0

Nie tylko twoje marzenie. Bardzo chciałbym Cou w Barcy. Dziwię się, że Luis i Ney nie zaproponowali jego kandydatury. Oboje z nim grają.

0

Pytanie tylko po co ? :D

4

Cudo ! Pamiętam wtedy emocje jakie mi towarzyszyły. I ta euforia razem z ojcem ! Coś pięknego :)

0

Był szefem w sezonie trypletu... Wtedy to nawet Leo bodaj 2 czy 3 gole strzelił z głowy jak nigdy. Teraz trochę słabiej to wygląda.
W sezonie trypletu Barca była potworem. Klepa, kontra, stałe fragmenty, jak trzeba było to bronili (był takie dwa mecze gdzie oddaliśmy posiadanie piłki a mimo to wygraliśmy).

0

Pewnie ma mechaników polaków :D

0

City raczej tego nie ogarnie :P Po prostu angielski klub :D Gorzej bo Bayern łyknął i coś tam jeszcze pograją i nawet pomimo odejścia Pepa to coś im tam zostało.
Arsenal zawsze chciał grać ładnie ale zawsze był tylko marną imitacją Barcy.
Zizou też coś tam chce poklepać ale mam nadzieję, że mu nie wyjdzie.

Najgorsze jest to, że my też już nieraz nie gramy tak do bólu widowiskowo jak dawniej ale niektórzy znają moje zdanie dlaczego (tak chodzi o zawodników wchodzących w skład pomocy).

0

To akurat mnie nie cieszy :D Nigdy go nie lubiłem :P

0

Dopiero wróciłem do domu i jak mi się mordka ucieszyła :D The Bus upokorzyli Muł United :)

I City też słabiutko.

15

A jak dla mnie to Umtiti był "pieprzonym szefem" i zasłużył na wyższą ocenę. I przynajmniej zawodnika meczu od redakcji bo wiadome, że od użytkowników to zawsze dostanie albo Messi albo Neymar.

0

No to Samuel "zablokował" :D

3

Taka perła, która tak czy siak zagłosuje na Ronaldo, który nawet jakby złamał nogę albo zerwał więzadła i zaprzepaścił szansę to on na niego i tak by zagłosował i się tym szczyci...

0

Jeden z nielicznych piłkarzy któremu można wierzyć :) Już od dawnych czasów marzył o grze w Barcy i mu się udało :) I możemy być pewni, że najbardziej zależy mu na drużynie bo jak mało który piłkarz walczy dla zespołu :)
El Pistolero !

6

Ja na miejscu Bravo bym pozwał te gazety.
Claudio jest bardziej utytułowany niż klub w którym gra...

1

A potem jeszcze Zabaleta leżał i schodził z boiska...

0

Manolas mejbi ? :D Mamy pierwokup od Romy.

26

Umtiti MISTRZ ! Od początku wiedziałem, że będę go lubił :) Tyle lat czekaliśmy na kupno porządnego stopera z krwi i kości i się doczekaliśmy. Przed kontuzją w wyjazdowym meczu ratuje Stegena praktycznie jajami blokując strzał do pustej bramki dziś pewny i ta akcja w polu karnym co blokuje tyłkiem strzał po czym jeszcze dalej odwrócony wybija piłkę piętą !
A Stones ? No to pokazał czemu wszyscy mówili że angielski "heban". Dobrze, że to City za niego przepłaciło.

O rudej "tuzie" się nie będę wypowiadał bo już ostatnio to robiłem.

Leo to Leo :) Kolejny hat trick z dużym rywalem a inni niech dalej obijają Malmoe i Ludogorce czy Shaktary.

No i Bravo nam sprawił prezent na rewanż :) Z United itd też miał fajne wpadki :) Ale nie to MAtS tylko popełnia błędy. Będzie grał non stop to będziemy mieć nowego Neuera !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A więc Pepcio postawił na szybkość (Sterling, Nolito K. de Bryune)... Ale cieszę się, że Aguero na ławce.
A co do Barcy no to właśnie boję się o mobilizację i skupienie w obronie. I ten Masche na PO wygląda fatalnie....

0

Dzień w którym ta ruda tuza odejdzie z Barcelony będzie jednym z moich najszczęśliwszych dni :)

14

Buhaha tylko tyle do powiedzenia :D Luis marzył o grze dla Barcy :) A ja marzyłem o nim od czasów jego gry w Ajaxie !
PSG też od 2 lat kusi Neymara... I co ? I pstro ! Bo grają w najlepszym klubie na świecie ! I są przyjaciółmi na boisku i poza nim... to coś więcej niż kasa.

0

W przenośni na ławce...

0

Jestem wściekły na Lucho. Bardzo chciałem zobaczyć dzisiaj Aleixa. Niech się chłopak lepiej pakuje skoro gra taka tuza jak Mathieu a on siedzi na ławce.
Wszyscy przejrzą na oczy w stosunku do Lucho ale jak znów przyjdzie gra taka jak za Taty (oczywiście odpukać bo tego nie chcę ale...)

Po jakiego grzyba x2 LO w tym meczu. Co Rafuś gra bo się tatusiek poskarżył jakiś czas temu ?? I boją się, że odejdzie jak Thiago...

5

A ja widziałem w nim naturalnego następce Alvesa na lata... Piekielnie szybki, z dobrą techniką, dryblingiem i przeglądem pola. Przecież świetnie puszczał Pistolero do boju i przemyślanie nie, nie wrzucał tylko podawał w pole karne.
Nie wiem co się z nim stało albo czy ktoś go zniszczył w tym klubie ale żałuję, że tak się dzieje.
Ja szczerze nie widzę Roberto na PO. Ja widziałem go w pomocy.

Chciałbym żeby Lucho dawał szansę Aleixowi... Fakt może był słaby w obronie ale przecież nie musi grać od razu z najlepszymi... nie dość, że pół roku w plecy z powodu bana to przecież dodatkowo wpływa przeskok jakościowy. Wielu piłkarzy o tym mówiło że być w Barcy to jak uczyć się futbolu od nowa.

Strasznie chciałbym żeby Aleix odpalił. Brakuje mi takiego dryblera na boku obrony. Nie oszukujmy się Alba może jest szybki ale nie odwali sztuczek jak Neymar a Roberto jest również stonowany. Chciałbym taką petardę na PO...

6

Jednak można być w czymś lepszym od Messiego ;)

0

Wiadome ... bo "wieczny" rezerwowy Duduś...

2

Takie pytanko. Jakiś czas temu "przeżywaliśmy" film o Kapitanie Grzmocie a ja się pytam gdzie znaleźć ten film o Messim ? Bodaj zapowiadany na 2015 rok...

1

2 pkt w przód zawsze...

2

Czarnogóra potrafiła wygrać z Kazachami 5:0 a my wyfrajerzyliśmy remis tylko... nie przeboleję tego wcześniejszego meczu.

1

A jak się to ma do transferów nieletnich ? Barca dostała bana od Fifa sami wiecie za co. Anglicy mogą jawnie śmiać się w twarz i oferować mieszkanie rodzicom itd a w Hiszpanii trzeba udowadniać, że rodzina piłkarza przeprowadziła się "nie w celach" kariery młodego ???

0

Wstałem dopiero po nocce, któż to wrócił wielki "Kapitan Grzmot"?? Andorra rozgromiona ! Cóż za heros !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?