SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roonie pakowal takie wolne...
4
Rakitic fatalne podania... Nawet na pozycje Busiego się nie nadaje do pomocy Barcy
1
Mats !!!
1
Trochę dystansu ;) To La Rambla a nie forum naukowo-filozoficzne ;)
1
No bo mogą stracić przewagę więc trzeba zacząć pod nich ustawiać terminarz ;)
0
Godny polecenia :)
2
Coś niesamowitego ! Kiedyś cudem było zdobyć 3 miejsce w drużynówce a tu dzisiaj 1 miejsce a ostatnio na Zakopanem też powinno być zwycięstwo ale zabrakło jednego troszeczkę dłuższego skoku. Fenomenalni :)
6
To i tak Robuś gra słabo jakby zdobył bramkę albo asystę to słyszałbyś o nim w co drugim zdaniu :)
0
Właśnie jak dla mnie to poradzenie sobie z trudnymi warunkami (a raczej styl w jakim się to uczyniło) powinno być punktowane a nie odległość. Bo jak podwieje pod narty to i Mateja wirtuoz skoczni (przepraszam jednak nie :P) także ten :)
0
A ja powiem Ci, że jest i widuję go co jakiś czas przed ekranem tv. Nie ma drugiego takiego. Jak chcesz zobaczyć wystarczy poczekać do jutra do 12 :)
0
Nic nowego ;) Dla nich to wynik idealny :D
5
Wszystko w nogach i głowie Boga ;)
0
Wiem, wiem ale tu chodzi bardziej o pojedynki Anglia-Hiszpania na arenie pucharów europejskich ;)
Bo wiesz fan BPL powie, że w Hiszpanii są tylko 3-4 zespoły a reszta jest skazana na porażkę z tym TOPem i dlatego tylko kilka zespołów ma szansę na mistrza a prawda jest taka, że jakby wyciągnąć zespół ze środka tabeli La Ligi i postawić przed tym niby wielkim "potentatem" Angielskim (za arabskie albo radzieckie pieniądze oczywiście) to śmiem twierdzić, że z przyjemnością by się oglądało grę takiego zespołu z Hiszpanii :)
6
Cały czas się też nad tym zastanawiam... Fantastyczny styl ma Kamil :) Istna elegancja. Co prawda ostatnio lądowania słabsze ale nie dziwmy się w końcu ma problem z kolanem. Ale krew mnie zalała jak zobaczyłem na konkursach w PL noty po 18 od Słoweńca... Pewnie coś szczypie bo Prevce przestali skakać.
0
Co te Germany tak latają ostatnio ? Było trochę spokoju z nimi a teraz wychodzi na to, że szykowali formę na mistrzostwa w Lahti a reszta (w tym Słoweńcy) się "wystrzelała". Oby nasi wytrzymali do końca lutego :)
1
Fanboj BPL Ci powie, że zespoły spoza TOP 3 La Ligi dostały by łomot od górnej połowy ligi Angielskiej ;) A taka prawda, że pamiętam jak A. Bilbao spuszczało łomot Man Utd w LE (albo jeszcze zanim to się nazywało LE) z wielkim "Ferdziem" na ławce trenerskiej :P
1
*Leo Messi lubi to :D
1
Tak to szkło ;)
0
Powie mi ktoś co to za koreczki miał dzisiaj Neymar ? Aż mi się przypomniały zielone mercuriale z początków A. Sancheza w Barcy :)
Moje ulubione halóweczki były :) Miałem na nich autograf Chileno :) Aż muszę ich poszukać. Tylko teraz pytanie czy są w PL czy we Włoszech :P
1
Danilo czyli PO Madryckiego klubu potrafił sobie wbić x2 samobóje w CdR także z Vidalem nie jest źle ;)
A gry defensywnej na trybunach się nie wyuczy. Najważniejsze, że daje ogień w ataku jak dawniej Alves :)
3
A ja myślę, że jest po prostu za słaby na Barcę a Mendes jest genialnym agentem, że opchnął go Bartkowi ;)
1
Nie będzie go w krajach arabskich, które zostały wymienione. Wiesz na wszystkim, koszulkach, gadżetach itd.
O ile jeszcze poprzednia sprawa z kartami kredytowymi ok ale teraz to dla mnie kpina po prostu ;) Perez sprzedał "Real". Teraz to tylko Madrycki klub sportowy ;)
1
Ostatnio gra nieco dłużej niż 15 minut więc nie opowiadaj głupot...
W ofensywie zjada Roberto nie ma co ukrywać. Szybkość, przebojowość, drybling. Fakt słaby w obronie ale tego na trybunach nie wyćwiczy.
Do tego dzisiaj jeszcze x2 siateczki Aleix założył :D
1
Roberto zostaje w tyle i nic nie wnosi do ofensywy. A jak już wyjdzie czasem to i tak odgrywa piłkę do tyłu. Aleix jest genialny w ataku ale musi popracować nad ustawieniem w obronie. Ale tego nie wyćwiczy na trybunach. Patrzą na Vidala widzę naturalnego następce Alvesa... nawet ruchy podobne.
Nie, nie mam nic do Roberto ale ja go widzę tylko i wyłącznie w pomocy albo jako zmiennik Busiego.
37
Popisał się sędzia na koniec... Cris w miejscu Leo już po dotknięciu by leżał a gość obejmuje Leo, który dalej chce się utrzymać przy piłce ;)
8
Gomes zagrał nieszablonowo i się nie połamał ! CUD !
51
No sami mu rękę wkładają w te zęby no... Luis niewinny !
0
Ja się pytam nie dało się tak biegać w meczu ligowym przeciwko RSSS ? I w innych wpadkach ?
0
Kolejna już dzisiaj ;)
16
Denis jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili ;) Będą z niego ludzie.
Ciekawi mnie jakby sprezentował się Gomes w tej akcji zamiast Denisa. Obstawiam, że by się połamał ;)