SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolega widzę, że nie zrozumiał o co chodzi :) Tabas na razie sprawdza czy to może wypalić w Hiszpanii, czy zapełnią chociaż w połowie trybuny. Teraz był koniec roku kto wie czy za rok nie będzie meczy w święta. Tyle, że w Anglii inna jest organizacja terminarzu itd. Tam sobie mogą właśnie zaplanować wielkie hity na drugi dzień świąt jak np. Man Utd - Chelsea itd a w Hiszpanii tak się nie da.
No i zależnie od układu kalendarza w Anglii dostają wolne więc najedzeni Angole mogą sobie iść na mecz ulubionej drużyny w drugi dzień świąt na przykład.
3
Chyba coś ostatnio takiego jest bo Tabas się bawi w model BPL żeby zrobić La Ligę najbardziej wpływową ligą świata. Już się zabiera za wprowadzenie Boxing Day w Hiszpanii bo wcześniej nie było meczy w sylwestra czy przed. Ale oczywiście ręki sobie uciąć nie dam :D
0
Tak się zastanawiam czy tego żenującego sędziowania nie da się gdzieś zgłosić do jakiejś wyższej instancji ??
59
Luis Enrique na konferencji prasowej: Sprzeczka w tunelu? Śpiewali kolędy :') ~via Kręcidło hahaha
56
Luis Enrique na konferencji prasowej: Sprzeczka w tunelu? Śpiewali kolędy :') @Kręcidło
7
Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni. @ Kręcidło
11
Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni. ~via Kręcidło
1
No i prawidłowo. A co by on wniósł ? Chyba 10 vs 9 :D
0
Catalunya Radio informuje, że w tunelu było ostro. Miały lecieć m.in. hasła, że "urwę ci łeb". Czekamy na szczegóły. ~via Kręcidło
1
Dawajcie tą 5 :)
0
Po jaką cholerę Alba to dogrywa ? Strzelić szybko i silno przy słupku i bayo bay espanyol madryt
1
Czas się z tym uświadamiać :) A jak jeszcze Arda się zgra to nawet z ławki nie wyjdzie :)
2
Dramat !!! Nie da się tego jakoś zgłosić gdzieś wyżej ? Do jakiejś komisji sędziowskiej czy coś ??
0
Tak jest :D Jeszcze jedną ! Szkoda, że nie będzie do zera.
0
Ehh dobijcie im 4 a nie jakies cyrki
3
Haha Suarez zaraz zje tego Lopeza
2
Do drugiej ligi ! Espanyol do drugiej ligi !!!
2
Tak jest Neymar :D Niech się drewna burzą :D
0
Sędzia się teraz ratuje czerwienią ehhh
0
Jednak cofam słowa, sędziowanie poziom dno ....
0
Teraz brawo dla sędziego... jednego nie powiem co na boisku mniej w rewanżu....
1
I to jak ! Poświęcić 6 msc swojej kariery ? Tylko dla Barcy :D Vidal spięty widać :D
0
No nie wierzę... Co to było Leo ??
0
Luis ale mnie to irytuje... ileż można palić tych akcji ? Nawet Villa i Mathieu tak nie palą...
Wiem, że Luis nie jest tak szybki jak Alexis żeby wybiegać zza pleców obrońców no ale ileż można.
A bramkarz Espanyolu poziom żenua.
1
Arda nie patrz cały czas na Leo miałeś Luisa !
1
Vidal, Vidal tak, tak :D Oglądałem mecz Catalonia - Kraj Basków ale on tam chodził :D Chyba szybciej niż Alba
0
Pique ! Tak !!! Dotłuc im ile wlezie żeby się nie męczyć w następnym meczu !
0
Luis czemu ty tej linii spalonego nie pilnujesz ??? To nie Anglia !!!
0
Jakby się przed nimi tak "rozkładali" jak przed nami to by 10:2 nie było a ronaldo nie miałby 5 bramek z espanyolem.
0
Co ten Asensio schodzi ? Tak mi przykro hahah dla nas lepiej :D