0

Także ten na Nowy Rok :) (Wiem, że już pewnie było ale to klasyk, co oglądam to się śmieję :D)

0

Nie, to Andres przedłuża umowę z klubem a nie klub z nim ;) On jest stworzony dla Barcy :)

0

Mam nadzieję, że w Valenci nieco się poprawi... jak ich czasem nie trawię tak jakoś nie życzę im spadku. Przyjemnie by było jakby nadal potrafili odbierać najlepszym punkty ;)

0

To City i wgl kluby z Anglii od tak sobie mogą zatrudniać młodych piłkarzy (i dawać im bajeczne kontrakty) a Barca, Atletico i Real mają problemy za młodych piłkarzy i jeszcze dostają bany transferowe ? No coś nie halo...
Jakiś czas temu widziałem foto jak ktoś z rodziny Theo Walcotta podpisywał kontrakt... nie wiem 14 czy 15 lat pewnie bajeczna oferta ale to już nie jest złe ? Tylko jak Barca chce wyszkolić młodych nie zawsze bogatych piłkarzy na dobrych ludzi i dobrych piłkarzy to już źle ? I ban od razu...

1

Ktoś tam wcześniej pisał, że Tande lubi atakować podium z niższych lokat no i prawie "trafił" :D

2

Jeśli miałbym wybierać z Twojej listy to tylko i wyłącznie Sampaoli ;)

0

Jeszcze go nie spakowali ??? :D

Za 300 mln mają x3 gwiazdeczki po okrągłej sumce ;)

A Chińczykom nie ma się co dziwić... każdy jakby miał takie rezerwy kasy to by je wydawał ;P

0

A w La Liga tego nie ma haha ? Jeden z trenerów mówił, że mecz z Realem trwa do momentu aż ten nie zdobędzie gola np. na wagę remisu lub zwycięstwa w razie niekorzystnego wyniku białych :D

6

Możesz być najlepszym strzelcem roku, asystentem, kreatorem, dryblerem ale nagrody indywidualne i tak wędrują go kogoś innego...

Cieszmy się, że możemy żyć w czasach Lio i móc go oglądać w akcji ! Nigdy nie będzie drugiego takiego piłkarza...

0

A jak dla mnie nic nie przebije BF 4 ;) Już nie podam Ci ile godzin miałem spędzonych w samej grze bo nie mam już konsoli ani konta na serwerze EA ale wiem, że liczba na pewno by była liczona w ponad tysiącu godzin :) Jeszcze bodaj rok temu w święta się zagrywałem na x360 :) Miłe wspomnienia. Tyle akcji i radości z gry zespołowej (sami wiecie potyczki w małych drużynach albo jazda lub latanie jakimś pojazdem z kumplem coś wspaniałego) dla mnie zawsze BF > CoD :)

0

Ja zdawałem na ul. Nowohuckiej ;) Pamiętam teoria za 2 a praktyka od strzała :P A w dzień egzaminu pamiętam wszystko wracało zaraz i ja jako jeden z niewielu tego dnia zdałem ;P
A słyszałem, że na Balickiej lajtowo. Może egzamin dłuższy ale trasy łatwiejsze.
Aczkolwiek przejdzie Ci radość jak Ci zaśpiewają za OC ;)

14

Pepowi w Barcy włosy wyszły więc nie jest źle :P

8

Jaki dziadek, jak to jest przecież kopia akcji Leo w meczu z Espanyolem ;P

5

Komentarz usunięty

3

No najgorsze co było w Cescu to spadki wydajności... potrafił zagrać jedną rundę dobrze a w drugiej zniknąć... Ale kto tak nie ma ? Ozil potrafi bić rekord asyst w Anglii a w najważniejszych meczach zawodzi, Modrić też miewa mega okresy a potem jest słabiej i dobrze wiecie, że to samo tyczy się Andresa.
Po prostu Cesc trafił do nas w złym czasie i zamiast grać w pomocy to był rzucany na tą cholerną "fałszywą 9" a zresztą dobrze wiecie jak wtedy wyglądała gra Barcy...
Myślę, że teraz byłby naszym generałem... a przy obronie w postaci Pique - Umtiti i Busi w formie nie musiałby tak harować w obronie.

0

Jedyne co możemy zrobić to modlić się żeby z Gomesem było tak samo jak z Modriciem w Realu...

0

Chciałeś napisać CR11 & 4 ;)

1

Fabs trafił do nas w złym czasie... Gdy w pomocy brylował duet Xavi & Iniesta a do tego mieliśmy perełkę w postaci Thiago... A teraz przyjąłbym któregokolwiek z tej dwójki (Fabs-Thiago) z otwartymi rękami :D

0

Każdy tak ma ;) I ze wszystkim co odstawisz a "przywiązałeś" się do tego ;)

0

Szczególnie, że Atletico broni całym zespołem o czym się dobrze przekonaliśmy już parę razy ;)

0

Czeka ktoś z was na "Dunkierkę" w lipcu ? :D

0

Takie pytanko bo ostatnio nie śledzę newsów transferowych... Jest już coś nowego oprócz Oscara do Chin i domniemanego transferu Cancelo do Barcy latem ?

10

"... że Barça interesuje się Coutinho" - no i FAJNIE ! :D
A tak na serio to jeden z nielicznych grajków, których chciałbym zobaczyć w Barcy :)
Przyjaciel Neymara, kolega Pistolero byłoby "zgranie" niezłe :)

Niepotrzebnie wydana kasa na szrot w postaci Gomesa... można było wstrzymać się z tym transferem i odłożyć forsę na inne okienko. Ale Lim się cieszy bo za kasę z transferu Gomesa, Paco i niedługo pewnie Cancelo, VFC spłaci projekt nowego Mestalla a wszystko dzięki Barto ;)

3

Last Christmas...

0

Wolałbym Cou albo Verrattiego niż szklanego ostatnio Thiago ale niechaj w nowym roku przyjdzie ktokolwiek kto odmieni oblicze naszej pomocy :)

0

Witam :) Zawsze w gotowości :) Ivan to dno i 3 metry mułu :) Pozdrawiam, Wesołych Świąt :)

0

Ja wymasterowałem 14 a szczególnie drybling w niej i nie mogę się do tej pory przerzucić na kolejne odsłony FIFY :(

0

Muszę znaleźć informacje czy Alexis w tym roku bawił się jako Mikołaj ulicach Chilijskiej Tocopilli, chociaż grając w Anglii ma ciężko bo tam przez święta grają mecze :(

0

Nie ty jeden mistrzu... Rozstanie z dziewczyną po ponad 2 latach, śmierć najbliższej osoby i jeszcze "kumple" wypięli się na mnie bo odstawiłem ich dla dziewczyny a na to wszystko jeszcze nie ma mnie w kraju :(
Może chociaż inni mają lepsze święta od nas ;)

0

Wesołych Świąt chociaż wam Ramblowicze ! I niech Barca w 2017 zgarnie sekstet :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?