SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago nie licząc Busiego to jak dla mnie każdy z nich był dużo dużo lepszy niż aktualne wybory "wuefisty" czyli Rakitić i Gomes. Jak dla mnie ta x2 nawet miejsca w Barcelonie nie powinna zagrzać bo to nie pomocnicy na krój Barcy. Nie wiem co za geniusz wpadł na pomysł z ich transferem.
3
"Zastał pomoc murowaną a zostawi nam drewnianą" Luczo fenomeno ;)
0
http://cdn12.se.smcloud.net/t/photos/t/216062/bayern-zmiazdzyl-barcelone-galeria-memy_19422829.jpg
0
"To jest już koniec, nie ma już nic... Lucho odejdzie, możemy pić !" Taka piosenka na dobranoc. Muszę jeszcze walnąć jakieś %%% przed snem bo będę za dużo myślał o tej porażce.
5
"To jest już koniec, nie ma już nic... Lucho odejdzie, możemy pić !" Taka piosenka na dobranoc.
0
Uciekli do szatni, nie dziwię się
0
Rabiot powinien wylecieć ale co to da
0
Ona od dawna jest wyjaśniona... Pomocy nie ma od jesieni
7
Jak paryski Podsiadło dzieli i rządzi w pomocy to można powiedzieć tylko jedno... Żenada
0
Niech nawet nie mówią o remontadzie w wywiadach . Nie czekam na koniec, idę się nawalić od razu.
1
Lucho się może pakować :)
2
A ja się cieszę z tego wyniku... Może się wam oczy otworzą że pomoc z Gomesem i Rakiticiem to się nadaje ale do tarcia chrzanu... A rozgrywanie w obronie i klepanie bramkarza że stoperami to nie taktyka.
0
Ile będzie Messi holowal piłkę ??
3
Weźcie mi z oczu tego Gomesa
4
No to cześć Lucho ;) CdR bez LM to nic.
5
Do czego to doszło że drewniany zwykle Podsiadło kręci w pomocy jak najlepsi pomocnicy... Wstyd
0
Dzisiaj nas rozjadą... Może i dobrze bo w końcu pożegnamy tego gościa na ławce z klepkami na oczach
0
Jakbym nie wiedział kto gra dzisiaj to powiedziałbym że to ci w ciemniejszych strojach grają jak Barcelona.
0
#La Żenada
Roberto nie ogarnia
0
Stan kiedyś na bramce to zrozumiesz.
0
Boże jakie to jest cienkie...
1
Jakbyś geniuszu nie widział to Suarez się schylil. Wystarczyło podskoczyć a odbilby piłkę głową
3
Ta koordynacja Gomesa boże ...
0
No może się obudzą ... Suarez miał piłkę na głowie
0
Na stojąco...
0
Wrócił Iniesta ale dalej nie możemy zapanować nad środkiem i nie prowadzimy gry.
0
Stegen łata dziury obrony buhaha
8
A już myślałem że gorszej propozycji niż Srna być nie może ... myliłem się ;)
Ja osobiście z czystej ciekawości spróbowałbym jakiegoś wychowanka.
2
Do czego ten świat zmierza... a potem się dziwić czemu dzieciaki wolą rzucić szkołę i zaczynają nagrywać na yt, grać w cs'a i handlować skinami itp itd ;)
0
Haha świetne ;)