SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rainbow Flick ;)
0
Ciekawe jakie kolory ;) Cris to by chciał dostać pewnie złotego bo by pasował do fryzury i balona :)
0
Nawet tak nie mów ! Mam nadzieję, że będzie grał jeszcze długo jak Giggs czy Scholes :)
4
2012 ;) Kosmita ! :)
0
Najlepiej idź do Botigi i zamów koszulkę z numerem 18 i z Andres Messi na plecach :) Innego wyboru nie ma :D
1
Jak myślicie, wykręcili już tych obrońców Espanyolu z murawy CN po tych "przebitkach" ? :D
0
A ja od dłuższego czasu czekałem na "Rainbow Flick'a" Neymara i się doczekałem podczas derbów ;) Szkoda, że nie wyszło :D I niech Neymar dalej sobie "prowokuje" rywali ale my kibice to uwielbiamy i kochamy ! I o to chodzi, żeby każdy dobrze się bawił (no może poza obrońcami (E)asspanyolu) :D
20
Ale gdzie tam jeszcze do wyniku 91, który wyśrubował w 2012 ! Jaki to wtedy był cyborg ! :D
4
Gratulacje :) Futsal oj grywało się kiedyś ;) Aż łezka w oku się zakręciła :D
0
Mógł iść do Arsenalu no ale jak kolega pisze, hajs się zgadza. Chociaż ja na jego miejscu zostałbym w Sevilli. Kibice go tam uwielbiali :) Ja bym został dla takich kibiców pomimo wszystko :)
0
Pytanko dla lubiących statystyki... Ile goli w całym kalendarzowym roku 2016 mają Leo, Cris i Luis ?
I takie samo pytanie ale jeżeli chodzi o sezon 2016/17 :)
2
Ciekawe, że akurat z Aurierem ciekawe :D
2
Nie kradnij z fioletowej !
0
Raczej Messi Magic... żarty żartami ale chcielibyśmy żeby to Pique tak ratował pkt jak to robi Ramos... w takich meczach jak z Malagą czy RSSS....
1
Z tym, że Ronaldo nie zawszę tą klasę pokazuje. Czasem trzeba mu oddać to co jego ale przeważnie to sprawia, że mamy tematy do napinek :)
0
Jak nigdy :D
0
No niestety dobił Suarez ;)
1
Ja bym spróbował grać x3 obrońców :D Pique - Masche - Umtiti :D Wspierający ich Busi a reszta niech ciśnie do przodu :D Jakbyśmy za Pepa mieli taką defensywę to wtedy mógłby grywać 3 obrońców.
0
No niestety do tej pory nie zastąpiliśmy nikim Xaviego :(
1
Wiedziałem, że Ney to zrobi :D Wiedziałem i czekałem hahah
0
Przyjaźń i brak zazdrości :)
2
Co z tym bokiem bramki Leo no... zwykle mu się mieściły przy bocznej siatce a teraz kolejny taki strzał w przeciągu ostatnich paru meczy i wychodzi poza boisko :(
5
Ney też porobił :) Za to go uwielbiam :D Niech "ośmiesza" rywali do skutku :)
0
Nic nowego ;)
0
Leo akcja jak to on... paru przeciwników na małej przestrzeni porobionych ale wykończenie jak nie on... od dłuższego czasu :(
0
To tak samo jak Ney z Digne... Chociaż Leo czasem pogra coś z Roberto.
0
Za Iniestę to i 200 mln by było mało ale wiecie czemu nikt go od nas nie wykupił ani nie wykupi? Bo Andres pasuje tylko i wyłącznie do Barcy. Nie jest goleadorem ale jest "passadore" (czy jak to się tam pisze ;D) Barcy i zawsze będzie :)
0
To nie o to chodzi. Kiedyś powiedział, że woli "3 pkt nawet tylko po jednym golu" czy jakoś tak. Ale przyznacie mi rację, że czasami za bardzo chcemy dowieść do końca mały wynik i się przejeżdżamy na tym. Zamiast "ukłuć" i mieć spokój.
0
Przepraszam, zwracam honor Denis miał jedno takie długie podanie górą po którym krzyknąłem "WOW" ale cholera już nie przypomnę sobie w jakim meczu to było.
0
Nie mówię, że od razu Pogba czy Verratti za grubo ponad 100 mln tylko po prostu kogoś takiego, żeby wniósł coś do tej drużyny. Jakąś jakość. Na chwile obecną Gomes czy Denis nic nie wnoszą... podawać do najbliższego kolegi na boisku każdy z nas by potrafił i to za dużo mniejsze pieniądze ;)