SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marca: kontuzja Aleixa Vidala nie tak poważna, po pierwszych badaniach na stadionie wydaje się, że to tylko zwichnięcie
I komu wierzyc...
0
Ale jaja na Anfield ;)
1
Ja tam widziałem skok na nogi Vidala. Zwykłe boiskowe rozgoryczenie leniem od Barcy
1
Dziwna, dziwna. Zwykle była chyba niżej ustawiona.
1
Piszecie że słuszna decyzja o braku kartki dla bandyty ale ja się cieszę że Vidal nie dostał kartki za symulkę bo znając hiszpańskich sędziów to wszystko jest możliwe. Albo że nie chciał zejść z boiska o własnych siłach...
4
Aż mi się wszystkiego odechciało... Nie obejrzałem Vidala przeciwko Atletico przez głupotę Roberto a teraz nie zobaczę go przeciwko PSG przez głupotę boiskowego bandyty...
4
Jpdl... Aż się serio popłakałem...
0
Jak śmiesznie wyglądał Rakitic w przeplatance. Niech się lepiej jednak nie bierze za dryblowanie haha
2
Kiedyś to Atletico odprawialismy na CN z manita
0
Ja tam im na tyłki nie patrzę ;)
0
Suarez jeszcze asystę dorzuca ;) machine ;)
0
Aleix ! ;) Lubię gościa. Dużo widzi. Pamiętam jak w presezonie świetnie uruchamial właśnie Pistolero i teraz też to zrobił ;)
0
Sprawdzę na powtorce bo aż mi się przypomniał Ronaldinho i jego 360° scoop turn przeciwko werderowi bodaj
0
Kto tam chciał Digne siatę założyć "scoop turnem" ?
1
Jak to jest że symulki Crisa są gwizdane a Leo przytrzymuja i kopia na oczach sędziego i nic ?
2
Czemu Digne nie kasowal tego od razu... Uf a Mats taki jakiego chce oglądać !
1
Więcej CSa Ney, więcej ...
0
Ahh się podpalił Aleix, mógł mieć gola jakby spokojnie uderzył.
0
Faulu na Neyu nie było a Samuel od razu dostaje żółtko
0
Mój największy żal do Barto jest właśnie o to, że sprzedał Alexisa. Szczególnie po zapowiedziach, że "jest nie na sprzedaż".
Ogólnie uważam, że Alexis i Cesc trafili w złym czasie do Barcy. Teraz mogliby być dopełnieniem nowego Barcelońskiego "walca" bo tego walca z sezonu trypletu już nie ma.
Cesc byłby teraz reżyserem gry a wtedy razem z Thiago nie mieli szans wygryźć z pomocy Xaviego i Iniesty. Więc 4 takich pomocników nie dało się upchnąć na 2 miejsca w składzie.
Alexis to inna bajka. Jak grał na szpicy to dobrze się prezentował ale to był okres, że Leo dzielił i rządził... przecież jak przychodził Luisito to obawialiśmy się, że Pistolero będzie musiał grać na skrzydle (tak jak Villa czy Alexis ale jak jest wszyscy już wiemy). Ja osobiście byłem zdania, że atak Ney - Suarez - Alexis a za nimi Leo w rozegraniu/pomocy to byłby atak marzeń na lata. Niestety szefostwo Barcy uważało inaczej.
Mówię wtedy był dosyć burzliwy czas. Pep, Tito, Tata i bez wygrania LM. Myślę, że teraz Cesc, Thiago i Alexis bardzo by się przydali.
0
Liczyłem co prawda na występ Alby i Denisa albo Aleny ale no cóż. Niech "Diń" się ogrywa a Rakitić z Gomesem niech nadal pokazują jacy są beznadziejni. Może kolejnym osobom otworzą oczy ;)
3
Jak Totki dzisiaj przegrają to według mnie Chelsea klepnie majstra... Zapas 4 możliwych potknięć to bardzo dużo...
1
Od jego początków w Udine powtarzałem, że może zostać crackiem ;) Wiele osób się śmiało, szczególnie po słabych początkach w kadrze. Ale jak usłyszałem, że przechodzi do Napoli to się uśmiechnąłem. Idealne miejsce dla niego (i tak samo dla Milika).
Tak jak to napisał Mila. Szkoda, że Piotrek jest łączony z Realem (i prywatnie jest kibicem Realu :/ ) bo to jedyny polski zawodnik, który mógłby zrobić karierę w Barcy. A szczególnie teraz jak przydałby się kreatywny młody pomocnik :)
11
W końcu rozgrywamy teraz pod bramką ter Stegena to co się dziwić. Kiedyś takie liczy kręcili Xavi i Iniesta ale każdy widzi jaką mamy aktualnie pomoc.
1
Pod Bernabeu to chyba jakieś mokradła leżą bo tam lubią się kąpać często w polu karnym ;)
A tak na serio to ktoś wie dlaczego ucichła sprawa z gruntem/terenem pod stadionem madryckiego klubu ? Jakiś, jakiś czas temu była afera.
0
Ja bardzo chciałem zobaczyć Vidala na tle Atletico to niestety Roberto odwalił manianę... myślę, że jakby Aleix z Materacami zagrałby dobrze to dostawałby jeszcze więcej szans a tak, no cóż.
0
Koniecznie przeczytaj książkę o Xavim ;) Wiele ciekawych anegdot ;) Na co wydał pierwszą wypłatę, do jakiego klubu był bliski odejścia, o relacjach w szatni itd itd ;) Dostałem już dawno temu jako prezent gwiazdkowy. A że uwielbiałem tego małego Generała to od razu zabrałem się do czytania :)
U mnie temat książkowy związany tylko z zawodnikami Barcy aczkolwiek jest podobno wiele ciekawych biografii innych sportowców. Może kiedyś nadrobię.
Na 100% książka Zlatana jest bardzo ciekawa.
0
W sensie ? Bo dzisiaj trochę nie kontaktuje... wiadomo po piątku ;)
Na pewno auta z Austrii i Szwajcarii bardzo zadbane i utrzymane (jak trafisz od prywatnej osoby bo reszta przedstawicieli czy komisów to wszędzie tak samo).
0
Z Austrii jak najbardziej :) Parę osób w rodzinie zadowolone.
Słyszałem, że najlepsze auta jakie można sprowadzić z zza granicy to auta ze Szwajcarii ale, że ciężko...
2
Chłopaki nie spinajcie. Z Barcą będę do końca ale za dużo Real ma tych zaległych meczów żebyśmy się mogli cieszyć z tego wirtualnego liderowania (być może dzisiaj). A na ten konkretny wyjazd Realu liczę... że pierwszy kroczek do straty pkt ;)
Potem już zostaje tylko nadzieja w meczach tak jak pisałem GD czy Materace vs Biali.