0

Tylko, że jak MSN jest wyłączone to gra wygląda jak wygląda...
Najmniej magiczna pomoc od lat.

1

Bo jak MSN jest wyłączone z gry to ratunek powinien nadejść z pomocy ale co oni chcą ugrać z tej pomocy jak Andresowi raz na czas wyjdzie mecz a tego z 4 to chyba z tartaku wytrzasnęli...

0

Ale to zmaścił Luis, powinno trzepotać w oknie. Miał tyle czasu na złożenie się do strzału :(

0

Ale to zmaścił Luis.... powinno trzepotać w oknie... miał pół dnia na złożenie się

0

Już wolałbym człapiącego Cesca niż Turana... tyle kasy za 30 latka który nie nadaje się do naszego stylu. Chociaż nie ukrywam, że bardzo w niego wierzyłem...
Ale za taką kasę mogliśmy kupić następcę Iniesty jak np. Coutinho.

0

Jak Barto wyciśnie tyle od Nike i zamieni QA na przykład na Ferrari (i też w okolicach 100 mln za sezon) to cofnę wszystkie złe słowa o nim :P

0

Ja się nadal zastanawiam czemu tego człowieka jeszcze nie ma w Barcelonie... A co robią takie postacie jak ten, który zastąpił Zubiego i pan Braida o którym jakiś czas temu popełniłem monolog w komentarzu :P

2

Pisałem ostatnio, że znów będą śmieszne wybory. Sfinks bierze tylko swoich...
I im nie wróżyłem nic dobrego teraz tym bardziej. Euro wygra albo Francja albo Niemcy.

Bartra, Azpilicueta, Cesc, Pedro, L. Vázquez śmiech...
Paru pomocników nie mogę zrozumieć wyboru, można znaleźć lepszych i bardziej uniwersalnych...

Gdzie jest S. Roberto ???

4

W sumie dobrze, że zostali będzie kogo klepać w Derbach :D

19

Szkoda mi Rayo... Paco zawsze miał jaja. Chciałbym żeby i Sporting i Rayo zostało ale niestety :/
Ale przynajmniej Real stracił gwarantowanych 6 pkt od swojego Realu Getafe C

0

O której tak wgl się zaczęła ta celebracja ? Bo dopiero wróciłem i odpaliłem.

Patrzę też na wyniki i jak na razie Getafe leci z ligi ! :D Jak pięknie by było gdyby Getafe razem z Asspanyolem opuściły ligę... Real straciłby 12 darmowych pkt na sezon...

1

Jeszcze raz gratulacje dla chłopaków ! Co prawda była nerwówka ale dowieźli to chociaż mogła zostać 2 cyfrowa przewaga pkt nad rywalem.

A u Loś Śmietanos twierdzą, że w Hiszpanii najważniejsze są europejskie puchary. I że jak wygrają to poprawią swoją reputacje i że najlepsi piłkarze będą chcieli do nich walić drzwiami i oknami żeby zniszczyć swoją karierę. Ale Perezio niech się nie martwi bo zbliżają się ME i na pewno znajdzie sobie jakiegoś nowego "Hamesa" :P

0

Bo Perez posmarował i myśleli, że chłopaki rzeczywiście się postarają :D

0

Tak nie ukrywam, że dla mnie LM > La Liga bo tą już dawno zdominowaliśmy :D



Chociaż co prawda jakby inne drużyny były w finale LM to bym nie przeżywał tak.

5

Jaka szkoda że zaprzepaściliśmy LM... zabrakło tam jednego gola Luisa na CN w 1 meczu.
Trzeba cieszyć się z mistrzostwa ale mogliśmy być pierwszą drużyną która obroniła LM i historycznie tryplet :/

1

Campeones ! Campeones ! Ole ole ole !

0

Jak by Ci ktoś potrafił założyć taką siatkę jak wcześniej temu Perezowi czy jak mu tam to też byś się wkurzył...

2

Wejdzie Arda Petarda i dostanie żółtko od razu :D

2

Neymar od dłuższego czasu taki dołek że masakra a jeszcze niedawno gole zdobywał z zamkniętymi oczami. Nie zapomnę jak wyrzucał z zimną krwią PSG z LM.

Aczkolwiek tego Pereza czy jak mu tam pięknie przedziurował :D

0

Rakitic tylko może patrzeć jak staruszek Iniesta wywija ruletki... modlę się o jakiegoś pomocnika do pary z Iniestą który będzie umiał poczarować i minąć chociaż raz ze 2 rywali.

0

Jest dobrze :D Ale serce boli jak się pomyśli że jako pierwsi mogliśmy obronić trofeum LM i tryplet ale wszystko zniszczyły x2 mecze a raczej rewanż z drużyną przeciwko której trzeba było się szarpnąć i biegać a przechodzili spotkanie :/

2

Nie, będzie dalej ta sama oklepana kadra i na pewno nie będą się liczyć w walce o wygraną. Mnie się wydaje, że Euro wygrają gospodarze :D

Znając życie to Sfinks weźmie np. kogoś takiego jak Pedro (śmiech), słabeuszy z City czyli Navasa i Silvę i paru jeszcze wypalonych zawodników zamiast jakiejś świeżej krwi.

39

Za tydzień Real gra z Deportivo :D Coś mi się wydaje, że Deportivo jest nam winne jakąś przysługę :D

0

Valencia nooo jeden gol....

0

Tak kopnął w leżącego Suareza a ten w odwecie złapał go pod pachę za nogę

0

Po buca Ivan... był Luis u góry...

0

Piękny nie odpuszcza... Luis musi strzelić jeszcze coś...

0

no złapał pod pache za nogę lopeza

0

Teraz Lopez kopie leżącego Suareza a ten go złapał ramieniem za nogę ehhh

4

Jakieś jaja... Messi chce dobijać ten mu nogę podnosi i podcina nic, teraz Alves staranowany specjalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?