1

Rakitic pokazuje wyszkolenie techniczne... Nic tylko sobie oczy wydłubać...

0

Ciekawe czemu mam wrazenie, że gramy tylko 2 liniami... Obrony i ataku.

0

Roberto pokrył... Atletico powinno mieć już gola

2

Niestety jest fanem Madryckiego klubu.

2

Nie wiem o co jest większy płacz... O to że będą mieli ścisk z zaległymi meczami czy o to, że Celta miała wystawić rezerwowy skład ;)
Meczów będą mieć tyle samo co Barca bo my zostaliśmy w pucharze a oni grali co prawda w KMŚ. Oby Napoli im rozluźniło nieco terminarz ;)

1

Polecam "Chuck". Ale od paru lat jest już zakończona jego produkcja. Do znalezienia na necie jest. Wyglądałem się go z byłą. Fajny serial.

0

Moja ostatnia Fifa to ta z numerem 14 i jakoś nie tęsknię. Tamta edycję "wymasterowalem" a obecne są dla mnie słabe :) i te wieczne problemy z serwerami.

1

No nareszcie w końcu jakaś nagonka na Madrycki klub :) Chwila spokoju dla Barcy.

14

Cochise widzę znów "na tripie" ;) Chciałbym kiedyś spróbować twojego towaru :)

1

Real chciał grać bo Celta miała wystawić słabszy skład kosztem awansu do finały CdR ;)
A w innym terminie to im będzie wszystko jedno i zawsze można urwać jakieś pkt :)

2

"Bardziej artysta niż po prostu piłkarz" - Czyli we Włoszech o Piotrze Zielińskim.
Duma rozpiera, że z Polskiej ziemi może wyrosnąć crack w pomocy na miarę europejskich salonów. Oglądam go oczywiście od początków w Udine ;) I zawsze powtarzałem, że zostanie wspaniałym zawodnikiem, chociaż początki w kadrze Polski bardzo słabe.
Szczerze to jedyny Polak, którego chciałbym zobaczyć w Barcy ;) Mógłby być idealnym następcą Andresa ale... niestety jest kibicem Madryckiego klubu...

1

Gry defensywnej na trybunach się nie nauczy.

5

Ten Mendes to mistrz tak samo jak Riaola. Opchnac takie drewno Barcelonie za taka kasę to mistrzostwo . Szczególnie że w pomocy Barcy grali tylko najlepsi w swoim fachu.

0

Ney chciał akcje jak R10 przeciwko Realowi na SB

0

Ale pajaceria... Więcej zabawy przed polem karnym

0

Oho trzyma go po urodzinach jeszcze.

0

Francisco powraca ;)

1

Nie ma pomocy... Widzę tylko 2 linie na boisku.

1

Komentarz usunięty

1

Jak mnie śmieszą te rozmowy o Neyu. Jak mam oglądać sombrero albo kopanie się po czole to normalne co wybiorę.

0

Ładna piła Aleixa do Paco

3

A duet pomocy w postaci Gomesa i Rakiticia przyprawia o ból oczu (w odp do tytułu artykułu).

1

I Ozil i Isco mają swoje wady... Pierwszy znika w ważnych meczach drugi zbyt długo holuje piłkę ale obu bym z otwartymi rękoma przyjął do nas. Zresztą nawet ślamazarny, wyśmiewany Cesc czy "szklanka" (według niektórych) Thiago byli by dużo lepsi niż obecni gracze wchodzący w skład pomocy Barcy...

1

Trochę czasu stracił :( Mam nadzieję, że nie wpłynie to na niego negatywnie. Szczerze to z miejsca bym go wymienił za Paco... mimo, że tak narzekam na niego w meczach reprezentacji Polski tak fajnie by było mieć Polaka w składzie Barcy.

0

Ja bym tam bardziej wolał powrót Alexisa ;) A Leo mógłby sobie spokojnie do pomocy iść rozgrywać ;)

Aczkolwiek wyciągnąć np. Isco i Ozila po końcach ich kontraktów to byłby majstersztyk ;)

3

Ja bym go tam przyjął z otwartymi rękoma. Real od początku był nie dla niego ale być może jego młoda główka podpowiedziała, że woli być sławny i bogaty i lepiej nazywać siebie piłkarzem Madryckiego klubu niż Malagi. Myślę, że w Barcy by się ogarnął i pod ostatnim szlifem Andresa (który wiadomo niedługo pożegna się z klubem) uczyniłby z niego swojego następcę.

Do Isco jeszcze ściągnąć Thiago i może to jakoś będzie wyglądać ;)
I osobiście nie mogę przeboleć tego, iż Zubi poskąpił ~5 melonów na Asensio a tyle samo dał za no name'a Douglasa.

29

Nie wyobrażam sobie Barcy bez Pique czy Leo... to żywe pomniki tego klubu... wspaniała generacja. Mamy niesamowite szczęście, że dane nam jest móc ich oglądać.

0

"... dobre wykończenie akcji, a także umiejętności techniczne." Haha śmiechłem jak K. Krawczyk ;)

0

Wpisz sobie na yt "skecz niebo".

1

Da się strzelać z dystansu ? Da się ! A przy golu Leo to chyba cała drużyna Atletico była w okolicach pola karnego. Więc tym uderzeniem przebił szyki obronne całej drużyny rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?