SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest jeden problem... Ivan w Sevilli te statystyki nabijał stałymi fragmentami niestety. Był kapitanem, wykonywał rożne, wolne i karne. Statystyk czysto z gry miał właśnie mało i dlatego od samego początku mi się nie podobał.
13
Boże drogi nie myślałem, że kiedyś zatęsknię za Fabsem i Thiago... Kiedyś ich 4 (Fabs, Thiago, Xavi i Iniesta) to było za dużo na 2 pozycje w pomocy a teraz przydałby się chociaż jeden z nich żeby to wszystko ratować...
0
Ten remis nam nic nie daje :( Mogą powoli myśleć o LM szczególnie jak Real wygra zaległy mecz.
Podstawowy cel na ten sezon to za wszelką cenę nie pozwolić obronić trofeum Realowi bo by się już posrali ze szczęścia.
1
#LaŻenada x2 !
1
#LaŻenada
0
Przyjąć piłkę na 16 i huknąć w okienko... Czy to tak dużo ? Kombinują jak koń pod górę...
0
Dali 30 melonów to Gomes musi grać ;) Ehh.....
0
Ten to akurat szajbus ale Masche nieraz też ma fajne akcje w obronie. I też nieraz blokował na x2 wślizgi (bodaj raz jakiś mecz w LM, niesamowicie mu wtedy klaskali jak zablokował szybką kontrę na skrzydle).
7
Byłem i jestem fanem Stegena od czasów jego gry w Borussi ale szczerze to teraz nieco stanął w rozwoju. Może jakiś kryzys kto wie ale jest jeszcze młody zobaczymy co będzie w przyszłości. Od Neuera różni się tym, że starszy kolega nieraz sam potrafi wybronić mecz drużynie... jak np. setkę Pistolero co obronił bodaj szpagatem a Luis dobrą większość część połowy piłkę sam holował. I np przy tym drugim golu Bilbao założę się, że jakimś cudem by to wyjął a Mats stał niestety jak zaczarowany... chociaż nie zapominajmy, że miał też swoje fenomenalne parady.
Jak na razie to niestety broni to co musi nic dodatkowego nie wnosi :(
0
Wut ? O co chodzi ? Skąd ta nowa nazwa ?
0
Od siebie to polecam Ci Peugeota 206 i 307 potem Golf 4, Audi A3, Skoda Fabia :) Tylko i wyłącznie w benzynie, moc w okolicach 100 koni i będziesz zadowolony.
0
Kaka i Cannavaro gadali przez telebim na SB ;)
0
2007 pamiętam jakby to było wczoraj a to już 10 lat !
0
A jeszcze większe musiałby Barcelonie ;) Ale zapraszamy bo jest paru innych graczy do sprzedania za Chińskie pieniądze :D
0
A no to wszystko jasne. Tzn czytałem coś kiedyś, że "odbił" żonę koledze (jak to wgl brzmi) ale więcej szczegółów nie wiedziałem. Szczególnie ten, że to kolega Leo ;)
0
Ja się zastanawiam czemu nigdy nie było ani słowa o powrocie Icardiego ? Kolejny równy sezon we Włoszech... Wiem, co prawda czytałem wywiad, w którym mówił coś ala, że jest "najemnikiem" ale mimo wszystko dziwi mnie brak zainteresowania jego osobą. Szczególnie, że pan Braida miał tak bardzo pilnować rynek Włoski (Pogbę już załatwił tą sławną kolacją i Kovacicia też upilnował tak że ten przeszedł do Realu...). Real odkupił Moratę my też moglibyśmy spróbować z byłym wychowankiem.
0
Może nie zauważą różnicy ;) Chociaż "Jaramy" trochę wyższy haha
0
Ja nie mówię, że jest słaby tylko, że był wyceniany na ~50 mln a dzięki własnie takim zagrywkom jego cena podbita została do takiej za którą poszedł ;)
1
Jak zwykle podbijanie ceny przez Anglików ;) Aczkolwiek każdy byłby lepszy niż Rakitić & Gomes :D
Angielskie media lubią spekulować i podbijać cenę. A potem właśnie takie Bejle i Szterlingi i inne Stonsy kosztują kupę kasy :P
2
Wystarczy zapytać Tebasa, zagorzałego fana Realu, który otwarcie o tym mówi ;)
1
Niekoniecznie Pogbę. Był Veratti, Cou czy nawet jakikolwiek dobry techniczny pomocnik z wizją, dryblingiem i dobrym podaniem.
Ja wierzę, że w biurach po cichu szykują jakąś bombę bo to niemożliwe, żeby nasza pomoc z najlepszej na świecie stała się tą najsłabszą formacją w klubie i że nikt tego nie widzi.
4
0
Eee Matsa to ty szanuj ! To nasz najlepszy pomocnik zaraz po Don Andresie ! ;)
28
Ten hiszpański futbol jest pokręcony... Real remisuje z nami w ostatniej minucie, my dostajemy w tyłek na RSSS, Real z palcem w tyłku rezerwowym składzie klepie Seville a ta przyjeżdża na Anoeta i rozjeżdża RSSS. Mózg na ścianie.
0
0
Nie tylko u Cb :P Rodzina w Małopolsce mówiła mi, że u nich aktualnie teraz ponad -20 a co dopiero będzie w nocy :P
1
Co prawda dochodzą im umowy ze sponsorami, reklamy i pewnie jakaś kasa od związku ale nie oszukujmy się... piłkarze czy koszykarze dostają taką kasę (w tych najwyższych i najlepszych ligach) że aż głowa mała. Mnie ciekawią np. zarobki w innych dyscyplinach jak siatkówka czy ręczna. Przecież to niebo a ziemia.
Pomyślmy sobie że jacyś średni piłkarze idą do Chin i dostają taką kasę a np. nasi sportowcy olimpijscy muszą jeszcze "dopłacać do interesu" żeby móc się przygotować do igrzysk.
Jak dla mnie ten świat jest chory.
1
Teraz to już chyba chce go wystawić tylko po to żeby podbić za niego cenę i żeby się pozbyć Aleixa w styczniu. Zmarnował gościa który mógł być drugim Alvesem. Miał podobne warunki do tego. Wystarczyło tylko żeby popracować z nim w obronie. Niestety stało się jak się stało.
8
Szczerze ??? Ja na miejscu Barcy po tak absurdalnym zawieszeniu Pique od razu bym wycofał się z tych rozgrywek. Kij z trypletem. Przecież to jest śmiech na sali i kabaret.
Ciekawe jaką minę miałby prezesik Tebas jakby Barca przeniosła się do ligi Francuskiej a kaska by im spadła na tych wszystkich stołkach. Tylko i wyłącznie rywalizacja Realu i Barcy oraz wiadomo jakich dwóch nakręca to wszystko.
1
Większy splendor ma i będzie miała niestety LM.
Wygrasz tylko CdR - ah fajnie ale to tylko pucharek.
Wygrasz krajowy dublet - to już coś, jesteś długodystansowym dominatorem w lidze.
Ale niestety jak wygrasz LM (nieważne jakim stylem jak hmm np. pamiętna Chelsea i czy z fartem jak wiadomo kto) to wszystkim odwala i jesteś po prostu cudowny. Tak jak cudowny stał się Zizou a Ronaldo mimo słabej gry w całym roku zostaje obwieszany nagrodami.