SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
1. Dobrze, że jest Leo bo na razie od kilku meczy jesteśmy pod formą.
2. Iniesta ! Tak od poprzedniego sezonu wrócił maestro, którego zawsze uważałem za 2 najważniejszym zawodniku po Leo.
3. Arda na razie troszeczkę zagubiony ale będą z niego ludzie :) Nie boi się, idzie do przodu i wracać też nie zapomina. Co prawda bez Rakiticia, Busi będzie miał więcej roboty w destrukcji ale jak mam wybierać pomiędzy techniką a brakiem techniki to wybieram to pierwsze :)
4. Myślałem, że po cyrkach z sędziowaniem w ostatnim meczu będzie spokój ale niestety dalej są cyrki. Simeone miał jednak rację :)
2
Haha tak samo pomyślałem :D Piona ! :D
3
Nie do pomyślenia jak szybko zleciał ten ich zakaz gry.
4
Teraz albo nigdy ! Bo w lecie będzie można kupić kogoś innego i młodszego. Gość będzie miał 30 na karku.
Mnie się tam marzy Dybala do ataku ale z Juve go już nikt tanio nie wykupi. A można było za 20 mln z Palermo bodajże mieć.
2
Pucharów za nowożytną LM to oni mają 4 a my 5 (przed całymi tymi zmianami itd w LM, tak samo w Anglii kłócą się o trofea bo oni też tam mieli jakąś reformę rozgrywek). A te zwycięstwa z lat 60 to można nie powiem gdzie wstawić tak jak te gole Pelego z treningów. Tylko Real był w tym czasie wspierany sami wiecie jak i przez kogo więc mógł sobie pozwolić na wygrywanie w tych starych czasach.
0
Tak, tak o niego chodzi. Jeszcze tam był taki jeden (przerzucił nad jednym naszym piłkę niczym Neymar w meczu) ale był dużo starszy więc się nim nie zainteresowałem.
Dogadany z Realem powiadasz ? Mam nadzieję, że kariery tak nie zrobią bo wiadome, że Perezowi zależy na głośnych nazwiskach, koszulkach i kasie. No chyba, że Zizou będzie chciał na siłę wpychać młodych do składu. Mam nadzieję, że Perez mu to wybije z głowy :D
2
Asensio też ładnie chodził w meczu z Barcą. Mam nadzieję, że jednak w Realu kariery nie zrobi. Tak samo w Betisie Sevilla ładnie grał taki 19 latek ale zapomniałem już nazwisko.
0
Zgubił impuls, który miał tchnąć w drużynę :D Tak jak to Perez argumentował wyrzucając Carlo :D
1
Wiadome :D Ja tak samo. Chociaż lista tych talentów w całej Europie jest nieskończona to ja mam takie wrażenie, że tylko może Halil zbliży się kiedyś do potęgi Leo. Żeby zaraz nie było Neymara traktuje spuściznę po Roo10 :D
5
Przypomina wam się coś po obejrzeniu tego ?? :D
0
A tak wracając do Zizou jako trenera Los Śmietanos to obawiam się, że ściągnie im do pomocy Pogbę :/ No chyba, że rzeczywiście dostaną tego bana transferowego w lecie.
0
Przyglądaliście się dokładnie temu otwartemu treningowi ? Pozmieniali nieco te pokazowe ćwiczenia. Wcześniej standardem były ty x2 kółka gdzie grali sobie w dziadka i po prostu kto przejął piłkę to wychodził ze środka a piłkę grali zazwyczaj z klepy a teraz grupy zostały pomieszane na tych w kamizelkach i bez i która część grupy aktualnie znajdująca się przy piłce (nie wiem w żółtych albo czerwonych kamizelkach) straci piłkę to ci, którzy są w tej części muszą gonić za piłką. I teraz grali najczęściej na dwa tempa, przyjęcie i podanie. Trochę mnie to zasmuciło bo lubiłem jak piła chodziła cały czas pięknie.
No i liczyłem na mecz pomiędzy całą pierwszą drużyną na całym boisku a nie na takie x2 małe mini meczyki na połówkach i w podzielonych grupach. Nieco zawiódł mnie ten otwarty trening.
0
Nie ma całej relacji na YouTube jak co roku ?
23
Espanyol tym razem nie podskoczy bo Arda zdejmie buta :D
1
W końcu to była Liga 100 pkt :D
0
Eh standard... Przyjeżdża Real do Espanyolu - rozłożone nogi, przyjeżdża Barca - walczą jakby od tego zależał ich dalszy los.
To samo na Mestalla. Z Barcą biją się na śmierć i życie, zaangażowanie, podwajanie/potrajanie a Real dostaje luki (i nie mówię tu o Chorwacie :D).
21
A ile mu fauli prostackich jeszcze nie odgwizdali... pamiętam jeden taki mecz, z realem madryckim za muła. Alonso 5 fauli nie dostaje kartki, któryś z naszych odpowiedzialnych za defensywę pierwszy faul w meczu od razu żółtko ale byłem wtedy wściekły.
17
Nie dziwię się, że zagrał słabo... ożywił trochę grę zaraz jak wszedł a potem prawie mu urwali nogę, też bym się oszczędzał. Mam nadzieję, że za to z hukiem ich wyrzucimy z CdR. A ten mecz to była parodia. Nigdy więcej tego madryckiego pachołka do sędziowania w naszych meczach. Tak to on był również odpowiedzialny za komedię w meczu Real - RSSS
0
To co zwykle, wyzwiska rasistowskie. A pan "arbiter" oczywiście nie uwzględnił tego w protokole pomeczowym więc nie dostaną za to żadnej kary.
1
https://x.com/J_Krecidlo/status/683312938225123329
Hahaha :D
1
A ja uważam, że w takich przypadkach powinno się rozmawiać o sędziach bo plują nam w twarz a my udajemy, że to deszcz.
Simeone powiedział co na temat sędziów myśli i chyba dużo się nie pomylił.
"Arbiter" w protokole meczowym nie zaznaczył rasistowskich wyzwisk pod adresem Neymara więc panienki zza miedzy nie dostaną kary.
1
Przecież ten mecz to była kpina a nie. Natychmiast zarząd Barcy powinien to zgłosić do odpowiednich organów. Kosmiczne jaja. Piłkarze się bali o swoje nogi bo przeciwnik był bezkarny a my tu im każemy jeszcze grać. Jaka szkoda tej poprzeczki Leo.
Mam nadzieję, że z normalnym sędzią i na CN się po nich przejedziemy bez litości.
No i notujemy już 3 (?) remis ostatnimi czasy.
0
Nie wiem jak was ale mnie to wkurza, że jak Barca jedzie gdziekolwiek to grają na 200% a przed Realem rozkładają nogi. Real to tak na sezon dostaje co najmniej 6pkt od Getafe, 6 od Espanyolu i Granady... My też powinniśmy dostać Barcę B do La Ligi żeby dostać 6 pkt
1
Jak taka tuza jak Ivan musi kreować grę to się nie dziwię, że Leo się cofa. Wróci Arda to Messi będzie na swoim miejscu a Turan zajmie sie dostarczaniem piłek do Leo
0
Właśnie coś się zepsuło. Znów rozgrywamy krótko i tracimy stały fragment. A w poprzednim sezonie się coś ruszyło w tej kwestii.
2
To jest parodia a nie mecz. Hołota rządzi na boisku. Już powinni grać w osłabieniu. Jaka szkoda tych sytuacji Alby i Leo...
Jak mnie to właśnie wkurza, że przyjeżdża Barca to jest gryzienie trawy itd a jak przyjeżdża Real to nogi rozkładają. Czemu Ronaldo tak nie faulują ??
0
Niestety bardziej profesjonalnie grywałem tylko na hali. Dla mnie liczy się szybkość, zwrotność, technika i drybling :)
0
To jak mamy grać dwoma defensywnymi pomocnikami to niech grają Masche i Busi i zaraz się znajdzie miejsce dla jakiegoś stopera. Mam po prostu dosyć Ivana i tyle. Może sobie równoważyć, nie wiem dopełniać skład jak wy to lubicie pisać mnie to nie interesuje. Dla mnie pomocnik ma grać ładnie dla oka. A cały sezon MSN nie będzie kreować. Jak dostaną zadyszki to co ? Tylko Iniesta jeszcze coś czaruje ale on wiecznie grał nie będzie.
6
Dużo bardziej bym wolał Roberto niż Rakiticia ale co zrobić wybór Lucho. To jak Roberto się przedzierał przez te linie w ostatnim meczu coś wspaniałego. Nie myślałem, że ze strachliwego i niedokładnego pomocnika zrobi się z niego Pan Piłkarz :) Zaliczył chyba tylko mniej dryblingów od Neymara. A Rakitić jak zwykle tak zwrotny jak wóz z węglem. To już Xavi potrafił się wybrać z dryblingiem do przodu chociaż nie był szybki i silny. Jak dobrze, że wraca Arda :) Jeszcze tylko Rafa wróci i w końcu może technika i drybling zawita na stronę którą zajmuje Ivan. To już nawet Fabregas był zwrotniejszy chociaż narzekaliście na niego o to.
7
Buffon to Buffon tak jak swego czasu Van der Sar :D