0

Kryszczyna nie dość, że maszyna to jeszcze tak bardzo gra dla zespołu ! Od dziś twierdzi, że woli asystować kolegom !

0

Ah co za golazo do pustej bramki !!!!!!

0

No i Ronaldo sobie dziś postrzela... Ukraiński klub zrobi mu autostradę do bramki.

0

"Od małego nie byłem za Realem Madryt, powiedziałbym nawet, że jestem trochę antimadridistą, mimo iż nie wiadomo, jak potoczy się moja przyszłość, ale ten zespół nigdy mi się nie podobał. Wydaje mi się, że to arogancki klub, tak jak jego piłkarze. Bez pokory nigdzie nie zajdziesz."

Teraz sam się tak zachowuje :)

0

Ludziska jak to jest aktualnie z tym najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów ? Bo Ronaldo tam wliczają gole z eliminacji raz czy jakoś tak ?

0

To jest właśnie to ostatnimi czasy skromne wyniki a dawniej jeszcze z Pepem ładowało się tak jak aplikuje Bayern w Bundeslidze (chociaż tam nie mają przeciwników)

0

Szkoda tego straconego gola jeszcze strzelonego przez nie powiem kogo ale wzbudza we mnie taką samą odrazę jak Muller.
Cieszy postawa piłkarzy bo nie tak dawno temu dogrywaliśmy mecze na stojąco a tu taka chęć zdobycia jeszcze jednego gola. Są w formie :D Dawać im tu Bayern :D

0

Nike grabi sobie... coraz bardziej gówniane projekty. Chyba trzeba będzie im podziękować na rzecz Adidasa.

0

Boże czy Ivanowi kiedyś uda się zrobić akcję z klepką ? No dramat... jaki Cesc był powolny a i tak lepiej sobie radził.

0

Też tak myślę :) I dobrze :)

0

Rakitić raz chciał pokazać, że nie jest drewniany no i niestety nie wyszło aj jak mi przykro... u pomocnika Barcy na codzień takie zagrania powinny chodzić a nie 2 razy na sezon.

0

Z taką formą to aż się prosi żeby po fazie grupowej LM dostać Bayern.
Zmieść Real & Bayern to sezon można uznać za udany :)

0

A czemu to Rakitić rożnych nie bije ? A już wiem bo nigdy jego dośrodkowanie nie dochodziło do kolegi z drużyny :D

1

No i to jest Tiki - Taka którą kochaliśmy i którą kochać będziemy :D To jest to ! Cała magia

0

To jest właśnie Suarez :D Raz źle przyjmie i strzeli na farcie jak teraz a innym razem załatwia bez problemów Real :D

1

Mnie bardziej szkoda było sytuacji gdy Leo podawał do Suareza, który chcąc uderzać z prawej nogi wybiegł trochę w bok pola karnego i utrudnił sobie sytuację a gdyby Leo podał na lewo do Neya to ten mógłby zejść do środka i uderzać po długim. Pierwszy raz od dłuższego czasu widziałem słaby wybór Leo w takiej sytuacji ale miejmy nadzieję, że to przez dłuższy rozbrat z piłką :D

0

Świetne :D Ale mnie do dziś po głowie chodzi ta piosenka po półfinałach LM :D

2

Taa ale ta "jakość" Eleven gdzie na świecie już transmisje w 4K i to piękne meczowe studio gdzieś na zadupiu pod Bernabeu. Dźwięk, który wyprzedza głos jak Neymar przyjmował piłkę to już słychać było, że przestrzeli. Ogólnie spuszczali się nad tym, że kibice na tak wielkim stadionie ich zagłuszają albo, że jakiś znany tam komentator nie podchodzi do meczu tak emocjonalnie jak reszta. No po prostu pełna amatorszczyzna. Wgl sam start rozgrywek to była jakaś kpina. Nie wiem jak podczas całych tych przetargów można było sprzedać najpierw prawa do Ligi Hiszpańskiej telewizji, której wgl nie było w PL i która nie zamierzała wejść do PL (mowa oczywiście o beIN) a potem udostępnienie praw TV, która jest żółtodziobem bez zaplecza.

0

Turan cały czas jest w gazie czego nie można powiedzieć o Ivanie.

0

Kolego zapomniałeś jeszcze o genialnym C. Eriksenie :)

1

Co to się dzieje w tej kolejce La Ligi... większość faworytów traci pkt.
Najpierw Sevilla, potem Real (fawory według Benka i bukmacherów oczywiście :D), następnie wykładają się Valencia i Celta a dziś Bilbao i Villarreal.
Oby banda Simeone wygrała bo H4L4 M4DRID musi spaść na 3 miejsce :D

9

Dobry wieczór ! Przypominam, że wczoraj o tej porze świętowaliśmy wygranie Klasyku ! :D

0

No co chłopak stresa złapał, musiał zagryźć bo by nie wytrzymał :D

0

Co sie dziwic ze taka akcja :p w koncu TIKI T4K4 :)

5

Ja dalej nie mogę przeboleć tego co zrobił Munir. Przecież jakby Piket domknął manitę to Bernabeu by zapłonęło. I znów moglibyśmy widzieć ten obrazek
http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/0/0/8/3/n_f_c_barcelona_pique-2983800.jpg

Niech ten Arda i Aleix wracają bo też mogą grać na skrzydle a Munir niech się lepiej z trybun nie rusza.

0

Ale nam potrzeba kogoś młodego bo Iniesta wiecznie grał nie będzie a i Rakitić zbyt wielkim dryblerem nie jest. Ja bym widział Cou dziś znów gol i asysta w jednym z większych meczy w Anglii ale niektórzy twierdzą że się tu nie nadaje. Pogba to byłby kolejny pstryczek w nos Perezowi po Neymarze i Suarezie. Myślę, że u nas rozwinąłby się tak samo dobrze jak NeyMagic :D

14

#pray4madrit

Mają szczęście, że Lucho wpuścił Munira bo by Piket domknąłby Manitę.
Ja na miejscu Hadadiego to bym się wstydził w następnym meczu nawet na ławkę wyjść.... przecież dobrze wszyscy wiedzą co znaczy Manita w hiszpanii

2

Munir jak jeszcze raz wyjdzie to powinien po pysku dostać. Zdjąć manitę Pique....

0

K*rwa koniec z tobą Munir ! Nie zostawiłeś to Pique !!!!!!

1

Munir to jest taki beznadziejny że dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?