1

Dyrektorzy już to dawno zauważyli. Barca już nie jest magiczna. Całe szczęście, że Leo potrafi być jeszcze magiczny i możemy zobaczyć akcje takie jak te z Espanyolem.
Z najlepszej pomocy na świecie nasza pomoc jest teraz tą najsłabszą formacją w klubie.

Lucho odejdzie tak czy siak, nie ważne czy będzie tryplet czy pusta gablota. Jestem o tym przekonany.

0

Mamy to ! Anoeta zdobyte !!! Szkoda tylko, że nie w lidze ale dobre i cokolwiek ;)

1

No i to jest karny. Ewidentnie wyciął mu nogę i przyjęte ze spokojem przez Neya ;) A nie jakieś symulki, rzucanie się i machanie łapkami... Mnie Ney coraz bardziej imponuje w polu karnym a dobrze wiem, że na niego narzekałem.
No i Leo wiadomo klasa ;) Wie, że ostatnio Ney ma dołek z golami to odstąpił karnego :)
Pozdrowienia w stronę pana "The Best" (buhaha)

0

Fajnie, że biegamy tylko, że to RSSS klepie piłkę ;) Powinno być na odwrót... Oglądam Ivana i tak mnie śpieszy... nie wie co robić więc biega...

0

Alba miałby zadania tylko stricte defensywne. A nawet jeśli by się zapędził to przecież są tacy panowie jak Busi i Rakitić (który przecież tak bardzo równoważy buhaha).

0

A ja chciałbym zobaczyć obronę w postaci trójki: Alba, Pique, Umtiti i Vidala na wahadle...

0

"będzie mógł stać i czekać na patelnie lub ewentualnie dać jakiegoś nura" ;)
Przecież dobrze wiecie, że kręcę bekę ;)

0

Usunięcie spalonych to ewidentnie pomysł pod Ronaldo ;) Widać, że się starzeje, trafi formę i kolanka po zabawach w Maroko już nie te więc będzie mógł stać i czekać na patelnie lub ewentualnie dać jakiegoś nura ;)

1

Kraków pozdrawia ;) Normy przekroczone nieraz po 800% haha Nie trzeba papierosów kupować. No i zdrowsze jest już tutaj alkoholizowanie się :P Sam nie sprawdzałem ale kolega zamontował w rurze odkurzacza jakiś filtr i przez pare minut wciągał powietrze z zewnątrz... Nie muszę pisać jak wyglądał ów filtr po skończonym eksperymencie.

5

Andres jest wirtuozem a Cris nigdy nim nie będzie haha

Ale każdy argument jest dobry by usprawiedliwiać swoją "gwiazdę"

33

On i tak odejdzie... nawet tryplet tego nie zmieni. Pep też przeciągał przedłużenie, nie chciał nic mówić a potem już tylko ogłosił, że odchodzi.

8



Proszę :) Jest się z czego pośmiać

0

;)
Cóż Hala Dzieci muszą być zadowoleni, że w podstawowej 11 Realu ma miejsce człowiek z tak niesamowitą formą :)
Ale szczerze to ja wolę już Turana, który robi jakikolwiek "wiatr na boisku" niż tegoż oto zdobywcę ZP i "The Best" (co jest po prostu kabaretem no ale eksperci wi(e)dzą lepiej ;p).
Polecam obejrzeć kompilację (w linku) z wczorajszego meczu... gościa, który został uznany za najlepszego piłkarza roku 2016 ;)

0

One (Aqua) "Man" Show ! ;)

2

Jak to on ! "The Best" dive ! :)

0

Nie tylko dzisiejszy mecz... tak jest zawsze... jeszcze nie przestałem się śmiać z symulki z meczu Sevilla - Real a tutaj mamy kolejną porcję śmiechu.

2

You made my day bro ! Hahaha

4

I teraz tylko te myśli w głowie... fart się skończył czy przelew nie dotarł ? Oby jednak to pierwsze ! :D

5

Bo odfrunął do Maroko od machania łapkami :)

2

Ah żeby im tak jeszcze w lidze pkt odebrali... ale jak odpadną z CdR to też dobrze będzie bo wtedy po raz kolejny zapomną o możliwości wygrania trypletu ;)

0

Bo on zawsze nimi macha ? :D

0

A w jakim to miejscu dokładnie ? Musze koniecznie zdobyć autograf ulubionego aktora ;)

Stare wspomnienia ;) Za młodu na historii interesowałem się właśnie wojną secesyjną. A potem w takiej jednej grze przeglądarkowej akurat do "klanu", który się nazywał Konfederacja IXI :) Stare czasy :D

0

Gdzie ty tego Krystiana spotkałeś skoro on "gra" właśnie na SB ?

PS. Props za avek ;) DIXIE ;)

1

Chodziło mi o nowy film z Cristiano ;)

5

Jak myślicie, już niedługo w kinach zobaczymy nowy film spod szyldu Avengers pod tytułem "Aqua-man" ?? :D

0

Symulka Crisa nic więcej :P

0

Nie zdziwię się jakby latem zastąpił Vidala... nic tylko walnąć sobie czymś w łeb jakby to przeszło :D

0

Ma ktoś tego najnowszego nura Crisa ? Jeszcze po poprzednim z Sevillą się nie przestałem śmiać a tu kolejna próba aktorska. Jak ktoś taki mógł wgl zdobyć ZP ??? Buhaha

16

Przecież żartuję ;) Dystansu trochę :P

3

Zapewne wygrałeś tym cytatem życie ;) Polecenia się posypią :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?