2

Vidal ;) Przecież jak na niego patrzę to widzę naturalnego następcę Alvesa... dać mu tylko szansę regularnej gry...

1

No tak, Madrycki klub nas uratował od Danilo a my ich od Gomesa...

0

A Pique gdzie się tam wypinał ?

3

Aż mi się płakać chce jak patrzę na tego Gomesa... Jakim cudem on się znalazł wgl w Barcelonie ? Ten Mendes musi być niesamowitym agentem...
Pomoc Barcy kiedyś najlepsza na świecie a teraz najsłabsza linia w klubie...

8

Chwaliliście ostatnio Kasperka za wybicia a on wali dzisiaj piłki na trybuny albo do RSSS :D

0

Na trybunach za bardzo się z drużyną nie zgra... było dać mu szansę w paru spotkaniach z rzędu ale cóż ja wiem... niech dalej na boku obrony gra piłkarz "bezpłciowy" i w ataku i w obronie.

0

To "Antłan" z Atletico czy Messi z RSSS tylko jeszcze bez brody ?? :D

1

Vidal :) Właśnie takich bocznych obrońców chcę widzieć... Alba może i jest szybki ale nie widzę u niego żadnych siateczek albo jakiejś ciekawej sztuczki. Miałem nadzieję że takim pokrętłem na prawej będzie Vidal no ale niestety Lucho jest uparty jak osioł. A brakuje czasem takiego dryblingu... Wiadomo jest Ney jest Leo ale jak nikt z pomocy nie zaprezentuje czegoś ciekawego to mógłby coś takiego pokazywać chociażby boczny obrońca (wystarczy popatrzeć na Marcelo).

2

Niedługo Zizou będzie wolny także ten ;)

A Puyol coś tam robił ale chyba nie kurs trenerski :P

0

Od dłuższego czasu o tym pisze to się śmiejecie ;) Odejście Lucho jest pewne i nawet jak wygra tryplet to nic tego nie zmieni.
Tak samo było z Guardiolą i tak samo będzie z Enrique.
Śmieszy mnie tylko kandydatura Unzué. No ale cóż piłkarzom łatwiej będzie sterować marionetką niż trenerem z nazwiskiem i wieloletnim stażem.
Ja osobiście jestem zdania, że do szatni Barcy powinna zawitać świeżość i po prostu inny punkt widzenia na ten klub. Trener bez DNA Barcy i nie były asystent ale obcy gość tylko oczywiście taki który będzie preferował ofensywny i ładny dla oka styl gry.

13

A może w końcu jakaś świeżość w szatni ? Trener bez DNA Barcy ale za to lubiący ładny dla oka ofensywny styl ?

3

Cały czas się zastanawiam dlaczego zdecydował się odejść z Barcy... Giggs czy wielu innych nawet do 40 wnosili cokolwiek do swoich drużyn :(

1

Przykro mi ale jakoś tego dryblingu i techniki nie widzę u Gomesa. A wierz mi, że jestem na to uczulony bo uwielbiam ofensywny i widowiskowy styl gry. Andre to jak na razie "zagubione dziecko we mgle", co gorsza ociężałe i potykające się o własne nogi.
Jedyna nadzieja jest taka, że Modrić został kiedyś wybrany najgorszym transferem Realu a teraz nie wyobrażają sobie bez niego składu.

1

A za wszystko zapłacisz kartą Master Card ;)

3

Hmm młodość, technikę, drybling, wizję, perspektywy na przyszłość i możliwość zostania bardzo dobrym graczem ???

6

Błąd ;) Już nie "Realu" :P

1

Nie ma co się śmiać... my zamiast nich kupiliśmy Gomesa a wcześniej sprzątnęliśmy im Rakiticia. Ja powodów do śmiechu nie widzę :P

Dodam jeszcze że poskąpiliśmy na Asensio a Douglasa kupiliśmy od tak...

1

Piekło to będzie Crisa w pewnym miejscu jak zobaczy dzisiaj wirtuoza Leo w akcji ;)

2

Jak zobaczę razem na boisku Rakiticia & Gomesa to moje oczy będą krwawić... Boże jakich czasów się doczekaliśmy w pomocy... z najlepszej formacji na świecie być tą najsłabszą w klubie.

9

Taki to ma życie. Ogląda na trybunach najlepszą drużynę świata, potrenuje z nimi na co dzień i jeszcze bierze za to niezłą kasę...
Mogli by go chociaż oddelegować żeby pomógł Barcy B awansować ;P

1

Jak się nie mylę to Barto potrzebował domknąć budżet i opylił chłopaczynę za parę baniek... byle rachunek się zgadzał. Mogli mu znaleźć jakieś wypożyczenie w Hiszpanii żeby tylko przynajmniej dalej był zawodnikiem Barcy.

3

Gdybym był kibicem Madryckiego klubu to bym myślał tak:
"Ja to bym się ucieszył z CdR, szkoda, że już odpadliśmy... nawet lody utrzymują się w pucharku dłużej niż my :( "

13

No tak... koniec miesiąca ;)

0

Ja to się zastanawiam dlaczego Cris ma x3 pedały w aucie jak przecież jeździ Lambo ;)

0

Nie ma szans ;) Cris pada po byle podmuchu i głaskaniu rywala ;)

6

Aż dzień staje się lepszy jak człowiek wstanie i pomyśli, że Madrycki klub znowu obejdzie się smakiem trypletu ;) A sixtet mogą zobaczyć tylko jak przyjadą rozegrać mecz ligowy na CN :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Madrycki klub nie wygra w tym sezonie trypletu, można iść spać spokojnie :)
Żeby jeszcze tylko nie zdołali obronić LM to będzie bajka :D Ale o to jestem spokojny bo "klątwa Ligi Mistrzów" działa :)

0

Zapewne trafimy na Atletico ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?