SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Gość bezczelnie wypowiada się komu kibicuje i taka osoba jest jeszcze "na stołku" ? Kpiny...
2
Ooo, że na to nie wpadłem... Tak Kapitanie jak wygrasz to obiecaj, że dołożysz trochę do Cou ! :D
0
Nie siedzę w tych tematach już trochę ale zawsze bardzo dobrą jakością dźwięku cechowały się produkty marki Sennheiser. Ja polecam również AKG.
Twoja kasa więc twój wybór.
0
Ja się dziwię, że prawdziwe szwaby jeszcze tego nie zrobiły. Wujek opowiadał, że z tymi imigrantami to śmiech na sali... jak musieli załatwiać jakieś urzędowe sprawy to woziły ich najlepsze taksówki a taksometr (czy jak tam zwał) szedł cały czas i nabijał a za ich kursowanie i oczekiwanie taksówkarzy płaciło państwo. Niemałe kwoty....
3
Euroburdel :) Tak btw to kiedy jakieś wybory w Niemczech ?
9
Panie, od Coli to się w głowie p******i :)
5
Są zajedwabiści :) Cieszę się, że obaj wybrali Barcę. Ah gdyby wróciła jeszcze stara bajeczna pomoc Barcy...
0
Nie czepiaj się, dobrze wiesz o co mi chodzi.
2
Żadna ale domyślasz się pewnie co by się działo gdyby (aż mi to przez gardło nie przejdzie)...
1
Ale tragedia... dopiero wróciłem do domu i przeczytałem...
A tym samolotem jeszcze 20 dni temu leciała reprezentacja Argentyny... tak z Leo na pokładzie.
3
Rakitić do przodu ? Czy ty mecze oglądasz wgl ? Przeważnie to wstrzymuje akcje i oddaje piłkę do boku albo do tyłu... ile razy to Messi chciał zagrać z nim klepkę a on stracił piłkę albo jej nie opanował / nie dobiegł do niej...
I tu jest właśnie pies pogrzebany. Nie ma pomocnika który by minął jednego drugiego czy nawet trzeciego rywala i wyłożył piłkę jak na tacy MSN.
0
A ja od zawsze jestem zdania, że każdemu zawodnikowi za każdy oficjalny mecz powinno się przyznawać punkty i pod koniec sezonu je sumować i wtedy się okaże kto jest najlepszy... I patrzyć na wszystko... od dryblingów po wykreowane sytuacje itd... i nie tyczy się to tylko najlepszego piłkarza ale też całej 11 roku.
4
Mnie ciekawi czemu gazety z madrytu nie piszą jak Real zdobywa gole ze spalonego :) Wtedy jest cacy. "Drobne błędy arbitra".
0
Bo mamy najsłabszą pomoc od lat... Bez Iniesty nie ma wgl ani krzty magii. A dobrze wiecie, że również niedługo i jego zabraknie. Dziury po Xavim dalej nikim nie zastąpiliśmy...
2
Z bólem serca oglądałem dzisiaj jak RSSS gra ładniej w piłkę niż Barcelona... co ten Lucho z nią zrobił ??
0
Nasza pomoc nie istnieje... tylko jeden zryw MSN i właśnie dlatego tylko jeden gol.
1
Od samego początku nic nie daje... ani wizji, ani dryblingu, podania po którym by można krzyknąć "WOW". Podawać do najbliższego kolegi też potrafię.
Ceniony niby za walkę i "równoważenie" (jak mnie to zawsze śmieszy). Pomoc Barcy nie istnieje. Jak MSN nie zagra dobrego meczu to nie ma wyniku.
Strasznie chciałbym transfer np. takiego Cou z LFC... może on wprowadziłby nieco ożywienia do tej pomocy. Do tego przyjaźni się z Neymarem.
1
Świetna reklama :) Wysłałem nawet znajomemu bo oboje w pracy naśladujemy dla jaj właśnie tą cieszynkę tak samo właśnie przy różnych czynnościach :D
0
Patrzę właśnie na wyniki i nie wierzę :D Zlatan strzelił a Pogbinho asystował !
0
Ram pam pam :D
1
Nie wiem jak wy ale strasznie obawiam się o kartkę dla Neymara... On musi wystąpić w GD i powozić bocznych obrońców Realu...
Ja bym dziś zaskoczył RSSS i wystawił 4-4-2 w diamencie w pomocy. Na szpicy Pistolero z Paco za nimi rozgrywający Messi, z tyłu pomocy wiadomo DM a pozostali x2 w pomocy to niech będzie kto chce bo jak dla mnie pomoc Barcy nie istnieje... przynajmniej dopóki nie wróci Don Andres.
10
Jemu do szczęścia wystarczy tylko Nowa Zelandia ;)
0
Najciekawsze jest to, że Portugalia jest akurat w grupie A ;) Cris już zaciera łapki :)
1
Dryblował ? Człowieku drybluje Messi albo Neymar... to są dryblingi jak mija się kilku rywali... ja nie widziałem żeby Munir dryblował, tak samo jak nie widzę dryblingu u Rakiticia i boskiego Crisa :)
2
Paco jeszcze się rozkręci :) U Nietoperzy nie zawsze strzelał ale przynajmniej robił grę a u nas jakby przestraszony (przypominam Sandro czy Munir nie robili gry). Ale dajmy mu czas. Sam pamiętam jak narzekałem na Pistolero, że LFC nam chyba innego piłkarza wcisnęło za taką kasę.
0
Do Barcy go ! (joke) to już bym wolał powrót Pedro (to też jest joke) :D
1
Jeszcze parę klopsów Matsa i bramkarza będą szukać ;)
1
Romero ! :D Gość jest świetny :)
1
Chętnie bym się zaoferował i to nawet bez wypłaty ;) Młody jestem (ostatnio takich lubią), gdzie można wysyłać CV ? Leo rekrutuje ??
Ale nie na atak :) zawsze grałem w pomocy :) Zastąpiłbym pewnego pana z "4" bo patrzyć na niego nie mogę :)
1
Mało brakowało a dokręciłby do własnej bramki ;) A wy narzekacie na Matsa :D