SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak odnośnie naszych letnich transferów to Nike może być zadowolone. Tylko Digne w butach od Adidasa.
Jakiś czas temu gdy ściągaliśmy zawodników których sponsoruje Adidas to pojawiały się pogłoski jakoby Nike nie było zadowolone.
No i teraz chodzą słuchy, że transfer Pogby do Man Utd to zasługa Adidasa do którego niedawno przeszedł Paul.
Chyba pamiętacie jak mówiło się o tym, że 4 topowe kluby spod szyldu Adidasa mogą połakomić się na transfer Messiego bo niemiecka firma chciała się dorzucić do takowego transferu.
A wiecie o jakie marki mi chodzi... Chelsea, Real, Bayern bo Man Utd dopiero niedawno zmienił Nike na Adidasa.
9
Kuźwa czy oni nie mogą nigdy nikogo sprzedać za ponad 10 mln ?? Święci oferowali 12 mln.. a teraz nagle wypożyczenie ? Za rok nikt nie da za niego złamanego grosza bo mu się będzie kontrakt kończył...
Real opyla szrot za 25 mln a my oddajemy za darmo.
2
Zwolnili Marcelino ?? Głupi czy jacy ?
8
Płaczecie i płaczecie o tą PO... dajce czas Aleixowi a możemy mieć taką samą radość jak z Alvesa. A Roberto na obronie jest taki bezpłciowy... dla mnie ani nic takiego w obronie ani w ataku niech lepiej walczy o miejsce w pomocy...
A Aleix świetnie napędza chłopaków do przodu, niech tylko popracuje na grą w obronie i będzie bajka.
A Digne będę się przyglądał. Nie słyszałem tak bardzo o nim, być może coś się gdzieś przebiło ale konkurent dla Alby na poziomie zawsze spoko :) Bo czasami jak Jordi jest bez formy to gra słabo i pajacuje.
1
Źle Denis, źle ! Było szukać długiego to na 100% by wpadło :D
Kurcze jakbyśmy mieli w środku Denisa i Asensio... ahh wynagrodziłoby mi to wszystkie smutki z patrzenia na Rakiticia.
0
Jak tam Karolek się sprawuje ??
1
Przecież to jest k*rwa niemożliwe... ileż można lecieć na farcie...
1
A mnie się tam Aleix podoba... nie każdy od razu potrafi zmienić pozycję... Ile to gra na PO ? Niecałe 2 lata... z czego pół roku nie grał ?
Dajmy mu czas. W ataku jest kot, świetnie uruchamia kolegów a w obronie no cóż musi popracować na ustawianiem itd... będzie dobrze :)
6
Los Śmietanos już spuszczają się nad Asensio czy jeszcze nie ? Pamiętam, że to samo było na początku z Isco a teraz chcą go sprzedać :D
1
Jak to w końcu z tym Pogbą jest ?? Za ile on w końcu idzie do tego Man Utd ?
Bo mówiło się o 120 teraz, że 105 melonów... Wiadomo każda kwota powyżej 100 to jakiś absurd ale tak bardzo miałem nadzieję, że kiedyś wyląduje u nas za powiedzmy ~80 melonów.
I najdroższy transfer stał się faktem tak ? Nie będzie już wojenki czy Cris czy Bale był takowym ? Bo zaraz zacznie się przeliczanie waluty na wyspach na tą we Włoszech i na odwrót a asik i mareczka zaraz będą pisać, że jednak buk Cris był i jest najdroższy hahah
A samemu Paulowi się dziwię... ja bym nie wrócił tam gdzie kopnęli mnie w tyłek i nie dali mi szansy a potem wracam bo co ? Bo kasa ??
0
Cholera wie kto tam jeszcze miał do niego prawa :D Może Gremio też miało :P
0
To już lepiej nikogo nie kupować... Kolejna rata za Neymara ? Czy może muszą ciągle wspierać rozwój gospodarczy Brazylii albo może ktoś ma "haka" na Barcę za stare biznesy roSELLa ?
0
Człowieku to początek końca Wisły Kraków. W złe ręce się dostała, oj w złe...
Zresztą co tam teraz się źle nie dzieje. Przykład płynie i od samego szczytu po sam dół.
2
Di Maria to jeszcze przechodząc do PSG z United jeszcze miał :D Coś czytałem, że jak z PSG odejdzie np. do Barcy to ManU może coś bulić jeszcze buhaha nędzny Florek.
Mnie szkoda jedynie, że Ozil ma takową klauzulę bo pewnie tak to by go jakiś czas temu kupili.
0
Życzymy dalszego marnowania setek tym razem w Atletico :) Pociąg odjechał :)
0
Pozdro mam tak samo :/ Też wesele. Z Celticiem nie oglądałem wgl na żywo, z Leicester tylko połowę na żywo i dopiero potem retransmisję a tak bardzo chciałem obejrzeć spotkanie LFC - Barca.
16
Żyć w Barcelonie to tak jakby mieć wieczne wakacje jeszcze z taką kasą jak oni dostają... też bym skracał swoje "wakacje".
0
Haha pobalowali przed Igrzyskami a teraz grać się nie chce.
Nie żebym miał za złe Neymarowi bo sam bym tak się bawił mając hajsu jak lodu ale to nie służy drużynie na pewno.
Czytałem gdzieś o wielkiej bibie przed samymi igrzyskami. Ney wynajął willę i zaprosił wszystkich kolegów z kadry i bynajmniej nie byli tam sami :D
0
Ja chcę zmiennika dla MSN tylko niech to będzie ktoś klasowy a nie jakiś szrot typu tego Luana albo jakaś zapchajdziura w postaci staruszka. Munira też nie chcę bo to śmiech na sali, rywale to się zwijają ze śmiechu jak go widzą.
0
Albo Lucas Perez albo niech sobie dadzą spokój. No chyba, że Lacazette ale on na ławkę nie przyjdzie.
3
"Puyol jest naszym wzmocnieniem" pamiętne czasy hahaha
1
A ja czekam aż wejdzie beIN (tak wiem, że arabusy ale co zrobić... cały świat się wokół nich kręci) i po prostu wykoszą cały rynek wykupując wszystkie prawa po czym zrobią tv typowo sportową za rozsądną cenę a nie będą oferować gunwa którego nigdy nie włączę tylko po to żebym płacił więcej bo kanały.
Już teraz NC musiało się połączyć z Eurosportem żeby utrzymać Ekstraklasę, LM udało im się zakupić ostatnio na 3 lata więc jeszcze 2 im zostały no i Angielską też chyba na 2 lata klepnęli. Ale jak wiadomo to BeIN wygrał prawa do pokazywania La Ligi i reszty którą udostępnił Elevenowi który do tej pory tylko pośredniczył w sprzedaży praw do transmisji.
Wydaje mi się, że niedługo beIN wkroczy do polski, podobnie jak Sky Sport.
0
Luka Diń :D Co porobił z tymi operacjami :D Wygląda jak Gołota po walce :D
1
Jak się okaże, że wzmocnieniami do ataku zostaną Munir i powracający Tello to śmiechnę... obu trzeba pogonić jak najszybciej.
2
Tak, Luis w Barcy się zrobił strasznie mało zwrotny i zachowuje się jak wóz z węglem ( w LFC był dużo lepszy w dryblingu) ale Luis ma ten dar do wygrywania tych przebitek po czym wiadomo, że prawie zawsze kropnie tak jak na snajpera przystało (nie licząc paru setek czy spalonych).
Jak widziałem grę Xaviego to krzyczałem "Wow ten to ma podanie",
jak patrzę na Iniestę to widzę i wiem, że zwiąże rywali tak dobrze jak marynarz węzeł a jak przyglądam się Neymarowi to wiem, że zaraz pokaże taką sztuczkę albo drybling, że nam oczy wyjdą.
A jak patrzę na Munira to widzę tylko status wychowanka i wszędzie informacje, że niby wielki talent a jest jedną wielką zapchajdziurą... a wielkie talenty właśnie w tej chwili przechodzą za ogromne pieniądze do największych klubów w Europie (tak mówię o Sane czy Renato Sanchesie itd). Szczerze wątpię czy ktokolwiek chciałbym Munira nawet wypożyczyć.
Niech mu wiedzie się jak najlepiej ale dla mnie poza Barcą.
Nie wiem może uwielbiam tylko graczy z techniką i dryblingiem a nie patrzę na twardo stąpających po ziemi zawodników ale jak dla mnie jest dużo więcej lepszych talentów niż Munir. Zadowoliłbym się nawet tym całym nieszczęsnym Kapustką... Bo wiem, że zrobiłby jakąś akcję, rzucił bajeczne podanie albo odwalił akcję jak w meczu bodaj z Irlandią gdzie bawił się piłką w powietrzu a potem kropnął na bramkę i cudem to GK wyciągnął.
0
Tak, oglądałem go w tej młodzieżowej LM itd ale serio tam był inny poziom.
A ja nie widzę w nim żadnej magii. Ani podania, ani jakiegoś dryblingu czy techniki... no kuźwa dokładać nogę może każdy... no może prawie każdy :D
6
Proszę Cię... to tylko presezon. Jak przyjdzie co do czego to Munir 200 kg w spodniach i nie pomoże w niczym Barcy. Niby dlaczego Lucho nikogo nie zmieniał w ataku w poprzednim sezonie... bo nie ma klasowego zastępcy... wystarczy, że któryś wypadnie i nie ma już kim zastąpić MSN.
0
Proszę Cię nie porównuj Munira z Leo. D10S w jego wieku potrafił wsadzić hat tricka w GD i wozić takie tuzy w obronie jak Nesta, Canavaro, R. Carlos i tak naprawdę wielu wielu innych.
1
2/3 dołożenie nogi z czego mam się jarać ? Skoro przyjdzie mecz o stawkę i on awansu nam na pewno nie da... Widziałbyś go wchodzącego np. w decydującym meczu LM z Atletico (nie daj Boże ! :D) ??
2
Uważam to samo. Żeby chociaż rzucał jakieś podanie co można krzyknąć "Wow ten to potrafi" albo jakąś łatwość do dryblingu i dziurowania rywali to niech siedzi w tym klubie nawet mimo słabych statystyk. A jak dla mnie to trzymanie darmozjada..