0

Tak oczywiście, że kojarzę :D Szkoda chłopa, zmarnuje się tak zresztą jak Cara. Ale wiadomo kasa misiu kasa...

0

Odezwałbym się ale nie oglądam odkąd nie ma dobrego Lucha Libre w WWE :P A po tym jak wyrzucili prawdziwego Sin Carę (legendarnego Mistico w Meksyku) i zastąpili go Fake Carą to już nawet nie śledzę tego hamerykańskiego chłamu.

0

A ile ma Król Grzmot 1 Ronaldo ?


Raczej nie do pobicia szczególnie, że Ronaldo dostaje tyle karnych i patelń. Ale wolę żeby każdy z MSN miał po równo goli.

0

Czyli podobnie co Rooney ostatnio :D Widziałem podobną bekową statystykę tylko, że Łejni miał coś ok 80% celnych podań i nic więcej :D

0

Standard :D

0

Laporte ostatnio obniżył loty...

0

... jest jak wino i lepszy od Benzemy :D

0

Ogląda ktoś Celta - Sporting Gijon ?? Co Nolito związał x2 obrońców pod koniec 1 połowy to nie mam pytań. A Halil też tam ładnie wozi rywali po skrzydle.

1

Oglądał ktoś dziś albo widział już skróty City ?? De Bryune znów gol & 2 asysty ależ mu liga angielska służy. A my musimy oglądać tak genialnie technicznego Ivana, że aż oczy krwawią.

0

A jakim cudem oglądasz amerykańskie beIN ?

0

Widziałem kiedyś statystki dotyczące dryblingów w La Liga (ale to było już jakiś czas temu) plus ogląda się graczy Barcy w innych klubach :D
A mecze oglądam tylko na polskojęzycznych stacjach jak się da :D

6

Szkoda, że ten strzał Leo sprzed pola karnego siadł tylko na poprzeczce... cóż to by było za golazo. Pustaki to dobijać może tylko Grzmot.
Cudowne MSN, wraca magiczny Iniesta, Busi profesor, szkoda tylko, że nie ma Ardy żeby dopełnić w końcu magię w pomocy bo na Ivana szkoda patrzeć jak odstaje technicznie i motorycznie. A obrona jak się tylko koncentruje to gra dobrze.

2

Alen Halilović ! :D haha

4

Haha j*błem :D Co za tekst komentatora... "wydawało się, że piłka leci w kierunku okienka, że zabije tam pająka" ahahhaha

0

Jest pewnie zły bo nie wszystko jeszcze mu wychodzi. Widać, że nie ma jeszcze właściwego przyspieszenia.

0

Wiem, że trwa mecz Barcy ale sprawdza ktoś wyniki innych spotkań ? De Bryune kolejny raz gol i asysta w City. A pisaliście że się nie sprawdzi w Anglii.

0

Cały Luis... najpierw marnuje setki, potyka się o własne nogi i źle przyjmuje ale zawsze jakiegoś gola wsadzi. Nie mniej jednak potrafi zirytować.. A Rakitić szkoda gadać... iniesta wraca do magicznej formy a Ivan mu tylko przeszkadza ehh niech już ten Arda wraca do gry i stworzy mega duet z Magikiem z La Manchy.

0

Nie wiem jak wam się wydaje ale znów staliśmy się strasznie nieskuteczni... już powinny być 3 dobre sytuacje i 3 gole a to RSSS jeszcze jest w grze

0

No Luis takich sytuacji się nie marnuje... nie wiem on dalej mysli że jest w Anglii i mu bramkarze będą cały czas między nogami puszczać. Zamiast podnieść tą piłkę.... kolejny raz coś takiego idzie zaobserwować że jak go wypuszczą na taką sytuację i jedyny jego wybór cały czas to strzał po ziemi....

0

Bez Alby ? Myślałem, że będzie Verminator albo Bartra :/

0

Znów się zaczyna :) Kogo chciała Barca to i chce Real. Ale to chyba oczywiste dlaczego tak jest. Kiedyś widziałem Pjanicia w Barcy (zresztą Man Utd też go chciał) ale teraz decydowanie obniżył loty i jest dużo więcej pomocników którzy lepiej pasowaliby do Barcy.

0

Krysiak się chyba za Iriną stęsknił :D

0

No to Blatter załatwił Platiniego haha

1

Jakby nie ten pustak Ronaldo... przecież to było jeszcze do zablokowania tylko obrońcy Szachtaru nie ogarnęli.

0

A potem Bayern :) A Real jak zwykle po ogórkach do półfinału :) Już się pewnie szykują na Gent albo coś podobnego :D

0

Teraz się wzięli za odrabianie... było wykorzystywać wcześniejsze okazje.

0

Żenada z tą Sevillą... jak nie trzeba to potrafią zabrać i nam pkt i Realowi ale jak trzeba coś zagrać to dają d*py.

4

"BBC dziś w formie! Ronaldo 2 gole i 2 asysty, Bale 2 asysty, Karim mega wsparcie mentalne. Atak marzeń. A MSN? :D dziś całe 0 goli, w ogóle nie grają haha"

no j*błem :D

0

Najpierw był płacz potem buczenie to teraz oba na raz :D W końcu kto zabroni takiemu piłkarzowi okazywać wielkie emocje :D

0

Dramat... tak się cieszyliśmy, że jest 5 drużyn z La Ligi w LM (oczywiście z miejsca Realu w LM się nie cieszyliśmy) a tu Sevilla i Valencia się słabo spisują :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?