3

Kielce to jeszcze hooy ;) Małopolska a szczególnie Kraków pozdrawia ;) Normy nieraz po 800% przekroczone :D Tutaj dziecku zdrowiej dać papierosa do buzi niż zabrać na spacer ;)

2

Mistrz, no po prostu "pieprzony szef" ! Uwielbiam gościa :D

0

Jak Real straci dzisiaj przynajmniej 2 pkt to jeszcze będę wierzył. Bo jak wygramy GD to zawsze będzie można jeszcze liczyć, że Atletico albo Celta pomoże :)

0

Chodzi mi właśnie o to, że niby jest w 10 ale nie ma ataku na te wyższe pozycje. W sensie, że np. po 1 serii jest 10 i zamiast w 2 odpalić jakąś rakietę która by go wywindowała na lepszą pozycję to po prostu tylko broni swojej pozycji. Reszta "dziesiątki" go po przeskakuje.

2

Jak myślicie, gorsza dyspozycja Kamila to zwykła strata formy czy może przez te dolegliwości z kolanem które wystąpiły pod koniec TCS i które ciągły się do zawodów w Polsce ?
Widać Kraft już odbudował formę, Peterkowi też się pofarciło (przynajmniej w 1 skoku) ale, że go nie lubię to mam nadzieję, że w Lahti nic nie pokaże.
Aczkolwiek jeżeli chodzi o mistrzostwa to obawiam się o Polaków. Byliśmy murowanym tegorocznym czarnym koniem na bardzo dobre występy ale im bardziej zbliżają się mistrzostwa tym bardziej słabiej się prezentują Kamil i Piotrek :( Mam nadzieję, że znów odpalą na mistrzostwa. Czytałem, że mięli jakieś nowe wyczerpujące treningi i że "świeżość" ma wrócić właśnie po tym tournee w Azji... Zobaczymy !

0

A to nie Di Stefano myślał że podpisuje kontrakt z Barcą ?

1

Jak to się mawia "szału nie ma d*py nie urywa". Dużo konfliktów u nich, krychowiak sobie karierę marnuje, słabo grają itd

1

Miałem to pisać haha ;)

1

Podobno jakieś dwa wieżowce i trochę terenów zielonych mieli robić ale chyba stanęło w miejscu na razie. Wiadomo biurokracja :D

5

Oho zaraz zostanie wykreślony z legend Madryckiego klubu ;) I będzie tylko jedna legenda. ON... fenomen... piękny... grzmot... CR*11 !

4

Jak Madrycki klub za Mou rzucał się o sędziów to jakoś nie przypominam sobie dodatkowego karania ich zawodników. Jak wielki Żoze czaił się na sędziego na parkingu podziemnym po meczu to też jakoś kar nie było...

Ale mówiłem, że tak będzie... Zachciało się wojny Barcelonie to mają (mamy)... Nie wkłada się kij w mrowisko. A jeszcze w szczególnie tak ohydne mrowisko.

0

Z tego co pamiętam to Madryckiemu klubowi brakło 1 minuty a nie miliona ;) Pomyliłeś jednostkę wartości z jednostką czasu :D

0

Zacny ;) 206 też są świetne. Mój kolega ma tak odwalony egzemplarz, że z całej Małopolski pytają o niego na zlotach. A drugi taki jeden też jeździ niedaleko. Przerobiony całkiem na rajdówkę, jasnoniebieski, świetne białe felgi, klatka w środku i ta rejestracja... jak kiedyś spotkasz 206 z "ROCKET" na blachach to jest on.

Napiszę na PW, nie chcę robić spamu z linkami do fotek itd :)

0

Siii ;) 307 (Chociaż wolę zapis 3x 0.7 ;D) Benzyna 2.0 :)

0

Ja polecam ING i ich "Konto Direct 18-26 lat".
0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę (jeżeli w danym miesiącu zrobisz transakcję kartą na kwotę powyżej 200 zł, więc jedno porządne tankowanie i masz z głowy a nie jak w innych bankach, że musisz np. wykonać 5 transakcji w danym miesiącu), reszta pierdół też bez jakichś tam opłat, dużo bankomatów, fajna aplikacja mobilna i wgl interfejs na stronie internetowej. Resztę musisz doczytać sam. Ja jestem zadowolony :)
A poza tym Lew na masce i Lew na karcie to jest to ;)

0

Oni są/byli obrońcami a nie pomocnikami ;) Obrońca dla mnie może nawet się kopać po czole byle spełniał swoje obowiązki i nie popełniał błędów. Ale jak dla pomocnik kopie się po czole a już zwłaszcza jeżeli chodzi o pomocnika Barcelony no to jest coś nie halo ;)

1

Polać mu ! ;)

0

Mistrz ! :D

1

Wiesz już to czytałem, nie zapomnij dodać jeszcze, że "równoważy" to już całkiem się będę zwijał ze śmiechu. Następcy Xaviego jak nie było tak nie ma, pomocy nie ma, niedługo będzie wakat na miejsce Andresa i nie wiem co musi się stać żebyście to w końcu zrozumieli.
Chociaż jak wolicie oglądać tylko 2 linie na boisku (obrony i ataku) i co mecz przeżywać horror czy MSN uratuje mecz czy nie to proszę bardzo ale beze mnie.
Mnie w Barcelonie nie oczarował tylko Messi od zawsze uwielbiałem pomocników, cichych bohaterów, reżyserów gry. A w tej chwili z formacji, która była najlepsza na świecie stała się tą najsłabszą w klubie.

I piszcie ciągle, że Ivan był częścią tej drużyny trypletu itd... ale uświadomcie sobie jedno, że tej drużyny już nie ma. Tamta ekipa była potworem, walcem, buldożerem zmiatającym wszystko i wszystkich na swojej drodze. Ale coś się zepsuło i lepiej to szybko naprawić póki jeszcze możemy oglądać Leo i Andresa w akcji...
Ja wolę oglądać wirtuozów futbolu a nie rzemieślników z byle łapanki.

0

Bo obojętnie który i tak będzie o niebo lepszy niż Rakitić. A warianty dwa bo Verratti to wersja taka bardziej defensywna a Eriksen wersja ofensywna.

@Pogba ja nie sprzedaję Ivana bo jest w słabszej formie, ja od samego początku się zastanawiam co on tu robi (tak samo jak Gomes) i kto wpadł na ten "bajeczny" pomysł żeby go tu ściągać. Jeden z najsłabszych pomocników jakich ja oglądałem w Barcelonie. Już nawet "Keitełe" miał lepszą technikę.

0

Money, money, money...
Oj będzie ból, będzie. My jak na razie tylko płacimy kary itd :P

A Perez sprzeda wszystko. Niedługo nazwę stadionu i Cristiano też :)

1

OUT: Mathieu, Rakitić, Rafinha
IN: Verratti/Eriksen, Manolas, Sidibe

Osobne kwestią jest oczywiście Masche. Nie wiadomo czy nie zdecyduje się odejść. Nie wiem co myśleć o Paco... U nietoperzy jak nie strzelał tak chociaż kreował grę a u nas totalnie zagubiony. Chciałbym dać mu szansę ale jakby można go było wymienić za kogoś bez dopłaty albo z dopłatą za jakiegoś cracka to czemu nie.

W sferze marzeń do Barcy oczywiście Cou, Dybala, Lacazette...

1

A wszystko zaczęło się od Bejlaza... Kupiony za 100, wyceniony na 50 a w rzeczywistości był wart może 30 :)

13

Floro budowniczy zawsze da radę !

Finał odbędzie się na Calderon bo będą chcieli go godnie pożegnać :)

6

Do czego to doszło, że musimy się obawiać Alaves żeby nam pkt nie odebrali i życzyć im 120 minut w meczu... Kiedyś mecz z takim klubem oznaczał jedno... Otwartą rękę Pique ku górze ;) Ale co zrobić jak pomoc nie kreuje gry. Skazani na łaskę i niełaskę D10S'a.

0

Verratti, Eriksen, Ozil (i jeszcze wymieniać by można, o Pogbie czy Cou nawet nie wspominając) kreatorzy gry, którzy z pocałowaniem ręki by przyszli do nas gdyby tylko Barca była skłonna złożyć za nich ofertę.
Ale skoro woleliśmy kupić Rakiticia za 20 melonów ( Dobra kwota czy ile tam było?) a potem kupić kota w worku czyli Gomesa za 30 melonów + 20/25 zmiennych dodatkowo zabawy z powrotem Denisa za kasę gdzie wcześniej był już naszym piłkarzem to jakiś śmiech więc niech nadal sobie szukają następcy Xaviego a tu już będzie niedługo pukała pozycja Andresa do obstawienia.

Szczerze to kiedyś mieliśmy za dużo dobrych pomocników tylko na 2 miejsca... przez co Thiago i Cesc byli rzucani po boisku byle ich wepchać zresztą sami wiecie. A teraz przydałby się którykolwiek... czy to Thiago czy Cesc. No cóż...

0



Brak mi czasem takiego pokrętła na PO... z szybkością, dryblingiem i "dziurowaniem" rywala do bólu :) Chciałbym częściej oglądać Aleixa albo niech w końcu uda się sprowadzić kogoś kto godnie zastąpi Alvesa.

0

Ja tam życzę Celcie żeby szybko tego dachu nie łatała :)

12

Crack ! "Rozpalał" w nas emocje, niezastąpiony, nieszablonowy, wirtuoz ;) A potem tylko na koniec wszedł jakiś dziadek i pokazał jak się gra w tłoku :)

1



Bodaj już x2 razy posypały mu się ząbki :) Jakiś czas temu w meczu Ajaxu a wcześniej chyba jakoś raz na meczu reprezentacji :)
No i jak się nie mylę to potrafił też zaliczyć "bliskie spotkanie 3 stopnia" ze słupkiem bramki po wolnym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?