2

Tak wracając do sytuacji z golem Luki. Remisują i na sam koniec im wpada bomba z dystansu a my przy takim wyniku tłuklibyśmy głowami o mur w 16-nastce.
Miał sadzić takie bomby Rakitić ten z Sevilli nie ta podróbka co gra u nas ale jedyne bomby które "walił" to chyba tylko te podczas sylwestra w Barcelonie :P

0

Jak ma płonąć jak Ronaldo paraduje w tym w czym paraduje na zdjęciach :D

0

Komentarz usunięty

1

No Cris zapakuj dzisiaj coś bo sezon ogórkowy się kończy :) Ale nawet na fioletowej wiedzą, że jedyne o co mogą powalczyć w tym sezonie to pichichi dla Ronaldo (i to serio już takie rzeczy czytam haha) :D

0

Komentarz usunięty

0

Tak oglądam Arsenal i piłka im ładnie goni ale oby to nam tak goniła w meczu przeciwko im :D

1

Co z tymi rożnymi ? Cały czas rozgrywamy przy chorągiewce i marnujemy tylko stały fragment. W poprzednim sezonie w końcu było trochę zamieszania po naszych rożnych a teraz jakaś jedna wielka kupa. To nad czym pracuje Unzue ?

0

Nie do pomyślenia. Lider z czerwoną latarnią i takie męczarnie. Ale to normalne przyjeżdża Barca to grają jakby to miał być ich ostatni mecz a przyjedzie Real to zaraz rozkładają nogi...

4

Mogliśmy mieć gola tylko nam sędziowie go ukradli !
https://x.com/MessiWorId/status/696289808239308800

4

Na ćwierkaczu możesz im napisać albo na FB Eleven.

0

A ja się pytam gdzie są te rożne, które tak opracowuje Unzué ? W poprzednim sezonie działało wszystko, tiki taka, kontrataki i stałe fragmenty. W tym sezonie brakuje trochę x2 ostatnich....

0

Buhaha niech zmienią dilera albo wezmą połowę :D

1

I właśnie w takie dni potrzebny jest pomocnik, który odciążyłby MSN gdy Ci mają gorszy dzień. Dalej jarajcie się Rakiticiem (nawet nie wiem czym tu się jarać haha) a sam Iniesta nam meczu nie uratuje.

0

Tak się śmiejemy z Arsenalu ale jak przycisną nas tak jak dziś Levante albo jak oni sami kiedyś Bayern to może być nieciekawie.
Ale ja dalej będę twierdził, że naszym piłkarzom nie sprzyjają takie wczesne godziny grania ostatnio. Ale ktoś na siłę nam wpycha takie godziny.

0

Mówiłem, że będzie beznadziejny mecz bo pora wczesna. Ale ostatnio musimy grywać tak wcześnie.

Całe szczęście, że nie mogłem oglądać 1 połowy i startuję na czysto od 2 może teraz się coś będzie działo.

0

Mówicie, że Tabas chce teraz konkurować z Britisz PL ? :D No chce wprowadzić model świąteczny itd ale żeby aż bić się o Azję hoho :D

1

Ilu już takich było Cules'ów co jak przyszła konkurencyjna oferta z Realu to widzieli już tylko $$$ :D Aczkolwiek nie znam gościa, muszę zobaczyć co pokazuje. Trzeba zacząć rozglądać się za młodymi talentami bo La Masia ostatnio ma przerwę.

0

Przyznaję bez bicia, że nie sprawdzałem ale jakoś tak ostatnio mi się wydaje, że gramy w niekorzystne godziny i trafiają się wtedy wymagające mecze jak np. Malaga czy Atletico i Espanyol (chyba) ?

0

Powiedzcie mi jak to jest, że Real grywa mecze w miarę optymalnych dla hiszpańskich piłkarzy porach (wieczornych) a my ostatnio musimy grywać o 16 albo jak dziś o 12 ? Zauważyłem, że zwykle jak grywamy wcześnie to najczęściej przydarzały się nam wpadki (taka obserwacja od paru sezonów), marne tempo spotkania itp wiecie o co chodzi.

6

http://s.tvp.pl/images2/4/6/5/uid_4652b9ea507e00ae8cc07f269bc919a91433753787453_width_460_play_0_pos_0_gs_0_height_258.jpg

A to zdjęcie po porażce 0:4 Realu z Atletico w derbach Madrytu. "Od niego wszystko się zaczęło !" haha :D

0

Rakitić też nie ma liczb w La Liga a ma grono swoich wiernych obrońców... ja bym tam wolał się już zamienić Chorwatami. Młody do nas a starszy out.

1

Futsal :) Mój ukochany ! Szkoda, że już nie mogę grać.

1

Co prawda mało śledzę poczynania Leicester mimo, że mam nadzieję iż to oni wgrają BPL ale nie pomyślałbym że głównego rywala w walce o tytuł odprawią "trójeczką" (gola ze spalonego nie liczę :P). Oby tylko udało im się wytrzymać ten półmaraton i oby głupio się nie potknęli. Fani 4rsenalu byli już wniebowzięci jakiś czas temu bo rywale się potknęli a teraz znów wrócili na swoje zaszczytne 4 miejsce :D

0

Ostatnio przeczytałem gdzieś, że Barca planuje rozpocząć sezon 2016/17 bez sponsora na koszulce. Nie wiem jakim cudem chcą utrzymać pensje Leo która podobno w jakiejś tam klauzuli miała się podnieść do progu tak kosmicznego jak sam Leo, potem przedłużyć kontrakt z Neymarem, który romansuje (a raczej jego tatinek) z Realem żeby dostać od nas jak najwięcej a potem przedłużenie kontraktu Luisa ? Nie wspominając o Busim itd.

Ja wgl nie mogę tego pojąć, że jak zdobywca trypletu nie potrafi wynegocjować bajecznego kontraktu sponsorskiego... Do tego w swojej historii już mieliśmy wcześniej tryplet i historyczny sixtet. Przecież nasz genialny zarząd nawet "firmą" nie potrafi się zająć a do niedawna mieli problemy żeby zarządzać klubem.

Podobno Katarczycy się na nas wypięli bo szantażowano ich x3 ofertami równoległymi z Europy, USA i Azji. Jedna z nich miała być porównywalna do tej od QA ale ciekawe gdzie teraz jest skoro od następnego sezonu mamy być bez sponsora.
Za to Katarczycy będą widnieć na koszulkach treningowych Bayernu (15 mln za sezon trzeba mieć łeb na karku nie jak nasz zarząd) i dodatkowo chcą wspierać "swoich" i QA ma coś działać z PSG (który wiecie jakich ma właścicieli).

1

Za chamski faul mogący zrobić krzywdę rywalowi 1 mecz kary, za obrazę sędziego 4, za obrazę rywala w tunelu po meczu 2 no szczyt głupoty.
A ja się pytam gdzie kara dla Ronaldo za bodaj już 5 uderzeń przeciwnika w tym sezonie..

0

Nie wiem jak wasze odczucia względem A. Vidala ale ja jestem oczarowany :D Świetne piłki rzuca, lekkość, szybkość :D A te piły co gra w taki gąszcz na milimetry bajka ! Oby tylko popracował nad obroną a będziemy mieć bliźniacze skrzydła i x2 pokrętła :D

2

Ja na zawsze zapamiętam jak trolowali Muła podczas pamiętnej manity :D
Wtedy poszło bodaj o to, że Muł nazwał grę Barcy teatrem (wiecie Busi vs Inter i to sławne oczko przez place bodajże) więc gdy Real był na kolanach wołali mu coś ala "Mourinho wyjdź do teatru, wyjdź do teatru !". Ten oczywiście siedział na ławce i nosa nie wychylał :D

1

Mecz genialny ale Valencia nie jest żadnym wyznacznikiem naszej formy bo przyjechali po najmniejszy wymiar kary. Ale fakt nasi biegają, zmieniają pozycje, grają kombinacyjnie. Ja mam swoją tezę, że po prostu mecze o wczesnych porach wgl graczom Barcy nie służą a jak na złość (dziwne) ostatnio same mecze ligowe o wczesnych porach.



A co do dzisiejszego meczu Ney = Magia, Luis jak to Luis dziś gra wybitnie jutro się będzie potykał o własne nogi i źle przyjmował (ale mimo wszystko i tak strzela :D), Leo potrajany ale jak zawsze świetny (szkoda tej poprzeczki ehhh).

Ale dla mnie największym plusem Aleix bez zastanowienia. Genialne piły rzuca, i to po ziemi (nie dośrodkowanie) w taki gąszcz potrafi posłać. W końcu znaleźliśmy bliźniaka Alby tylko na prawej stronie ah x2 pokrętła !



Martwi mnie tylko Arda. Miał być "Turecki Messi" jak go nazywali a jak na razie jest giermkiem Iniesty i Busiego którym oddaje piłkę.

0

Dziwisz się ? Przecież dla JM to koniec z prawdziwą piłką chyba że za jakiś czas znów wróci do Europy.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?