0

Kolega widzę, że nie zrozumiał o co chodzi :) Tabas na razie sprawdza czy to może wypalić w Hiszpanii, czy zapełnią chociaż w połowie trybuny. Teraz był koniec roku kto wie czy za rok nie będzie meczy w święta. Tyle, że w Anglii inna jest organizacja terminarzu itd. Tam sobie mogą właśnie zaplanować wielkie hity na drugi dzień świąt jak np. Man Utd - Chelsea itd a w Hiszpanii tak się nie da.
No i zależnie od układu kalendarza w Anglii dostają wolne więc najedzeni Angole mogą sobie iść na mecz ulubionej drużyny w drugi dzień świąt na przykład.

3

Chyba coś ostatnio takiego jest bo Tabas się bawi w model BPL żeby zrobić La Ligę najbardziej wpływową ligą świata. Już się zabiera za wprowadzenie Boxing Day w Hiszpanii bo wcześniej nie było meczy w sylwestra czy przed. Ale oczywiście ręki sobie uciąć nie dam :D

0

Tak się zastanawiam czy tego żenującego sędziowania nie da się gdzieś zgłosić do jakiejś wyższej instancji ??

59

Luis Enrique na konferencji prasowej: Sprzeczka w tunelu? Śpiewali kolędy :') ~via Kręcidło hahaha

56

Luis Enrique na konferencji prasowej: Sprzeczka w tunelu? Śpiewali kolędy :') @Kręcidło

7

Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni. @ Kręcidło

11

Catalunya Radio: "Urwę ci łeb" rzucił jeden z graczy Espanyolu. Nie wiadomo do kogo. Luis Enrique kazał piłkarzom iść do szatni. ~via Kręcidło

1

No i prawidłowo. A co by on wniósł ? Chyba 10 vs 9 :D

0

Catalunya Radio informuje, że w tunelu było ostro. Miały lecieć m.in. hasła, że "urwę ci łeb". Czekamy na szczegóły. ~via Kręcidło

1

Dawajcie tą 5 :)

0

Po jaką cholerę Alba to dogrywa ? Strzelić szybko i silno przy słupku i bayo bay espanyol madryt

1

Czas się z tym uświadamiać :) A jak jeszcze Arda się zgra to nawet z ławki nie wyjdzie :)

2

Dramat !!! Nie da się tego jakoś zgłosić gdzieś wyżej ? Do jakiejś komisji sędziowskiej czy coś ??

0

Tak jest :D Jeszcze jedną ! Szkoda, że nie będzie do zera.

0

Ehh dobijcie im 4 a nie jakies cyrki

3

Haha Suarez zaraz zje tego Lopeza

2

Do drugiej ligi ! Espanyol do drugiej ligi !!!

2

Tak jest Neymar :D Niech się drewna burzą :D

0

Sędzia się teraz ratuje czerwienią ehhh

0

Jednak cofam słowa, sędziowanie poziom dno ....

0

Teraz brawo dla sędziego... jednego nie powiem co na boisku mniej w rewanżu....

1

I to jak ! Poświęcić 6 msc swojej kariery ? Tylko dla Barcy :D Vidal spięty widać :D

0

No nie wierzę... Co to było Leo ??

0

Luis ale mnie to irytuje... ileż można palić tych akcji ? Nawet Villa i Mathieu tak nie palą...

Wiem, że Luis nie jest tak szybki jak Alexis żeby wybiegać zza pleców obrońców no ale ileż można.

A bramkarz Espanyolu poziom żenua.

1

Arda nie patrz cały czas na Leo miałeś Luisa !

1

Vidal, Vidal tak, tak :D Oglądałem mecz Catalonia - Kraj Basków ale on tam chodził :D Chyba szybciej niż Alba

0

Pique ! Tak !!! Dotłuc im ile wlezie żeby się nie męczyć w następnym meczu !

0

Luis czemu ty tej linii spalonego nie pilnujesz ??? To nie Anglia !!!

0

Jakby się przed nimi tak "rozkładali" jak przed nami to by 10:2 nie było a ronaldo nie miałby 5 bramek z espanyolem.

0

Co ten Asensio schodzi ? Tak mi przykro hahah dla nas lepiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?