SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja osobiście AKG mogę polecić :) Dobra firma i dobre sprzęty :)
2
Ludziska co wy przejmujecie się jakimiś galami i czy nasi na nią pojechali czy nie. To jest najmniej ważne. Najważniejsze jest to żeby Barca stanęła na nogi i znów grała pięknie.
Tak jak drużyna powiedziała, nie mają powodów do świętowania więc nie pojechali. Z mojej strony mają szacunek. Mam nadzieję, że pójdą za głosem "El President" Pique i tak jak po pamiętnym Anoeta i tym razem zajdą pewne zmiany.
Jak pisałem wczoraj... Leo dobrze wie, że jest królem. I nie musi o tym rozgłaszać... Bo co to za król, który musi mówić, że nim jest ? :)
1
"Money, money, money..." ;) FIFA to mafia ;)
0
Złamał nogę ?
4
Ale w ostatnim czasie chyba nieco mocniej "wspierają" bo Real ma w końcu "realną" szansę na wygranie ligi ;)
0
Ja to bym tego Pique chyba więcej na boisku nie wpuścił ;) Jak tak można podważać decyzje sędziego ?? (aka sytuacja Alba - Lahoz :P)
0
Jedno dla mnie jest pewne... cała 3 zasługuje na podium haha :D
7
No cóż, Cris powinien teraz "gorąco" podziękować kolegom z drużyn, które wygrały mu trofea by ten mógł zdobyć nagrody indywidualne ;) Gala do odhaczenia i jedziemy dalej.
Leo dobrze wie, że jest królem :) A co to byłby za król gdyby musiał mówić, że NIM JEST :)
2
Świetne :D Przeglądałem dzisiaj na kwejku x2 galerie z tym związane :D Jedna to edycja GTA SA a druga Gwiezdne Wojny :P
13
FIFA i Watykan to dwa miejsca, które skrywają najwięcej tajemnic. I żadna organizacja nie ma nad nimi kontroli. Nikt nie może ich sprawdzić.
Tyle różnych machlojek wyszło na jaw i z jednego i z drugiego a o ilu jeszcze nie wiemy to nawet szkoda się zastanawiać.
Futbolem rządzi kasa i układy nie ma się czemu dziwić.
Można się śmiać, że teorie spiskowe ale tak jak pisał Skalpel dostajesz wytyczne z góry i albo się ich trzymasz albo tracisz pracę.
Ja osobiście jestem zdania, że Barca poszła na wojnę z Tebasem i teraz zbierze tego żniwa.
Mam kolegę, zagorzałego fana Realu. On twierdzi że wszyscy bierzemy udział w jednym wielkim cyrku. Że futbol na każdej możliwej płaszczyźnie jest ustawiony. Od losowań, po wielkie turnieje i kto gdzie i co wygra. Że nie liczy się sport tylko jaką bułę nabiją bukmacherzy i same organizacje którą potrząsają futbolem.
4
Jak na razie to cały zespół prezentuje się kiepsko. Od największych gwiazd, bramkarza po rezerwowych i trenerze kończąc.
Zobaczymy co przyniesie przyszłość... ja tam mam nadzieję, że Mats wybroni nam jeszcze nie jeden mecz. Aczkolwiek nie ukrywam, że jego rozwój tak jakby stanął.
Ale popatrzmy też na Bravo... nie zawsze było kolorowo... pamiętam jaki kocur był na MŚ... broni jeden strzał potem od razu dobitkę i wgl szalałem jak głupi (szczególnie, że kibicowałem Chile) ale w Barcy miał też swoje wzloty i upadki. Na pewno boli mnie że nie pomógł nam za bardzo przy przegranej na Bernabeu 1-3...
A teraz City mniej oglądam ale forma Claudio spadła i dużo babolów się pojawiło gdzie ze Stegena się śmialiście w takich przypadkach :P
5
Eee Stegena to ty szanuj :P To ostatnio jeden z naszych najlepszych rozgrywających ;)
0
Dokładnie, dziwi mnie słaba dyspozycja Paco. Presja ? Może za dużo sobie przybrał do głowy. Powinien się wyluzować. W Valenci nie zawsze strzelał gole ale przynajmniej robił robotę... Wystarczy obejrzeć jego potyczki z nami. Jak mając na plecach Pique i Masche odwrócony plecami w stronę naszej bramki gasi piłę, utrzymuje się przy niej i wykłada gałe koledze który zamienił to wtedy na gola. Nie wiem co się z nim stanęło :P
1
O właśnie o tego pana chodzi ;)
0
Ahh ciary mam do dzisiaj jak oglądam tą bramkę. Pamiętam dokładnie te emocje jakby to było wczoraj. Byłem wtedy w PL i oglądałem mecz razem z tatą. Jak wtedy wyskoczyliśmy z foteli jak z procy i te okrzyki po całym domu ! Wspaniałe uczucie. I nie zapomnę tego katalońskiego komentarzu - Toco Toco Toco Toco Pillano !
Mój ulubiony zawodnik... oglądałem go od czasów Udine czasem na żywo na Stadio Friuli :) Szkoda, że go już u nas nie ma. Sprzedaż Fabsa by wystarczyła żeby chociaż trochę pokryć transfer Pistolero. Dla mnie taki atak byłby najlepszy na świecie. A teraz niech się modlą żeby Paco odpalił.
0
No cóż dominacja, mają pakę, spłacili stadion, mówi się o kolejnych nazwiskach i podboju Europy. Hegemon jak Bayern w Bundeslidze czy PSG w Ligue 1
0
Mnie się marzyli na skrzydłach Ney z Alexisem na szpicy Pistolero a za nimi w rozegraniu Messi. Miałem nadzieję, że Sanchez zostanie tak jak zapewniał Barto ale ten jak zwykle zrobił z buzi trampek :)
0
Jak dla mnie Barca to przede wszystkim Socios. Nie stoi za nami Szejk Dubaju, ekscentryczny budowniczy z Madrytu czy Rosyjski potentat paliwowy, Nas rząd nie wspierał tak jak Real. Do niedawna nasza koszulka była święta, nie splamiona sponsorem. To był "Mes que un club" :)
4
Postawili na ilość a nie jakość proste ;) Myśleli, że tym zamydlą oczy kibicom.
Tryplet miał dwie strony medalu. Nam sprawił radość a "Bartłomiejowi" kolejną kadencję, która nie powinna mieć miejsca po kompromitacji roSELLa i spółki.
5
Człowieku tam jest arbiter, który jest bodaj fanem Totków i sędziując ich mecz cieszy się po strzelonym przez nich golu... ostatnio widziałem filmik na yt z "kompilacjami" tego pana ale teraz nie znajdę.
A w Hiszpanii nie lepiej... Lahoz pokazuje czerwo Albie za słowa "znowu ja ??" potem tłumaczy się Messiemu, że wywalił mu kolegę z zespołu ponieważ ten podważa jego decyzje a jak Cris złapał się za jajka i pokazał temu panu coś w stylu, że "zazdrościsz co ??" (jak ktoś wie lepiej to niech mnie poprawi !) to pan Lahoz się tylko uśmiechnął i żadna kara nie spotkała Ronaldo.
LaCabaret !
0
Jak Milan szastał kasą od Silvio "Bunga Bunga" to też był fajny ? Stara marka ale nie ukrywajmy na biedzie nie wyrobiona ;)
2
Ależ Pique i klub ma u mnie poparcie. Nienawidzę tego starego ropucha, zdeklarowanego kibica Realu. Nie wiem jak taka osoba może mieć ważny "stołek".
Tylko sami widzicie co się dzieje jak zadrze się z kimś kto ma lejce władzy ;)
0
Pisałem... Zachciało się wojny z Tebasem to mają :) Nie wkłada się kij w mrowisko. A teraz jak już wojna to na całego.
Po Bilbao pisałem, że jeszcze nieraz nas będą czekać takie kontrowersje... nie myślałem, że wystarczy poczekać do następnego meczu ;)
64
Gerard już nigdy nie powiem o tobie złego słowa ! Nasz prezydent !
0
W Anglii masz już "Goal line" a w Hiszpanii dalej nie więc o czym ty mówisz... powtórki w La Liga może będą za sto lat. I właśnie dlatego nigdy nie przebiją pod względem marketingu BPL chociażby nie wiem jaką kaszankę grały Angielskie kluby :P
0
Pisałem ostatnio, że jak zawieszą Pique co będzie niezłym kabaretem to Barca powinna wycofać się z rozgrywek o CdR... zresztą to i tak "Puchar nie ich króla" :P
26
Wszystko jest w porządku ;) Tak aktualnie wygląda Barca na boisku ;)
5
Pięknie napisane !
On musi zostać prezydentem tego klubu :)
0
A jeśli chodzi o transferowy szał to dużo się mówi o Alexisie. Najpierw we Włoszech dużo mówili, że Juve będzie go chciało wyjąć z Arsenalu. Potem czytam, że może zastąpić "Antłana" w Atletico jak ten odejdzie do Man Utd a dzisiaj przeczytałem, że Kluivert pracuje nad jego transferem do PSG.
I tak w Juve jest lekki ścisk, do tego nie wiem czy by ich było stać na pensję Sancheza, do Madrytu raczej nie przejdzie (nie zrobiłbym tego Barcy) i wydaje się, że jedyna opcja to PSG chociaż nie wiem czy byłby zadowolony z poziomu ligi francuskiej.
5
Jeden z nielicznych piłkarzy którzy kochają swój klub a nie odcinki, które odbierają po wypłacie :P