SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że jak MSN jest wyłączone to gra wygląda jak wygląda...
Najmniej magiczna pomoc od lat.
1
Bo jak MSN jest wyłączone z gry to ratunek powinien nadejść z pomocy ale co oni chcą ugrać z tej pomocy jak Andresowi raz na czas wyjdzie mecz a tego z 4 to chyba z tartaku wytrzasnęli...
0
Ale to zmaścił Luis, powinno trzepotać w oknie. Miał tyle czasu na złożenie się do strzału :(
0
Ale to zmaścił Luis.... powinno trzepotać w oknie... miał pół dnia na złożenie się
0
Już wolałbym człapiącego Cesca niż Turana... tyle kasy za 30 latka który nie nadaje się do naszego stylu. Chociaż nie ukrywam, że bardzo w niego wierzyłem...
Ale za taką kasę mogliśmy kupić następcę Iniesty jak np. Coutinho.
0
Jak Barto wyciśnie tyle od Nike i zamieni QA na przykład na Ferrari (i też w okolicach 100 mln za sezon) to cofnę wszystkie złe słowa o nim :P
0
Ja się nadal zastanawiam czemu tego człowieka jeszcze nie ma w Barcelonie... A co robią takie postacie jak ten, który zastąpił Zubiego i pan Braida o którym jakiś czas temu popełniłem monolog w komentarzu :P
2
Pisałem ostatnio, że znów będą śmieszne wybory. Sfinks bierze tylko swoich...
I im nie wróżyłem nic dobrego teraz tym bardziej. Euro wygra albo Francja albo Niemcy.
Bartra, Azpilicueta, Cesc, Pedro, L. Vázquez śmiech...
Paru pomocników nie mogę zrozumieć wyboru, można znaleźć lepszych i bardziej uniwersalnych...
Gdzie jest S. Roberto ???
4
W sumie dobrze, że zostali będzie kogo klepać w Derbach :D
19
Szkoda mi Rayo... Paco zawsze miał jaja. Chciałbym żeby i Sporting i Rayo zostało ale niestety :/
Ale przynajmniej Real stracił gwarantowanych 6 pkt od swojego Realu Getafe C
0
O której tak wgl się zaczęła ta celebracja ? Bo dopiero wróciłem i odpaliłem.
Patrzę też na wyniki i jak na razie Getafe leci z ligi ! :D Jak pięknie by było gdyby Getafe razem z Asspanyolem opuściły ligę... Real straciłby 12 darmowych pkt na sezon...
1
Jeszcze raz gratulacje dla chłopaków ! Co prawda była nerwówka ale dowieźli to chociaż mogła zostać 2 cyfrowa przewaga pkt nad rywalem.
A u Loś Śmietanos twierdzą, że w Hiszpanii najważniejsze są europejskie puchary. I że jak wygrają to poprawią swoją reputacje i że najlepsi piłkarze będą chcieli do nich walić drzwiami i oknami żeby zniszczyć swoją karierę. Ale Perezio niech się nie martwi bo zbliżają się ME i na pewno znajdzie sobie jakiegoś nowego "Hamesa" :P
0
Bo Perez posmarował i myśleli, że chłopaki rzeczywiście się postarają :D
0
Tak nie ukrywam, że dla mnie LM > La Liga bo tą już dawno zdominowaliśmy :D
Chociaż co prawda jakby inne drużyny były w finale LM to bym nie przeżywał tak.
5
Jaka szkoda że zaprzepaściliśmy LM... zabrakło tam jednego gola Luisa na CN w 1 meczu.
Trzeba cieszyć się z mistrzostwa ale mogliśmy być pierwszą drużyną która obroniła LM i historycznie tryplet :/
1
Campeones ! Campeones ! Ole ole ole !
0
Jak by Ci ktoś potrafił założyć taką siatkę jak wcześniej temu Perezowi czy jak mu tam to też byś się wkurzył...
2
Wejdzie Arda Petarda i dostanie żółtko od razu :D
2
Neymar od dłuższego czasu taki dołek że masakra a jeszcze niedawno gole zdobywał z zamkniętymi oczami. Nie zapomnę jak wyrzucał z zimną krwią PSG z LM.
Aczkolwiek tego Pereza czy jak mu tam pięknie przedziurował :D
0
Rakitic tylko może patrzeć jak staruszek Iniesta wywija ruletki... modlę się o jakiegoś pomocnika do pary z Iniestą który będzie umiał poczarować i minąć chociaż raz ze 2 rywali.
0
Jest dobrze :D Ale serce boli jak się pomyśli że jako pierwsi mogliśmy obronić trofeum LM i tryplet ale wszystko zniszczyły x2 mecze a raczej rewanż z drużyną przeciwko której trzeba było się szarpnąć i biegać a przechodzili spotkanie :/
2
Nie, będzie dalej ta sama oklepana kadra i na pewno nie będą się liczyć w walce o wygraną. Mnie się wydaje, że Euro wygrają gospodarze :D
Znając życie to Sfinks weźmie np. kogoś takiego jak Pedro (śmiech), słabeuszy z City czyli Navasa i Silvę i paru jeszcze wypalonych zawodników zamiast jakiejś świeżej krwi.
39
Za tydzień Real gra z Deportivo :D Coś mi się wydaje, że Deportivo jest nam winne jakąś przysługę :D
0
Valencia nooo jeden gol....
0
Tak kopnął w leżącego Suareza a ten w odwecie złapał go pod pachę za nogę
0
Po buca Ivan... był Luis u góry...
0
Piękny nie odpuszcza... Luis musi strzelić jeszcze coś...
0
no złapał pod pache za nogę lopeza
0
Teraz Lopez kopie leżącego Suareza a ten go złapał ramieniem za nogę ehhh
4
Jakieś jaja... Messi chce dobijać ten mu nogę podnosi i podcina nic, teraz Alves staranowany specjalnie