0

Akurat o tym modelu czy rodzaju obuwia Ci nic nie mogę powiedzieć tak pamiętam stare korki Umbro (ah te metalowe wkręty haha czułem się jak Pepe) czy halówki tej firmy jak przerzuciłem się na futsal i zawsze o UMBRO myślę dobrze :)
Ale zależy jak trafisz. Jak to się mówi... "Jak się Chińczykowi uszyje".

0

Tylko, że Leo gra tu i teraz. Tak samo jak Ney czy Andres... w ogóle wszyscy. Więc chciałbym żeby teraz zdobywali co się da. Chociaż jakbyśmy znów wygrywali wszystko a potem przyszłaby nagła posucha to mógłby być jakiś wielki szok nagle. Więc może po trochę ale na długi dystans :) Nawet już bez naszej "złotej ery piłkarzy".

1

Czemu nie ? Jak Ci się tylko podobają itd to czemu nie kupić skoro taniej :)

2

Zawsze można mieć nadzieję. Oni odrobili prawie 10 pkt ostatnio.
Szczerze to ja bym poświęcił krajowe puchary byle tylko nie pozwolić im obronić LM. Wtedy już narobiliby w gacie ze szczęścia i pychy. A niestety tylko my możemy to zrobić bo jak widać Atletico x2 za słabe (pomijając fakt farta Realu). No chyba, że po drodze jakoś trafią Bayern. Ale Real jak zwykle do finału ma autostradę :)

0

No i ostatnio też porusza się jak troszkę zabetonowany :D Tak po tonie na nodze ociężały ;)

0

A no wiem... i znam nasze zdanie na ten temat. Szkoda strzępić ryja. Niech chociaż Leo i Ney sprawiają uśmiech na naszych twarzach :)

1

Spoza Hiszpanii ? Hmm to chyba Totki mają fajną pomoc. We Włoszech wiadomo Juve chociaż inne zespoły też mają ciekawe linie. W Niemczech wiadomo Baja Mynśen, Francuskiej mniej oglądam ale po tym jak Draxler dołączył do PSG zobaczymy.

Jedno wiem na pewno. Pomoc Barcy z najlepszej pomocy świata stała się tą najsłabszą formacją w klubie. Jakby wyciąć z niej Andresa to pomocy nie ma :/

1

Jakbym zarabiał przynajmniej tyle co Arek to bym was wszystkich zaprosił a czemu nie ? Ale niestety tak dobrze nie mam :(
W ostatnim czasie nie jestem stale w jednym miejscu. Czasem tam, czasem tu w PL :)

Ale to czym się zawsze mogę pochwalić i czym się chwalę jest to, że Alexisa przed transferem do Barcy mogłem oglądać na trybunach Stadio Friuli :) Najbardziej ulubiony piłkarz i wspaniały człowiek :) Szkoda, że go tu już nie ma.

0

Pozmieniałoby się coś ? Cholera już nie wiem :P Może zaraz pojawi się jakiś zagorzały fan BPL a nie jak ja na pół gwizdka :P

3

Zasadnicza różnica... my wywalamy kasę na szrot albo raczej na zawodników, którzy wgl tutaj nie pasują lub nie dają realnego wsparcia drużynie (Gomes, Mathieu itp itd). A Real zaczyna kupować dobrych zawodników, z techniką i wizją jak np. Asensio (którego im strasznie zazdroszczę), Kovacić (którego nasz wspaniały dyrektor Braida miał pilnować i co ?) chcą zostawić Isco bo wiedzą, że może jeszcze być decydujący. Do tego teraz całe plotki o Dybali. Perez ruszył głową... kiedyś kupowali Illarę, Khedirę czy tych całych Turków i grali brzydko dla oka a teraz chcą po prostu wygrywać ale zacząć wygrywać tak, że każdy będzie klaskał. I O TO MAM WŁAŚNIE BÓL DUPY ! Tak ;)

1

Puchar Anglii (FA Cup) no to jeden z najstarszych pucharów w historii piłki nożnej. Teraz może jest jednym z wielu ale dla Anglików jest na prawdę ważny, historyczny i drogocenny. Udział w nim biorą tylko Angielskie zespoły zrzeszone w związku.
Wygrany tego pucharu mierzy się bodaj z Mistrzem Kraju o Tarczę Wspólnoty.

Puchar Ligi Angielskiej lub obecnie Capital One Cup turniej piłkarski utworzony na podobieństwo Pucharu Anglii, jednakże mogą w nim uczestniczyć jedynie zespoły Premier League oraz te, które są zrzeszone w The Football League, (zespoły angielskie oraz walijskie, które rozgrywają spotkania w ramach Championship, League One oraz League Two). Aktualnie 92 zespoły mogą brać udział w rozgrywkach Pucharu Ligi Angielskiej.
Zwycięzca rozgrywek kwalifikuje się do Ligi Europy UEFA, jeśli wcześniej nie zakwalifikował się do żadnych innych pucharów europejskich w inny sposób.

Tak Puchar Ligi to ten bardziej "Puchar pocieszenia".

0

Messi jedzie bo będzie w najlepszej 11 a poza tym nie robi z siebie gbura tak jak pewien Pan, który nie pojechał na galę (ani ważni przedstawiciele) bo było wiadome, że Leo wygra ;)

Mnie tylko tak smutno co sobie pomyślę, że jakby Higuain i koledzy potrafili dołożyć nogę po sytuacjach, które im Leo zrobił na MŚ i te nieszczęsne karne na CA to nikt, NIKT by nie podważył tego, że Leo jest najlepszy we wszechświecie.

1

Po prostu mają kasę na zmienników i stać ich na to, żeby nazwiska i kasa siedziały na ławce.
A u nas zaczyna się powoli komedia tak jak z tym, że Srna miałby zostać PO... kto następny ? Kaka do pomocy a Totti do ataku na rezerwę ?? ;)

0

A mnie się to jakoś nie uśmiecha ;) Wolałbym żeby powrócił LFC albo wszędzie wyśmiewany (nawet przeze mnie :P) Arsenal niż oba Manchestery i Chelsea.
No niech nawet Totki coś ugrają ale nie ta dla mnie święcie znienawidzona trójca ! :D

2

Raczej "novantanove" :D Szkoda mi Arka. Może w reprezentacji go hejtuję (no ale co miał piłek na nodze to aż szkoda sobie przypominać żeby się nie denerwować) tak w Napoli mu kibicowałem i stracił trochę czasu :( Ale jest w fantastycznym miejscu. Niech robi swoje i wkłada 200% serca a kibice będą go kochać co by się nie działo :) A wiem co mówię, dużo czasu spędziłem we Włoszech :)

6

Problemy ? POMOCY nie ma człowieku... Barcelona klepie piłkę w obronie ze Stegenem a potem dziura i MSN, które podwojone i skopane (bo sędzia nie widzi) jest całkowicie stłamszone. Może i z jakimiś drużynami co tylko stoją na boisku sobie radzimy ale przyjdzie nam zagrać z takimi zespołami jak RSSS, Malaga, Atletico czy właśnie Athletic to bijemy głową w mur. Nie ma pomysłu wgl.

1

Myślałem, że wypożyczą go do jakiegoś hiszpańskiego klubu żeby przebył drogę jak Rafa czy Denis a Barto go sprzedał do Niemców, żeby budżet się zgadzał...
Szczerze to jakbyśmy mu dali szansę taką jaką dostał w Chorwacji to prezentowałby się pewnie lepiej niż Gomes i Rakitić... ale cóż nam teraz trzeba rzemieślników i słupy na boisku niż kogoś z wizją i techniką ;)
Ja tam Alenowi życzę jak najlepiej i mam nadzieję, że Barca nie zmarnowała młodemu kariery...

2

Oh ah ! Potężny Cris wraca na potężną Granadę !

4

Znam ten ból... x2 lata temu zmarły mi oba psiaki. Jeden po drugim. Pierwszy z choroby a drugi z tęsknoty. Były ze mną od dzieciaka ;(

2

Bo Kamil jest technikiem a nie lotnikiem :)

0

Polski klasyk internetu :)

14

Taka trochę "boja" do basenu ;) Czyli pewnie dla Pana Nurka :)

6

Ja kiedyś widziałem mema "O takie Polskie skoki - skakałem" :D

1

Cris symuluje, bije i kopie rywali i kary nie dostanie a Geri za powiedzenie prawdy może zostać ukarany... KPINA po prostu !

10

"Przejdziem Odrę" hahahah

0

Teraz już nie dekorują x4 miejsca ?? Pamiętam, że nieraz stawał 4 zawodnik...

1

Zawiesił swoją karierę na razie. Słaba dyspozycja. Ja też od nowa wszystkiego się uczę bo przestałem oglądać skoki po x2 złotach Kamila na IO :)

0

Miałem nadzieję, że Kamil podjedzie do Tande i go pocieszy jakoś zaraz po skoku ale kamery chyba nie wyłapały :P

0

Bo byliśmy ale o ile powiększyliśmy przewagę dokładnie.

0

A jak Puchar Narodów ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?