SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszyscy 3 siebie warci taka prawda... i żaden z nich nas nie zbawi, Rafinha to samo. Cały czas będę zdania, że potrzeba nam innym zawodników do linii pomocy.
0
U Lucho to modne :) Zamiast dobić albo po prostu zakończyć mecz w 1 połowie jak z Osasuną to my się musimy dłużej stresować a zawodnicy dłużej męczyć ;)
11
Andres jest jak wino... im starszy tym lepszy ! Oj długo będziemy za nim płakać jak jego przygoda z Barceloną dobiegnie końca. Następcy Xaviego do tej pory nie znaleźliśmy ale następcy Iniesty nigdzie nie znajdziemy !
0
A za Leo z szatni Argentyny nie tęskni ??
Nie ukrywam, że widziałbym go w Barcy... tak samo jak Cou i paru innych grajków :)
0
Bo nie oszukujmy się ale liga Angielska jest dużo bardziej konkurencyjna :) Ale i tak wolę La Ligę :) I uważam, że każda drużyna z czuba Hiszpanii poradziłaby sobie z każdym potentatem z Anglii :)
0
Wygrałeś :)
0
0
Mafia jakaś ? Jakieś porachunki i pogróżki ? :D
2
Ja do tej pory się zastanawiam co on robi w FCB i kto wpadł na pomysł by go ściągać :)
0
Nie kare tylko jest po prostu beznadziejny. Szkoda Umtitiego... powinni się zgrywać z Pique na środku obrony...
1
Mnie się tam nowy "imidż" Leo podobał :) Był po prostu inny niż przywykliśmy.
Co jak co Cris też ma nowy "złoty" kolor buhaha
0
Po prostu chcę żeby przyszedł ktokolwiek kto w trudnych momentach będzie potrafił odciążyć MSN, zabrać ciężar odpowiedzialności na siebie. Bo jak MSN nie ma swojego dnia to przeważnie wtedy tracimy pkt. Te wasze "Denisowanie i Gomesowanie" mnie śmieszy bo obaj nic nie wnoszą do gry... tak samo jak Rakitić, który w formie czy bez i tak jest beznadziejny.
Chcę po prostu móc znów patrzyć na grę w pomocy z wypiekami na twarzy i móc krzyknąć "WOW" po wspaniałym magicznym zagraniu naszego pomocnika.
Czy to aż tak dużo ? Tak trudno zrozumieć ?
0
A ja od zawsze na zawsze tylko i wyłącznie konsola :) I nie martwię się czy coś mi pójdzie czy nie ;) Ale jak kto woli :D Do przeglądania neta wystarczy mi tylko telefon :)
0
Skąd wiesz ?
1
Peszek :( Oby Barca poprawiła nam i Tobie humor :)
Z Małopolski jesteś ? Ja w tym roku już trzy razy uniknąłem spotkania z dzikiem i raz ze stadkiem x3 saren ;)
0
Człowieku niech przyjdzie ktokolwiek byle rozruszał naszą pomoc... bo jak nie ma Andresa to leżymy i kwiczymy... Gomes i Suarez mieli być naszym ożywieniem a na razie nic nie wnoszą. U Rakiticia nie uświadczysz dryblingu ani żadnej magii. Najsłabsza linia pomocy od lat ! (oczywiście wyłączając Inieste bo on jest akurat jak wino).
0
Wolałbym Cou z racji dobrego zrozumienia z Neyem i Pistolero ale co tam :)
0
Zapomniałeś o symulkach i nurkowaniu w przypadku Sterlinga ;) Ahh to złote dziecko angielskiej piłki buhaha :)
A Sane gra dobrze... bardzo młody jest będą z niego ludzie jeszcze.
0
A ja myślę, że i Suarez mógł przyjść i Alexis zostać.
Tak samo jako @Geble bardzo mi szkoda odejścia Sancheza. Bardzo chciałbym zobaczyć Alexisa i Neya na skrzydłach, na szpicy Luisa a za nimi schodzącego nieco do pomocy Leo. To byłby dopiero atak...
0
Dzisiaj po tylu meczach już skakałem, że masakra :D A gdzie tu jeszcze do meczu Barcy :D
Bayern jak Bayern... męczy się z autobusem ale zapakują jakiegoś gola ze stałego fragmentu albo z dystansu tak jak Costa i 3 pkt są... tego mi strasznie brakuje w Barcy... uderzaliby częściej z dystansu.
1
Bo Anglików chyba nie da nauczyć się grać w piłkę ;)
0
U Pepa też to było modne :) Pamiętam jak w gazetach wyliczali kolejne ustawienia obrony Barcy... Ile tego raz było ? 20 parę ?
13
Wiem, że znowu o polityce ale jak dla mnie to wszystko co się dzieje to jest jeden wielki kabaret... Jak PIS był w opozycji to PO nimi pomiatało i było dobrze a teraz PO jest w takiej sytuacji to dziwią się jak tam można. Śmieszne partie i ludzie.
Od razu uprzedzam nie jestem za nikim. Nie wiem kto może zmienić Polskę i nie wiem czy to się kiedykolwiek uda ale dopóki nie odsunie się od koryta tych samych świń które są od lat to nic się nie zmieni.
Tak bardzo mnie to śmieszy... Gdzie było PO jak ich rządy i ludzie rozkradali Polskę, żyli ponad prawem itd ??? Czemu wtedy nie bronili Konstytucji, demokracji, nie słuchali narzekań zwykłych prostych ludzi i mieli w nosie media ? A teraz nagle płacz i odstawianie cyrków bo stracili większość i nie mogą ustawiać życia pod siebie ?
Ja będąc np. człowiekiem PO zapadłbym się pod ziemię wtedy gdy wyszła cała ta afera taśmowa... po słowach gdy jeden z ministrów mówi "że Polska istnieje tylko teoretycznie" i sami wiecie co tam jeszcze było...
W Polsce nic się nie zmieniło i nie zmieni. Może nasze dzieci albo wnuki będą miały lepiej :) A my cieszmy się naszą Barcą, cotygodniowym meczem drużyny i cieszmy się, że możemy oglądać najlepszego piłkarza w historii futbolu i że gra akurat w naszych czasach i boiskach Europy :)
1
Alves odszedł bo sam tego chciał i Barca dała mu wolną rękę po tylu latach...
I przyszedł Aleix i szczerze myślałem, że mamy idealnego następcę... no jakbym widział Alvesa... zwinny, szybki, techniczny jednak musiał popracować nad grą w obronie...
A co się stało potem tego nikt z kibiców nie wie...
Ja jestem za tym, żeby Vidal dostał szansę... a jak nie to Lucho będzie miał u mnie bardzo wielkiego minusa...
2
Po kiego grzyba nam Srna ? Już gorzej upaść nie możemy ??
Kogo jeszcze zamierzają z emerytury ściągnąć ??
Ja cały czas jestem żeby dać szansę Aleixowi... Roberto tylko i wyłącznie do pomocy....
0
Real rok w rok ma tylko i wyłącznie białą koszulkę i nie narzekają :P
Nie jest źle ! Zawsze mogło być gorzej... Powinniśmy się cieszyć z tego, że zniknęło to katarskie szkaradztwo :)
Najważniejsza będzie i tak ilość trofeów, które piłkarze wygrają odziani w tą koszulkę :)
14
A ja jestem cały czas za tym żeby dać w końcu do cholery szansę Aleixowi !
Na ŚO dołączyć Marlona i dokupić Manolasa...
Pique, Umtiti, Manolas i Marlon ! Pożegnać Mathieu i Vermę a Masche będzie zmiennikiem Busiego.
A do pomocy tylko i wyłącznie Cou ! Tylko on może rozruszać ten cyrk jak nie będzie Andresa. Do tego lubi się z Neyem i Pistolero.
0
To już od dawna wiadomo, że piłkarze nie grają bo kochają ten sport tylko dla kasy... przecież każdy dzieciak, który lubi grać w piłkę chciałby być piłkarzem tylko i wyłącznie z dwóch powodów... sława i kasa ;)
0
To ile jeszcze tych spraw do końca ? Bo się już pogubiłem ;)
Jakiś czas temu było głośno też o tym haniebnym pakcie który podpisał Barto i uchronił tyłek rosella od więzenia...
0
A ja wciąż mam nadzieję, że się przebudzą i w końcu otworzą oczy w zarządzie Barcy, że nasza pomoc nie istnieje... przynajmniej bez Andrzeja...