2

Wyszlibyście z domu a nie ciągle w tego Lol'a grali albo w CS'a... no ludzie...
Nawet w piłkę wolę osobiście pograć z ekipą a nie poprzez Fife.
Sam byłem i jestem (już mniej) graczem ale jak słyszę nieco młodszych gości jak napieprzają tylko i wyłącznie o grach itd to aż śmiać się chce. Albo o youtubie, całych tych dramach... jak mnie to śmieszy... to już lepiej pograć samemu a nie oglądać jak ktoś inny to robi i jeszcze nabijać mu kieszeń mamoną.

6

Kasa misiu, kasa... (może kiedyś oczywiście ;p)

2

Obserwuje niestety nie tych co trzeba :P
Od dawna już powinno być zainteresowanie Sidibe z Monaco czyli PO z krwi i kości a nie kolejne "farbowane lisy".
I jest jeszcze taki jeden skrzydłowy ale cholera serio zapomniałem teraz nazwiska. Jedno wiem... kocur :D

1

Dobry link ;) Rakitić by sobie dawno nogi połamał po takiej akcji :P Całe szczęście, że akurat on czegoś takiego nie robi ;)

0

Dlatego moja przygoda z Fifą skończyła się wraz z tą z numerkiem 14 ;) Lepiej wyjść i samemu sobie pokopać ;D

30

Aż tak biedni jesteśmy, że nie stać nas na kontrakt Leo ? Sprzedaż Turana to powinna być opcja jeżeli chodzi o ściągniecie do klubu Cou albo Verrattiego a nie żeby pokryć kontrakt Messiego.

0

No i fajnie ;) Najważniejsze, że pozbyli się tego katarskiego ścierwa :)

41

A my mówimy "Xavi wróć !" bo do tej pory nie mamy rozgrywającego ;)

0

Ma ktoś tą wersję gdzie to nowe "logo" Juve podstawili na tle herbu Jagi Białystok ?

0

W sumie to Cou widzę właśnie na pozycje Iniesty, którego kiedyś niestety będziemy musieli zastąpić. Wiadomo można odmieniać pomocnika na defensywnego i ofensywnego ale jak dla mnie do pomocy tylko i wyłącznie Cou.

17

Ja mam trochę inną wersję ;)
ŚO - Manolas (dodatkowo mamy do niego prawo pierwokupu)
ŚP - Cou z LFC (wiem niby skrzydłowy ale jestem pewien że poradziłby sobie u nas)
PO - Sidibe z Monaco (gość jest niesamowity i z tych wszystkich kandydatów jedyny prawy obrońca z krwi i kości)

3

Skoro rocznica okrągła to i butelka też taka powinna być ;)

6

Poświęcił pół roku swojej kariery żeby tu trafić. Mógłby odejść a okienko przecież już trochę trwa a do tego ta reakcja po strzeleniu gola... przecież on prawie popłakał się ze szczęścia. Bardzo chciałbym żeby dostał szansę.

13

Tak sobie siedzę i się zastanawiam... Co się stało z Paco ? Macie jakieś swoje tezy ? Może nie zawsze w Valenci strzelał gole ale kurcze przecież jak nie strzelał to robił robotę i grę.


Popatrzcie, akcja która się zaczyna w 1:03. Paco wygrywa pojedynek z duetem Pique & Masche, mając ich na plecach gasi piłkę, utrzymuje ją, obraca się i wykłada jak na tacy koledze, który strzela gola... tak grają słabi napastnicy ???

Ja nie wiem co się z nim podziało. Czy sobie przybrał za dużo do głowy, jakąś mentalną poprzeczkę? Czy coś od kogoś usłyszał, że ta poprzeczka stanęła się przeszkodą nie wiem. Wgl jak na niego patrzę to wygląda nie wiem na jakiegoś przestraszonego, jak zepsuje akcje to myśli kogo przepraszać ? Powinien wyluzować. W Valenci się dobrze ustawiał, wychodził na pozycje a u nas zagubiony jakby był nowy w przedszkolu. Strasznie na niego liczyłem i będę liczył. Oby w końcu wystrzelił na dobre !

0

Co oznacza, że dłużej się męczą a my się dłużej denerwujemy.
Kiedyś odprawiliśmy rywala w pierwszej połowie, drugą mogli odpuścić, zmiennicy na spokoju mogli zagrać a teraz nerwówki no ;)

1

Mnie chodzi o to, że oczekiwałem od niego asyst z gry... gdzie będzie dogrywał piły najlepszemu tercetowi w historii piłki nożnej a chłopak zgasł.
A w Sevilli zdarzało się, że statystyki "nabijał" sobie poprzez styl w jaki grała Sevilla i to, że będąc kapitanem wykonywał wszystkie stałe fragmenty. Nie oszukujmy się w Barcelonie było wiadome, że nie dostanie karnych i wolnych a jak się dorwał w końcu do rożnych to wykonywał je słabo i bynajmniej nie tak jak w Sevilli.

Ja przed jego przyjściem wyobrażałem sobie, że dostaniemy właśnie takiego pomocnika jak z akcji którą udostępniłem. A aktualnie mamy tak jak napisałem... gdyby postawić na boisku nie wiem pachołek, kija, manekina z plastronem jak na treningu to nie uświadczymy żadnej różnicy pomiędzy nim a Ivanem. Co gorsza kupili Gomesa, który jest taki sam ;)

0

Źródło As & Marca ;)

0

Eduardo Inda: "Messi chce,żeby Jorge Sampaoli został trenerem Barcelony".[@elchiringuitotv]
Skopiowane akurat z La Rambli ale były też chyba inne źródła tej informacji.

1

Zobacz sobie jak wyglądały te jego statystyki z Sevilli. Wykonywał karne, stałe fragmenty, rzuty wolne bo był kapitanem więc nic dziwnego, że staty jakieś tam nabił. Nie powiem rożne bił w Sevilli niesamowicie ale popatrzcie, że przychodził do zespoły który raczej słabo wyglądał w tym rzemiośle (sezon trypletu to zmienił bo staliśmy się potworem pod każdym aspektem, czy to gry klepą, czy kontrataku czy rożnymi). Na początku póki był Xavi to Hiszpan wykonywał rożne, potem spadło to na Ivana który z czasem coraz słabiej je wykonywał (piłka praktycznie zatrzymywała się na 1 przeciwniku po torze lotu piłki albo była źle zagrana) i doszło do tego, że to Leo czy Ney zaczęli wykonywać rożne.

Gdy Chorwat do nas przechodził wyobrażałem sobie coś takiego ->


albo te jego petardy, które też doświadczył również Real
a nie gościa, który będzie "równoważył" a teraz ostatecznie zgasł. Serio jakby postawić jakiś pachołek na boisku albo takiego Gomesa to nikt nie zauważy różnicy...
To co stało się z Ivanem po przejściu do nas jest straszne bo byłem zwolennikiem tego transferu szczególnie, że za małą kasę i podobno ukradliśmy go sprzed nosa Realowi a teraz uchodzę na fcbarca.com za jego największego hejtera (i bardzo się z tego cieszę). Może po prostu uwielbiam graczy bardziej technicznych, z dryblingiem i dających od siebie jakąś magię.

1

Oj mam nadzieję, że polecisz razem z Lucho po sezonie ;)
(Tak jestem pewien, że Lucho odejdzie z Barcy i nawet ewentualny tryplet tego nie zmieni. Dodatkowo jeszcze ostatnie informacje, które wypływają podobno od Leo :P)

1

"Ojciec Mateusz" serio ;)

0

A pogoda też fajna jak i dziewczyny ;) Teraz to mają te fajne Erasmusy, że aż człowiek by się cofnął o parę lat ;)

0

Ja (co najlepsze) zaczynałem od bardzo łagodnych klimatów, wręcz można nawet powiedzieć, że od ambientu. A teraz stopniowo coraz to mocniejsze klimaty wchodzą. Znam praktycznie całą scenę EDM a zawsze udaje mi się poznać coś nowego. Uwielbiam i uwielbiać będę Avicii'ego (byłem na Sky City Festival 2014 Amsterdam i na koncercie w PL), Alesso ale na zawsze w serduchu pozostanie SHM czyli pewna Szwedzka mafia ;) Lubię Garrixa, Skrillexa też się słuchało. Hardwell spoko i wiadomo x2 legendy czyli Tiesto (aczkolwiek on dla mnie będzie tylko i wyłącznie legendą trance'u) & Armin.
Jakiś czas temu dzięki koledze poznałem Marshmello i się na nowo nakręciłem. Dzięki niemu też poznałem trio Krewella.
On to wgl słucha już tak hardcorowych odmian EDM, że to aż nie na moje uszy.
Był i wybiera się na kolejny Defqon.1 ;)

1

9

Oj mam tak samo. Tak bardzo zazdroszczę Katalończykom z krwi i kości.
Mam marzenie zamieszkać kiedyś na stałe w Hiszpanii. Może się uda :)

0

A jak dla mnie Guetta jest przereklamowany. Fakt miał parę fajnych kawałków ale mnie tam on śmieszy... szczególnie po akcji (tak właśnie) z Tomorrowland gdzie ewidentnie odleciał i nie wiedział co się dzieje (riki tiki ???) albo po tym jak na jednym występnie nie zagrał bo bodaj zapomniał albo zgubił pendrive z setem, którego wcześniej przygotował.

Jeżeli chodzi o Tomorrowland to tak jak kolega podał koszt wszystkich dni to gdzieś 3-4 tys PLN, wiadomo można wybrać się na jeden dzień ale no nie oszukujmy się dla fana tego gatunku tylko jeden dzień to coś niewyobrażalnego.
I jak zwykle mam wywalone na mamonę tak w takowych sytuacjach chciałbym być obrzydliwie bogaty i po spędzonym weekendzie na Tomorrowland chciałbym lecieć prywatnym odrzutowcem prosto do Barcelony. A mówią, że pieniądze szczęścia nie dają....

A wracając to w PL też idzie znaleźć parę fajnych festiwali z muzyką EDM.

PS. I fajnie, że taki temat został poruszony :D A co myślicie o postaci Marshmello. Ja tam się ostatnio strasznie nakręciłem ;)

0

Haha za Leo to by i miliard był za niską kwotą ;)
Chociaż jakby ktoś dał 500 mln to Barto by się pewnie skusił...

0

Już paru piłkarzy miało być nieśmiertelnych a potem wykończyły ich problemy z kolanami ;)

27

Jak dla mnie to ta drużyna bez niego gra dużo lepiej ;) Ale niech go tyra może szybciej mu kolanka pójdą :D

6

Mnie wystarczy, że Ney dalej będzie tak "ośmieszał" rywali i wkurzał asika i mareczkę :P Za to go uwielbiam i takiego go chcę oglądać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?