SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Igła ? Buhaha a na MŚ nie potrafił strzelać... W sumie kij z tym Złotym Butem dla naszego zawodnika, ważne żebyśmy obronili tryplet. Wiadomo, że z niektórymi śmiesznymi ligami nie ma co się porównywać w ilościach goli. Przecież dla takich Chińczyków to nawet Nikolić jest łakomym kąskiem bo po wpisaniu w google widnieje na liście najlepszych strzelców w ligach europejskich.
Dzięki za odp :D
0
Jak tam z tym Europejskim Złotym Butem ? Wiem, że Luis lideruje ale czy ktoś już się z nim zrównał czy jeszcze nie ?
12
Sport po raz kolejny miażdży :D
3
Dobrze wiesz, że mogli by zagrać jeszcze lepiej. Widać ewidentnie, że nie są w topowej formie albo odczuwają zmęczenie ale mam nadzieję, że na najważniejsze mecze sezonu (czyt. GD, ćwierćfinał, półfinał i dalej LM) wróci walec :D
2
Słabiutko gramy słabiutko ale najważniejsze kolejne 3 pkt. Mam nadzieję że na najważniejsze mecze złapiemy odpowiednią formę FIZYCZNĄ oraz psychiczną i znów doprowadzimy do trypletu.
Przypomnijmy sobie jak było w poprzednim roku. Styczeń każdy pamięta potem w lutym lekkie przełamanie ale dalej męczarnie np. z Atletico a od wiosny odpalili rakietę która zakończyła się 6 czerwca w finale LM :D
W ataku jakaś dziwna niemoc, Ney miał szczególnie jedną tak genialną okazję po wymianie z Leo no powinien to podciąć to bramkarz musnął ramieniem, Luis poprzeczka i to pechowe kolanko. Leo jak Leo ale myślę że mógłby wrzucić jeszcze jeden bieg bo miał jakieś ponad 7 km przebiegnięte w meczu a Suarez ponad 10 km !
Pomoc dla mnie tak czy siak najsłabsza od lat. Jakby wypadł Busi i Iniesta albo totalny brak formy to w tym rejonie leżymy. Zresztą co się dziwić skoro w statystyce skutecznych podań i ilości tych podań górują obrońcy Barcy a nie pomocnicy to o czym mówić.
Obrona ostatnio też się coś nie może porozumieć, szczególnie zawodzi mnie Alba ale mam nadzieję że na najważniejsze mecze wróci spokój i komunikacja.
Do bramki nie mam zastrzeżeń bo Claudio i Marek Andrzej zapewniają nam bezpieczne tyły :D
0
Brawo dla LFC za wygranie pucharu szejkom :/
1
Jpdl serio ???? A wy na Leo narzekacie
3
Dalej LFC :D Nie ma trofeów dla szejków !
1
Go go Yaya ! w jaja go !
0
Takie emocje w finale Capital One a na szczycie BPL Leicester i Totki haha :D
1
To jest właśnie to, że przeciwnicy nie mogą dać miejsca MSN bo by ich rozstrzelali :D
0
Nie ma kasy na transfer jako takiego napastnika do zmiany a mają dać 35 milionów za gówniarza ? Śmiechłem !
Zresztą co to wgl za ceny. Ten 17 latek za 35 mln, kolejny no name z Portugalii tym razem 18 letni co to o niego Real z Man Utd walczy (i chyba wygra) też 30 melonów do czego ten świat zmierza ???
Mamy x2 klasowych bramkarzy a jakby było miejsce to i Masip by pokazał że też umie bronić. Bramkarzami nie mamy się co przejmować na długie lata. Trzeba pomyśleć o obronie i cracku do pomocy bo niedługo zabraknie Iniesty a przypominam że lukę po Xavim dalej nie zastąpiliśmy.
Ja uważam, że MAtS będzie wielki. Obyśmy tylko dobrze poprowadzili jego rozwój i karierę a będzie naszym i dla reprezentacji następnym Neuerem :D
4
Wiecie co jest gorsze od kobiety, która ma okres ? Facet, który się zachowuje jakby miał okres :D
Takie tam do dzisiejszej sytuacji :D
0
Szczerze to nie chciałbym żeby Guardiola wracał. Niech objedzie to swoje "tournée" po świecie i niech zostanie trenerem kadry Hiszpanii.
Jak dla mnie to Pep troszeczkę spóźnił się z odejściem z Barcy i wyszło tak jakby uciekał jak szczur z tonącego okrętu gdy wszyscy błagali go by został i uratował sytuację jak na Kapitana przystało. Wtedy co prawda wygraliśmy CdR na otarcie łez ale przegraliśmy walkę o Ligę i LM.
1
Na 100 pro !
"Popłynąłbym wpław do Barcelony w tym momencie, bez konieczności podpisywania kontraktu" jego słowa jeszcze jak grał w Palermo.
1
Jak to co będzie ? Krisa znów będzie boleć kolanko albo plecy. Ale intensywne masaże w Maroko postawią go na nogi do kolejnej jakże ważnej potyczki z potężną Romą.
0
Tytoń przecież u Mathieu gra na wypożyczeniu :D
0
Peszko i tak się znajdzie w kadrze coby podtrzymać dobrą "atmosferę" kadry.
0
Fama i tak poszła :D Nie zdziwiło by mnie gdyby za sprostowaniem Krisa stał sam Floro.
0
Słyszał ktoś coś ostatnio o tym, że federacja angielska chce nagradzać pieniężnie kluby (z jakże mocarnej Britisz Premier Lig) które będą odnosić dobre wyniki w europejskich pucharach ? Ma to być związane z tym, że Anglia może spać w rankingu i stracić jedno miejsce premiowane awansem do LM czy jakoś tak :P
0
Jaki Harry takie czary :D
1
Swoje ego :D
0
Wczoraj: Liga nie jest przegrana.
Dzisiaj: Liga jest przegrana. "Odpowiedzialność ponoszę ja"
5
Haha już Cię lubię :P
9
My się modlimy żeby Perez był jak najdłużej "sternikiem" Realu :D Kolejny rok Floro na stołku, kolejny rok za plecami Barcy :D
5
Za pewne większość już widziała lub słyszała wypowiedź Ronaldo (tak, fanboje przesłuchują już nawet wywiady czy to prawda co powiedział) :D Nie ma co, piękny przykład lidera drużyny :D Zmarnować co najmniej 3 setki i mówić, że to koledzy z drużyny są słabi.
Leo nawet "człap" po boisku ale nigdy się nie zmieniaj ! :D
3
Kolejna świetna okładka Sportu :D
0
Niestety ale coś mi się wydaje, że spieprzymy całą sprawę z jego transferem i kupimy tego Brazylijczyka z PSG. Zamiast wyciągnąć świetnego młodego obrońcę, który jest obeznany z La Ligą to chcemy kupić gościa który przegrywa rywalizację w cienkiej lidze z cienkim Luizem i jakimiś dziadkami.
Sport podobno pisze, że Pep już działa żeby ściągnąć go do City. I tak samo postąpi z innymi graczami którzy są przymierzani do Barcy. Znając życie to pewnie wyciągnie też Bellerina którego uważam za następcę Alvesa. Nikt inny się nie nada niż własny wychowanek.
Mój nr 1 to właśnie Laporte. Obeznany z La Ligą, niedługo będzie ważną postacią w kadrze jeżeli przejdzie do nas albo do kogokolwiek lepszego niż AB ale nie lepiej powiększać brazylijską kolonie szczególnie, że Douglas i Adriano to nam tak potrzebni....
0
Czy ja dobrze widziałem na Livescore, że Iker "Kret" Casillas strzelił sobie samobója ?
0
Mają kupić 18 letniego no name'a z Portugalii za górę siana ubiegając nawet Real a nie mają na zwolnienie van Żala ? Buhaha