SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie przepłacony o 35 mln i 20 mln zmiennych. Byli dużo lepsi pomocnicy do kupienia. Np mój wymarzony Cou z LFC albo Carrasco.
Xaviego nikim nie zastąpiliśmy i myślałem, że chociaż następcę Iniesty znajdziemy ale jak widać już niedługo w pomocy Barcy nie będzie ani odrobiny magii i dryblingu.
0
To wstępne porozumienie jest już od paru dni. Co z tego, że rozmawiają z Barcą jak za plecami dopinają z Sevillą transakcję. Wiadomo byle nie wzmacniać ani Barcy (która ostatnio bawi się w Bayern czy Juve) ani Realu.
2
Ja bym poszedł po Aduriza... przynajmniej przestanie nam strzelać bramki a i zawsze Realowi może strzelić "w razie W".
0
Carrasco ! Marzy mi się ! :D
0
A on sam co robił z murawą jak przyszło mu grać w LM z Barcą ?? Buhaha
0
Sprawa powinna wyglądać tak:
*10 mln za Vermę i niech idzie
*powyżej 30 mln za Turana i niech idzie (chyba, że wymienić za Bellerina)
* jak City zaoferuje 25-30 mln za Bravo to sprzedać aczkolwiek ja bym zostawił, lubię obu i Bravo i ter Stegena.
24
Dopiero teraz zobaczyłem ! 94 mln za Higuaina ?? Tego, który marnując setki odebrał szanse Argentyny na MŚ i CA ?? Buhaha co się z tym futbolem porobiło... Kiedyś Król R10 przychodził do nas za skromne 30 mln... A teraz za takie coś daje się prawie 100 mln ? Juve wygrało tytuł frajerów okienka :)
1
A Juventus to ogórek tak ??
0
A ja dalej nie wiem czy jest się czym cieszyć... I mam nadzieję, że to 70 mln to nie prawda. Bo jeżeli tyle dali za gościa z tartaku to lepiej było przenieść budżet z następnego okienka i dołożyć do Pogby. A wtedy u Los Śmietanos dopiero byłby ból dupy.
0
Nie wiem czy ja już dobrze widzę na tym transfermarkt czy nie ale ten cały Gomes ma ledwo co lepsze statystyki od Turana.
Obaj po 2 gole i 4 do 3 w asystach dla Gomesa tylko, że Turek grał 810 minut często wchodząc z ławki a Gomes miał prawie 2400 minut.
2
Dopiero co mieliśmy do dyspozycji tylko Ivana, Sergio i Andresa a od przybytku głowa nie boli.
4
Przesuną budżet zaplanowany na następne okienko proste. Teraz poszaleją a potem będzie bieda. Gorzej jak się okaże, że nakupili "szrotu" jak to inni mawiają co prawda młodego ale jednak nie zawsze musi wypalić szczególnie w Barcy która jest bardzo wymagającym klubem.
0
Nie wyrocznia tylko, że ja śledzę bardziej technicznych piłkarzy, którzy potrafią doprawdy czarować na boisku. A skoro o nim nie wiem nic to znaczy, że z magią ma wspólnego tyle co mój ulubieniec Rakitić
0
Jeszcze ich wymarzony Kante poszedł do Chelsea.
1
Ludzie kto to jest ? Serio bo wgl nie kojarzę gościa a to nie dobrze wróży. Valencia grała kupę w tym sezonie to i on pewnie też.
Serio powiedzcie mi, gość bez dryblingu jak Rakitić czy będzie potrafił kogoś przejść i zrobić gotową akcję za MSN ??
I czemu fioletowi cieszą się i wychwalają Barcę że sprzątnęła jak to oni nazywają "szrot" sprzed nosa Pereza.
1
Kiedyś go chciałem teraz już nie... totalny leń. Wystarczyło jakiś czas temu zobaczyć jak bardzo zaangażowany jest w treningi w Turcji.
Już wolę Aduriza. Przynajmniej nam goli nie strzeli a może Realowi coś wrzuci.
6
No to następny w kolejce Adriano, Verma, Tello i jeszcze Duglasz :D
Niech zrobią w końcu porządek i niech zarobią cokolwiek bo Real za największy szrot potrafi wyciągnąć pare mln.
Szkoda tylko, że Munir został. Jego i Sandro bardzo chciałem żeby się pozbyli.
Wgl sprzedaż Alena a pozostawienie Munira to jakaś kpina. Barto powinien za to polecieć.
0
Tak, 65 mln brałbym w ciemno... ale Barto swoje, że ma inne propozycje itd.
Kombinuje bo wie, że jak pożegna się z arabami to socios będą zadowoleni i poparcie wzrośnie i wgl... tylko, że w kolejce do wydatków stoją już nowe kontrakty i podwyżki dla MSN a za coś kadre trzeba wzmocnić plus ta sprawa z gruntami i wgl cały Neymargate.
1
Tylko nie wiesz czy ten "crack" nie jest zawodnikiem jednego sezonu. Niech zagra jeszcze jeden dobry sezon na wyspach i w końcu niech się pokaże w LM. Bo Barca czy Real czy nawet Atletico to nie Arsenal, Utd, City czy Chelsea. Jak dla mnie ubiegłosezonowy top BPL jest dla mnie strasznie słabiutki.
0
A Barto mówił, że taki klub jak Barca powinien dostawać więcej niż 60 mln... to wynegocjował. Kłamca jak zawsze. Kadencję zawdzięcza tylko i wyłącznie trypletowi. Mówiłem wtedy, że pocieszymy się sportowo ale organizacyjnie będziemy "płakać".
0
Nie tylko ty....
3
Tak tylko od ilości setek zmarnowanych przez Gamiero byśmy urwicy dostali :D
3
I wyjdzie na to, że naszym "transferem" będzie Tello... Chyba bym już ryknął ze śmiechu.
Tylko i wyłącznie Carrasco, jak nie to niech się nawet nie trudzą ze ściąganiem jakiegoś szrotu na zmiennika MSN.
No chyba, że Lucas Perez ale cholera wie jak będzie z jego formą. Może być graczem jednego sezonu jak niby "nowonarodzony" Nolito.
1
A kto by nie chciał... szkoda tylko, że jak Atletico chce się go pozbyć to jest raczej słaby.
Co innego Carrasco nam by go nigdy nie sprzedali.
3
Buhaha tyle ! To tak jakby Figo wrócił do Barcelony :D
32
Już lubię Umtitiego :D Cyka sobie na spokoju "dookoła świata" a Digne nie wiem spięty był czy coś ale z deka mu żonglerka nie wyszła.
0
Ja nie wiem.. przeczytałem ostatnio tutaj o nim opinie, że jeździec bez głowy. Mnie nieco uraziło pamiętam, że to samo pisano o Alexisie.
40
A mnie się tak bardzo marzy Carrasco... Możecie gadać, że jeździec bez głowy ale dryblingami dorównuje Neyowi.
2
Oddaliśmy tylu wspaniałych młodych piłkarzy a taki ktoś jak Munir dalej zostaje w 1 drużynie. Całe szczęście, że pozbyli się Sandro.
0
Nie wyobrażam sobie składu bez Ivana ? Buhaha najsłabszy pomocnik jakiego kiedykolwiek oglądałem w Barcy. Pomocnik bez krzty magii to nie pomocnik dla Barcy.