3

Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago nie licząc Busiego to jak dla mnie każdy z nich był dużo dużo lepszy niż aktualne wybory "wuefisty" czyli Rakitić i Gomes. Jak dla mnie ta x2 nawet miejsca w Barcelonie nie powinna zagrzać bo to nie pomocnicy na krój Barcy. Nie wiem co za geniusz wpadł na pomysł z ich transferem.

3

"Zastał pomoc murowaną a zostawi nam drewnianą" Luczo fenomeno ;)

0

"To jest już koniec, nie ma już nic... Lucho odejdzie, możemy pić !" Taka piosenka na dobranoc. Muszę jeszcze walnąć jakieś %%% przed snem bo będę za dużo myślał o tej porażce.

5

"To jest już koniec, nie ma już nic... Lucho odejdzie, możemy pić !" Taka piosenka na dobranoc.

0

Uciekli do szatni, nie dziwię się

0

Rabiot powinien wylecieć ale co to da

0

Ona od dawna jest wyjaśniona... Pomocy nie ma od jesieni

7

Jak paryski Podsiadło dzieli i rządzi w pomocy to można powiedzieć tylko jedno... Żenada

0

Niech nawet nie mówią o remontadzie w wywiadach . Nie czekam na koniec, idę się nawalić od razu.

1

Lucho się może pakować :)

2

A ja się cieszę z tego wyniku... Może się wam oczy otworzą że pomoc z Gomesem i Rakiticiem to się nadaje ale do tarcia chrzanu... A rozgrywanie w obronie i klepanie bramkarza że stoperami to nie taktyka.

0

Ile będzie Messi holowal piłkę ??

3

Weźcie mi z oczu tego Gomesa

4

No to cześć Lucho ;) CdR bez LM to nic.

5

Do czego to doszło że drewniany zwykle Podsiadło kręci w pomocy jak najlepsi pomocnicy... Wstyd

0

Dzisiaj nas rozjadą... Może i dobrze bo w końcu pożegnamy tego gościa na ławce z klepkami na oczach

0

Jakbym nie wiedział kto gra dzisiaj to powiedziałbym że to ci w ciemniejszych strojach grają jak Barcelona.

0

#La Żenada
Roberto nie ogarnia

0

Stan kiedyś na bramce to zrozumiesz.

0

Boże jakie to jest cienkie...

1

Jakbyś geniuszu nie widział to Suarez się schylil. Wystarczyło podskoczyć a odbilby piłkę głową

3

Ta koordynacja Gomesa boże ...

0

No może się obudzą ... Suarez miał piłkę na głowie

0

Na stojąco...

0

Wrócił Iniesta ale dalej nie możemy zapanować nad środkiem i nie prowadzimy gry.

0

Stegen łata dziury obrony buhaha

8

A już myślałem że gorszej propozycji niż Srna być nie może ... myliłem się ;)
Ja osobiście z czystej ciekawości spróbowałbym jakiegoś wychowanka.

2

Do czego ten świat zmierza... a potem się dziwić czemu dzieciaki wolą rzucić szkołę i zaczynają nagrywać na yt, grać w cs'a i handlować skinami itp itd ;)

0

Haha świetne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?