SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dyrektorzy już to dawno zauważyli. Barca już nie jest magiczna. Całe szczęście, że Leo potrafi być jeszcze magiczny i możemy zobaczyć akcje takie jak te z Espanyolem.
Z najlepszej pomocy na świecie nasza pomoc jest teraz tą najsłabszą formacją w klubie.
Lucho odejdzie tak czy siak, nie ważne czy będzie tryplet czy pusta gablota. Jestem o tym przekonany.
0
Mamy to ! Anoeta zdobyte !!! Szkoda tylko, że nie w lidze ale dobre i cokolwiek ;)
1
No i to jest karny. Ewidentnie wyciął mu nogę i przyjęte ze spokojem przez Neya ;) A nie jakieś symulki, rzucanie się i machanie łapkami... Mnie Ney coraz bardziej imponuje w polu karnym a dobrze wiem, że na niego narzekałem.
No i Leo wiadomo klasa ;) Wie, że ostatnio Ney ma dołek z golami to odstąpił karnego :)
Pozdrowienia w stronę pana "The Best" (buhaha)
0
Fajnie, że biegamy tylko, że to RSSS klepie piłkę ;) Powinno być na odwrót... Oglądam Ivana i tak mnie śpieszy... nie wie co robić więc biega...
0
Alba miałby zadania tylko stricte defensywne. A nawet jeśli by się zapędził to przecież są tacy panowie jak Busi i Rakitić (który przecież tak bardzo równoważy buhaha).
0
A ja chciałbym zobaczyć obronę w postaci trójki: Alba, Pique, Umtiti i Vidala na wahadle...
0
"będzie mógł stać i czekać na patelnie lub ewentualnie dać jakiegoś nura" ;)
Przecież dobrze wiecie, że kręcę bekę ;)
0
Usunięcie spalonych to ewidentnie pomysł pod Ronaldo ;) Widać, że się starzeje, trafi formę i kolanka po zabawach w Maroko już nie te więc będzie mógł stać i czekać na patelnie lub ewentualnie dać jakiegoś nura ;)
1
Kraków pozdrawia ;) Normy przekroczone nieraz po 800% haha Nie trzeba papierosów kupować. No i zdrowsze jest już tutaj alkoholizowanie się :P Sam nie sprawdzałem ale kolega zamontował w rurze odkurzacza jakiś filtr i przez pare minut wciągał powietrze z zewnątrz... Nie muszę pisać jak wyglądał ów filtr po skończonym eksperymencie.
5
Andres jest wirtuozem a Cris nigdy nim nie będzie haha
Ale każdy argument jest dobry by usprawiedliwiać swoją "gwiazdę"
33
On i tak odejdzie... nawet tryplet tego nie zmieni. Pep też przeciągał przedłużenie, nie chciał nic mówić a potem już tylko ogłosił, że odchodzi.
8
Proszę :) Jest się z czego pośmiać
0
Cóż Hala Dzieci muszą być zadowoleni, że w podstawowej 11 Realu ma miejsce człowiek z tak niesamowitą formą :)
Ale szczerze to ja wolę już Turana, który robi jakikolwiek "wiatr na boisku" niż tegoż oto zdobywcę ZP i "The Best" (co jest po prostu kabaretem no ale eksperci wi(e)dzą lepiej ;p).
Polecam obejrzeć kompilację (w linku) z wczorajszego meczu... gościa, który został uznany za najlepszego piłkarza roku 2016 ;)
0
One (Aqua) "Man" Show ! ;)
2
Jak to on ! "The Best" dive ! :)
0
Nie tylko dzisiejszy mecz... tak jest zawsze... jeszcze nie przestałem się śmiać z symulki z meczu Sevilla - Real a tutaj mamy kolejną porcję śmiechu.
2
You made my day bro ! Hahaha
4
I teraz tylko te myśli w głowie... fart się skończył czy przelew nie dotarł ? Oby jednak to pierwsze ! :D
5
Bo odfrunął do Maroko od machania łapkami :)
2
Ah żeby im tak jeszcze w lidze pkt odebrali... ale jak odpadną z CdR to też dobrze będzie bo wtedy po raz kolejny zapomną o możliwości wygrania trypletu ;)
0
Bo on zawsze nimi macha ? :D
0
A w jakim to miejscu dokładnie ? Musze koniecznie zdobyć autograf ulubionego aktora ;)
Stare wspomnienia ;) Za młodu na historii interesowałem się właśnie wojną secesyjną. A potem w takiej jednej grze przeglądarkowej akurat do "klanu", który się nazywał Konfederacja IXI :) Stare czasy :D
0
Gdzie ty tego Krystiana spotkałeś skoro on "gra" właśnie na SB ?
PS. Props za avek ;) DIXIE ;)
1
Chodziło mi o nowy film z Cristiano ;)
5
Jak myślicie, już niedługo w kinach zobaczymy nowy film spod szyldu Avengers pod tytułem "Aqua-man" ?? :D
0
Symulka Crisa nic więcej :P
0
Nie zdziwię się jakby latem zastąpił Vidala... nic tylko walnąć sobie czymś w łeb jakby to przeszło :D
0
Ma ktoś tego najnowszego nura Crisa ? Jeszcze po poprzednim z Sevillą się nie przestałem śmiać a tu kolejna próba aktorska. Jak ktoś taki mógł wgl zdobyć ZP ??? Buhaha
16
Przecież żartuję ;) Dystansu trochę :P
3
Zapewne wygrałeś tym cytatem życie ;) Polecenia się posypią :P