezczelnie wypowiada się komu kibicuje i taka osoba jest jeszcze "na stołku" ? Kpiny...

2

Ooo, że na to nie wpadłem... Tak Kapitanie jak wygrasz to obiecaj, że dołożysz trochę do Cou ! :D

0

Nie siedzę w tych tematach już trochę ale zawsze bardzo dobrą jakością dźwięku cechowały się produkty marki Sennheiser. Ja polecam również AKG.
Twoja kasa więc twój wybór.

0

Ja się dziwię, że prawdziwe szwaby jeszcze tego nie zrobiły. Wujek opowiadał, że z tymi imigrantami to śmiech na sali... jak musieli załatwiać jakieś urzędowe sprawy to woziły ich najlepsze taksówki a taksometr (czy jak tam zwał) szedł cały czas i nabijał a za ich kursowanie i oczekiwanie taksówkarzy płaciło państwo. Niemałe kwoty....

3

Euroburdel :) Tak btw to kiedy jakieś wybory w Niemczech ?

9

Panie, od Coli to się w głowie p******i :)

5

Są zajedwabiści :) Cieszę się, że obaj wybrali Barcę. Ah gdyby wróciła jeszcze stara bajeczna pomoc Barcy...

0

Nie czepiaj się, dobrze wiesz o co mi chodzi.

2

Żadna ale domyślasz się pewnie co by się działo gdyby (aż mi to przez gardło nie przejdzie)...

1

Ale tragedia... dopiero wróciłem do domu i przeczytałem...
A tym samolotem jeszcze 20 dni temu leciała reprezentacja Argentyny... tak z Leo na pokładzie.

3

Rakitić do przodu ? Czy ty mecze oglądasz wgl ? Przeważnie to wstrzymuje akcje i oddaje piłkę do boku albo do tyłu... ile razy to Messi chciał zagrać z nim klepkę a on stracił piłkę albo jej nie opanował / nie dobiegł do niej...

I tu jest właśnie pies pogrzebany. Nie ma pomocnika który by minął jednego drugiego czy nawet trzeciego rywala i wyłożył piłkę jak na tacy MSN.

0

A ja od zawsze jestem zdania, że każdemu zawodnikowi za każdy oficjalny mecz powinno się przyznawać punkty i pod koniec sezonu je sumować i wtedy się okaże kto jest najlepszy... I patrzyć na wszystko... od dryblingów po wykreowane sytuacje itd... i nie tyczy się to tylko najlepszego piłkarza ale też całej 11 roku.

4

Mnie ciekawi czemu gazety z madrytu nie piszą jak Real zdobywa gole ze spalonego :) Wtedy jest cacy. "Drobne błędy arbitra".

0

Bo mamy najsłabszą pomoc od lat... Bez Iniesty nie ma wgl ani krzty magii. A dobrze wiecie, że również niedługo i jego zabraknie. Dziury po Xavim dalej nikim nie zastąpiliśmy...

2

Z bólem serca oglądałem dzisiaj jak RSSS gra ładniej w piłkę niż Barcelona... co ten Lucho z nią zrobił ??

0

Nasza pomoc nie istnieje... tylko jeden zryw MSN i właśnie dlatego tylko jeden gol.

1

Od samego początku nic nie daje... ani wizji, ani dryblingu, podania po którym by można krzyknąć "WOW". Podawać do najbliższego kolegi też potrafię.
Ceniony niby za walkę i "równoważenie" (jak mnie to zawsze śmieszy). Pomoc Barcy nie istnieje. Jak MSN nie zagra dobrego meczu to nie ma wyniku.
Strasznie chciałbym transfer np. takiego Cou z LFC... może on wprowadziłby nieco ożywienia do tej pomocy. Do tego przyjaźni się z Neymarem.

1

Świetna reklama :) Wysłałem nawet znajomemu bo oboje w pracy naśladujemy dla jaj właśnie tą cieszynkę tak samo właśnie przy różnych czynnościach :D

0

Patrzę właśnie na wyniki i nie wierzę :D Zlatan strzelił a Pogbinho asystował !

0

Ram pam pam :D

1

Nie wiem jak wy ale strasznie obawiam się o kartkę dla Neymara... On musi wystąpić w GD i powozić bocznych obrońców Realu...
Ja bym dziś zaskoczył RSSS i wystawił 4-4-2 w diamencie w pomocy. Na szpicy Pistolero z Paco za nimi rozgrywający Messi, z tyłu pomocy wiadomo DM a pozostali x2 w pomocy to niech będzie kto chce bo jak dla mnie pomoc Barcy nie istnieje... przynajmniej dopóki nie wróci Don Andres.

10

Jemu do szczęścia wystarczy tylko Nowa Zelandia ;)

0

Najciekawsze jest to, że Portugalia jest akurat w grupie A ;) Cris już zaciera łapki :)

1

Dryblował ? Człowieku drybluje Messi albo Neymar... to są dryblingi jak mija się kilku rywali... ja nie widziałem żeby Munir dryblował, tak samo jak nie widzę dryblingu u Rakiticia i boskiego Crisa :)

2

Paco jeszcze się rozkręci :) U Nietoperzy nie zawsze strzelał ale przynajmniej robił grę a u nas jakby przestraszony (przypominam Sandro czy Munir nie robili gry). Ale dajmy mu czas. Sam pamiętam jak narzekałem na Pistolero, że LFC nam chyba innego piłkarza wcisnęło za taką kasę.

0

Do Barcy go ! (joke) to już bym wolał powrót Pedro (to też jest joke) :D

1

Jeszcze parę klopsów Matsa i bramkarza będą szukać ;)

1

Romero ! :D Gość jest świetny :)

1

Chętnie bym się zaoferował i to nawet bez wypłaty ;) Młody jestem (ostatnio takich lubią), gdzie można wysyłać CV ? Leo rekrutuje ??
Ale nie na atak :) zawsze grałem w pomocy :) Zastąpiłbym pewnego pana z "4" bo patrzyć na niego nie mogę :)

1

Mało brakowało a dokręciłby do własnej bramki ;) A wy narzekacie na Matsa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?