SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vidal ;) Przecież jak na niego patrzę to widzę naturalnego następcę Alvesa... dać mu tylko szansę regularnej gry...
1
No tak, Madrycki klub nas uratował od Danilo a my ich od Gomesa...
0
A Pique gdzie się tam wypinał ?
3
Aż mi się płakać chce jak patrzę na tego Gomesa... Jakim cudem on się znalazł wgl w Barcelonie ? Ten Mendes musi być niesamowitym agentem...
Pomoc Barcy kiedyś najlepsza na świecie a teraz najsłabsza linia w klubie...
8
Chwaliliście ostatnio Kasperka za wybicia a on wali dzisiaj piłki na trybuny albo do RSSS :D
0
Na trybunach za bardzo się z drużyną nie zgra... było dać mu szansę w paru spotkaniach z rzędu ale cóż ja wiem... niech dalej na boku obrony gra piłkarz "bezpłciowy" i w ataku i w obronie.
0
To "Antłan" z Atletico czy Messi z RSSS tylko jeszcze bez brody ?? :D
1
Vidal :) Właśnie takich bocznych obrońców chcę widzieć... Alba może i jest szybki ale nie widzę u niego żadnych siateczek albo jakiejś ciekawej sztuczki. Miałem nadzieję że takim pokrętłem na prawej będzie Vidal no ale niestety Lucho jest uparty jak osioł. A brakuje czasem takiego dryblingu... Wiadomo jest Ney jest Leo ale jak nikt z pomocy nie zaprezentuje czegoś ciekawego to mógłby coś takiego pokazywać chociażby boczny obrońca (wystarczy popatrzeć na Marcelo).
2
Niedługo Zizou będzie wolny także ten ;)
A Puyol coś tam robił ale chyba nie kurs trenerski :P
0
Od dłuższego czasu o tym pisze to się śmiejecie ;) Odejście Lucho jest pewne i nawet jak wygra tryplet to nic tego nie zmieni.
Tak samo było z Guardiolą i tak samo będzie z Enrique.
Śmieszy mnie tylko kandydatura Unzué. No ale cóż piłkarzom łatwiej będzie sterować marionetką niż trenerem z nazwiskiem i wieloletnim stażem.
Ja osobiście jestem zdania, że do szatni Barcy powinna zawitać świeżość i po prostu inny punkt widzenia na ten klub. Trener bez DNA Barcy i nie były asystent ale obcy gość tylko oczywiście taki który będzie preferował ofensywny i ładny dla oka styl gry.
13
A może w końcu jakaś świeżość w szatni ? Trener bez DNA Barcy ale za to lubiący ładny dla oka ofensywny styl ?
3
Cały czas się zastanawiam dlaczego zdecydował się odejść z Barcy... Giggs czy wielu innych nawet do 40 wnosili cokolwiek do swoich drużyn :(
1
Przykro mi ale jakoś tego dryblingu i techniki nie widzę u Gomesa. A wierz mi, że jestem na to uczulony bo uwielbiam ofensywny i widowiskowy styl gry. Andre to jak na razie "zagubione dziecko we mgle", co gorsza ociężałe i potykające się o własne nogi.
Jedyna nadzieja jest taka, że Modrić został kiedyś wybrany najgorszym transferem Realu a teraz nie wyobrażają sobie bez niego składu.
1
A za wszystko zapłacisz kartą Master Card ;)
3
Hmm młodość, technikę, drybling, wizję, perspektywy na przyszłość i możliwość zostania bardzo dobrym graczem ???
6
Błąd ;) Już nie "Realu" :P
1
Nie ma co się śmiać... my zamiast nich kupiliśmy Gomesa a wcześniej sprzątnęliśmy im Rakiticia. Ja powodów do śmiechu nie widzę :P
Dodam jeszcze że poskąpiliśmy na Asensio a Douglasa kupiliśmy od tak...
1
Piekło to będzie Crisa w pewnym miejscu jak zobaczy dzisiaj wirtuoza Leo w akcji ;)
2
Jak zobaczę razem na boisku Rakiticia & Gomesa to moje oczy będą krwawić... Boże jakich czasów się doczekaliśmy w pomocy... z najlepszej formacji na świecie być tą najsłabszą w klubie.
9
Taki to ma życie. Ogląda na trybunach najlepszą drużynę świata, potrenuje z nimi na co dzień i jeszcze bierze za to niezłą kasę...
Mogli by go chociaż oddelegować żeby pomógł Barcy B awansować ;P
1
Jak się nie mylę to Barto potrzebował domknąć budżet i opylił chłopaczynę za parę baniek... byle rachunek się zgadzał. Mogli mu znaleźć jakieś wypożyczenie w Hiszpanii żeby tylko przynajmniej dalej był zawodnikiem Barcy.
3
Gdybym był kibicem Madryckiego klubu to bym myślał tak:
"Ja to bym się ucieszył z CdR, szkoda, że już odpadliśmy... nawet lody utrzymują się w pucharku dłużej niż my :( "
13
No tak... koniec miesiąca ;)
0
Ja to się zastanawiam dlaczego Cris ma x3 pedały w aucie jak przecież jeździ Lambo ;)
0
Nie ma szans ;) Cris pada po byle podmuchu i głaskaniu rywala ;)
6
Aż dzień staje się lepszy jak człowiek wstanie i pomyśli, że Madrycki klub znowu obejdzie się smakiem trypletu ;) A sixtet mogą zobaczyć tylko jak przyjadą rozegrać mecz ligowy na CN :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Madrycki klub nie wygra w tym sezonie trypletu, można iść spać spokojnie :)
Żeby jeszcze tylko nie zdołali obronić LM to będzie bajka :D Ale o to jestem spokojny bo "klątwa Ligi Mistrzów" działa :)
0
Zapewne trafimy na Atletico ;)