0

Nie wiem jak wy ale mnie martwi fakt, że Atletico trafiło się najlepiej. Jakbyśmy trafili na nich w półfinale to będzie okropna wiadomość. Tak nienawidzę murowania pola karnego i na grę pod remis albo 1-0...

1

Liczy się wynik ;)

0

Ja powiem więcej... Mnie by wystarczył chociaż jeden puchar na sezon byleby Barca grała cały czas ładną dla oka piłkę. A nie, że ja muszę oglądać 70 minut agonii z takim Betisem żeby dopiero po stracie gola ta drużyna zaczynała cokolwiek grać... a potem na sam koniec i tak jest ograbiana przez sędziów Hiszpańskich ;)

0

Bo Orange ogólnie cieniuje od dłuższego czasu ;) Mam tam znajomego człowieka wysoko to mówi, że strasznie tracą klientów i wgl. Szczególnie w Małopolsce różne firmy biją ich na głowę ;)

4

"Pszypadek ? Nie sondze..." :D

0

Nie wiem jak u was ale ja mam wrażenie, że pewien klub jest już rozstawiony z Leicester a Barcelonie się dostanie Atletico/Bayern... Tyle kombinacji a jak przyjdzie co do czego to i tak najgorzej jak się da :(

0

Nie wiem czemu ale mam dziwne wrażenie, że madrycki klub dostanie Leicester a na nas czeka jak nie Atletico to Bayern...

0

Ładne podanie Stevena do bramkarza ;)

0

Bayern już i tak całą Bundesligę wykupił i zdominował więc nie potrzebują kupować piłkarzy i mogą się zacząć chwalić "szkółką" ;)

0

Czy ja wiem... np. taki Bayern zarabia jeszcze na nazwie stadionu i bodaj koszulkach treningowych na których jest inny sponsor niż na meczowych trykotach.

0

Co najlepsze Eleven było kiedyś pośrednikiem i to oni załatwiali/sprzedawali C+ prawa do np ligi hiszpańskiej a teraz wyczuli że można samemu zrobić biznes i kupili ligę włoską i francuską bo ta dla C+ w Polsce była nieopłacalna. Prawa do La Ligi w Polsce nabył beIN ale, że nie ma zaplecza/bazy w Polsce więc udostępnił prawa Elevenowi.
Mnie ciekawi sytuacja, która miała miejsce przy przetargu na prawa do rodzimej kopanej. C+ żeby utrzymać te prawa musiał nawiązać współpracę z Eurosportem jak nam wszystkim wiadomo lecz nie wiadomo kto był tym drugim podobno "potężnym" rywalem. Ja stawiałbym, że to również był beIN...
Ligę Angielską udało się utrzymać C+ ale też sporo przepłacili.
Coś mi się wydaje, że już niedługo beIN wejdzie do Polski i wykosi wszystko co się da. Zaczynając od pucharów a na rodzimej kopanej kończąc. I dobrze bo może w końcu będzie tv typowo sportowa... bo ja teraz żeby mieć sport muszę to kupić opakowane w gówienka C+, których nie potrzebuję i płacę przez to więcej.

Zobaczymy jak to będzie ale najbliższe lata mogą być ciekawe jeżeli chodzi o tv w PL.

0

Zawsze możesz sięgnąć po lizaki ale cukier też szkodzi ;)

1

Skąd ja to znam ? ;) ponad 2 lata, olani koledzy, brak czasu dla rodziny, porzucone hobby i nałogi a potem ahh szkoda gadać

1

Ostatnie zdanie niszczy mózg. Real oba ostatnie triumfy zawdzięcza dzięki sedziom a ci śmieją jakieś wyliczenia robić... Buhaha

0

Neymar bierze ciężar gry na swoje barki, Umtiti bestia a Mats fenomenalny ! Trzeba popisać się nie lada odwagą i pewnością, żeby nadal zostać na połowie przeciwnika i jeszcze utrzymać piłkę w takim stylu. Do tego ta wyciągnięta setka Cavaniego w stylu Neuera ! Jaka szkoda, że nie udało mu się jakimś cudem obronić gola Urugwajczyka... bo wtedy powiedziałbym, że Manuel może już niedługo zostać "połknięty". I te bojowe okrzyki Matsa o których mówił Masche. Rośnie "mur" na lata :)

0

To po wejściu Gomesa zdobyliśmy 3 bramki :) Wszedł w 84' :D

0

Pojawiły się już jakieś epickie kompilacje z tego niesamowitego meczu tak jak po remontadzie z Milanem ?

5

Raczej "Rudy" bawi i uczy ;)

0

Jak to mawia klasyk "Nic nie gra tylko farci" buhaha kończy to się Ronaldo bo jedyne co jeszcze potrafi to dołożyć nogę albo głowę i przewrócić się wbiegajac w pole karne.
Chociaż ja jestem zdania że Leo powinien grać za plecami Pistolero i bardziej w rozegraniu a Alexis mógł zostać i stworzyć zabójcze skrzydła z Neymarem.

18

Awansuj mając 0% szans na awans - Barcelona ;)

0

Nawet remontada nie zmieni mojego zdania o nim. Mam nadzieję, że już niedługo doczekamy się nowych pomocników w Barcy i powróci dawna siła pomocy.

2

Po golu Cavaniego powtarzałem cały czas "braknie czasu, braknie czasu". Strasznie byłem smutny ale ojciec, który siedział obok mówi "siadaj, uspokój się ! zobaczysz, że to będzie ten wieczór !".
Do 3:0 byłem strasznie nakręcony. Jeszcze jedna i może jakoś uda się w dogrywce. Po stracie gola ciśnienie zeszło ale zestresowany jak nie wiem.
Pamiętam gol Neya z wolnego cieszyłem się ale cały czas "To za mało ! :("
A od 5 bramki to byłem w szoku. Po golu Roberto najpierw oniemiałem a potem podobno krzyczałem najgłośniej w swoim życiu. A co krzyczałem ? "Nie wierzę ! Odrobili ! Odrobili ! Przechodzą do historii ! Są pieprzonymi szefami !"
I jak mało kiedy się popłakałem ze szczęścia. Serio tak bardzo się roztrząsłem, że siedziałem z głową w rękach i się trząsłem. Futbol daje niesamowite emocje !

12

Mats ! Uwielbiam gościa :) Mam nadzieję, że szybko wygryzie Neuera ;)

12

Madryt zdziwiony sędziowaniem ? Ciekawe co myśleli jak im sędzia w finale LM uznał gola Ramosa, który był na spalonym i golem dał nadzieję na triumf.
Hipokryzja...
Coś pięknego jak boli tyłek wszystkich ! I niech boli bo to co zrobili nasi bordowo niebiescy chłopcy przejdzie do historii europejskiej piłki klubowej !

Wiadomo najbardziej wkurzają głosy białych fanów ale głosy kibiców "średniaków" którzy pałętają się po LE (i dobrze wiecie o jaki klub z jakim trenerem chodzi ;D) mnie po prostu śmieszą :)

A od siebie ? Barco jesteś wielka ! Przepraszam, że zwątpiłem ! Tak jak wielu nie sądziłem, że jesteśmy zdolni do takich remontad. Szczególnie jak miało się na uwadze raz jeden pojedynek w LM z Atletico gdzie też wynik nie dawał nam awansu a Busi w bodaj ~85 minucie zamiast zapieprzać po piłkę, która wyszła na aut to sobie po nią spokojnie na luzie szedł...

5

Ból pupy w madrycie bo dalej jesteśmy w grze o tryplet ! Oni dobrze wiedzą, że tylko my i Bayern możemy ich powstrzymać przed obroną trofeum. Bo inaczej fart i niewidzialne spalone znów wygrają Realowi LM.

2

Jak może mówić skoro od bardzo długiego czasu to białym pomagają ? No ludzie skoro potrafią dostać karnego po tym jak jeden zawodnik Realu popycha w polu karnym drugiego kolegę z drużyny to nie ma o czym gadać ;)

0

Ludziska !!! Macie jakieś epickie w bardzo dobrej jakości kadry Leo z kibicami z wczoraj ? Poszukuję czegoś fajnego a nie jestem w stanie przejrzeć całej La Ramblii z 24h ;)

0

Ludziska jakieś epickie wersje zdjęcia Leo z kibicami ?? Chyba dobrze wiecie o jaki kadr chodzi.

3

Redakcja ASa widać nie posmarowała i boli ich "coś" ;) Przeszliśmy do historii !
No tak karne dla Barcy nie słuszne ale jak Real dostaje karnego po tym jak jeden zawodnik Madrytu popycha w polu karnym drugiego to już dobrze ?? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?